Pioneer DJ DDJ-REV1

SKU
DDJ-REV1
-7%
Akční cena 7 690 Kč Běžná cena 8 290 Kč
Produkt bude k dispozici od: 20.01.2023
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Následuj REVoluci

Pioneer DJ kontrolér DDJ-REV1 je plně kompatibilní s bezplatným softwarem Serato DJ Lite a zároveň se může pochlubit zbrusu novým designem ve stylu Battle DJs, který usnadňuje ideální hraní, jak začínajících nadšenců, tak i znalých profesionálů. Pioneer DJ 2-kanálový kontrolér DDJ-REV1 emuluje profesionální DJM-S mixážní pult + nastavení gramofonů PLX, včetně specializovaných funkcí pro open-formátové a Sratch DJe.

Zcela nový battle-sytle-layout

Získejte praktické zkušenosti s nově navrženým rozhraním, které používají profesionální Battle DJs. Díky tomuto rozložení ovládacích prvků DDJ-REV1 máte dostatek prostoru pro používání nezbytných technik při míchání a scratchování vaší hudby. Tempo fadery jsou až o 60 mm delší, než na kontroléru DDJ-SR2, které díky tomu poskytnou jemnější ovládání a jsou umístěny vodorovně nad ovládacími JOG koly, zatímco performance PADy jsou umístěny v sekci mixu. Tím můžete intuitivně kombinovat efekty, samply a scratchování.

Větší JOG ovládací kola

Čím větší jsou ovládací kola JOG, tím lépe se s nimi scratchuje. JOG kola na DDJ-REV1 mají stejnou velikost jako na oblíbeném kontroléru Pioneer DJ DDJ_SR2.

Pákové efekty

Dynamicky přidejte texturu do mixované hudby pomocí pákových FX efektorů. Pohněte páčkou dolů a podržte jí, abyste spustily efekty ze softwaru Serato DJ Lite v krátkých dávkách nebo pohněte páčkou nahoru, abyste efekty uzamknuli a měli tak volné ruce pro scratchování nebo procházení skladeb.

Tracking Scratch – získejte pohyb rukou navíc při scratchování

Funkce Tracking Scratch tiše vrátí vaši hudbu zpět do Cue nastavení (startovacího bodu) v okamžiku, kdy JOG kolo posunete pohybem zezadu dopředu nebo zvednete ruku pryč, což vám ušetří zavření faderem a nalezení správného místa v trucku-skladbě, abyste mohli znovu spustit scratch od správného okamžiku. Vše, co musíte udělat, je vybrat režim Tracking scratch Pad, stisknout Performance Pad a vybrat Scratch Crossfader Cuts, který chcete použít.

Mixujte hlas z mikrofonu ve spojení s hudbou. Snadné používání mikrofonu při streamování

Poprvé v kontroléru Pioneer DJ na této úrovni je výstup hlavního zvuku smíchán se zvukem z mikrofonu, pokud máte jeden zapojený. To znamená, že nepotřebujete žádné externí vybavení, jako je zvuková karta nebo samostatný mixážní pult, pokud chcete do svého vystoupení přidat moderování – mluvené slovo nebo vokály a směrovat je přes váš počítač. Všechny zvuky jsou odesílány do Serato DJ Lite.

Integrace Serato DJ Lite: Užijte si plné využití bezplatného softwaru

Jakmile si stáhnete Serato DJ Lite do svého PC/Mac zdarma, můžete jednoduše připojit DDJ-REV1 pomocí dodaného USB kabelu a začít mixovat. Vychutnejte si dotykové ovládání různých funkcí a efektů v softwaru manipulací s tlačítky, knoflíky, fadery a JOG koly na ovladači. V režimu PADů Scratch Bank můžete okamžitě načíst scratchové samply ze 4 bank, které jste přiřadili v Serato DJ Lite nebo Pro jednoduchým klepnutím na vyhrazené tlačítko Scratch Bank.

Ovládejte 3 až 4 kanály
Přehrávejte skladby a zvuky nahrané na kterémkoli ze 4 decků v Serato DJ Lite.

Class compliant
Připojte svůj DDJ-REV1 k počítači PC / Mac a začněte hrát. Není třeba instalovat jakýkoliv další ovladač.

Podpora Serato DJ Pro
Posuňte své dovednosti na další úroveň pomocí bezplatné zkušební verze Serato DJ Pro, která je k dispozici samostatně.
Výrobce Pioneer
Barva Černá