DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Pioneer DJM-S11-SE

SKU
DJM-S11-SE
57 990 Kč
Skladem

Profesionální dvoukanálový DJ mix

Parametry


 • Kanály: 2
 • Frekvenční rozsah: 20 - 20 000 Hz
 • Vzorkovací frekvence: 48 kHz
 • Zkreslení: < 0.003% (USB), 0.005% (LINE)
 • A/D převodník / D/A převodník:: 32 bit
 • Sound Color FX: Dub Echo, Filter, Noise, Wide Filter, Pitch
 • Beat FX: Echo, Ducking Echo, Echo Out, Spiral, Helix, Delay, Reverb, Back Spin, One-shot Spin, Vinyl Brake, One-shot Brake, Flanger, Phaser, HP Filter, LP Filter, Trans, Kill, Roll, Fader Pitch, Fader Synth
 • Nastavitelná dotyková obrazovka
 • Vylepšené performace pads
 • Krystalicky čistá kvalita zvuku
 • Vyplešné fadery : MAGVEL FADER PRO

NASTAVITELNÁ DOTYKOVÁ OBRAZOVKA

4,3palcová přizpůsobitelná dotyková obrazovka poskytuje všechny potřebné informace. Procházejte skladby, kontrolujte křivky a dynamicky měňte strukturu hudby pomocí TOUCH FX. Díky funkci Touch MIDI můžete přímo ovládat funkce ve vašem DJ softwaru bez dotyku vašeho notebooku.

Strávte více času soustředěním na svůj mix díky barevné dotykové obrazovce s vysokou obnovovací frekvencí, která zobrazuje vše od průběhů až po BPM, dokonce si jej můžete upravit podle svého preferovaného stylu rozvržení.

Rychle vybírejte skladby podle informací na obrazovce - není třeba se dívat na svůj notebook - a okamžitě vidíte jejich stav přehrávání.

Chcete do svých sad zabalit více zvuků? Přehrajte až 4 stopy nebo vzorky současně s Deck 3/4 Control, inovativní funkcí, která přidává další dva balíčky - přístupné přes dotykovou obrazovku. Tyto další balíčky vám umožňují ovládat EQ, Hot Cue, Pitch Bend a další.

Získejte přístup ke dvěma dalším funkcím Deck 3/4 pomocí Serato DJ Pro. S Deck Move můžete plynule přesouvat skladby z balíčku 1 na 4 a balíčku 2 na 3. Použijte jej k uvolnění hlavních balíčků při míchání a škrábání. Pomocí ovladače Dual Deck můžete upravit hlasitost a efekty pro dva balíčky najednou.

DOTYKOVÁ OBRAZOVKA FX

Vyjádřete se novými způsoby. Přepněte na obrazovku Touch FX a můžete ovládat 2 efekty současně jednou rukou, zatímco druhá ruka obsluhuje crossfader nebo Performance Pads.

OBRAZOVKA NASTAVENÍ FX


Na obrazovce Nastavení FX můžete uložit 4 banky typů efektů a parametrů a poté je okamžitě vyvolat v různých scénářích, např. když bojujete, rmutujete skladby nebo hrajete klubový set.

Touch MIDI nabízí čtyři stránky předvoleb, které vám umožňují ovládat funkce v softwaru DJ bez dotyku vašeho notebooku. Ovládací prvky mohou být také přizpůsobeny MIDI mapování, což vám umožní nastavit věci tak, aby vyhovovaly vašemu stylu.

Oživte své sety s 22 Beat FX, včetně nových Fader Pitch a Helix. Smooth Echo je nový efekt, který můžete automaticky aktivovat, když přesunete fadery nebo stisknete pady, které jste přiřadili jako spouštěče.

Sekce rozšířených efektů

Přiřaďte efekt Smooth Echo k vaší volbě z výběru ovládacích prvků, např. fader nebo pad. Zapněte Smooth Echo pomocí svého vyhrazeného tlačítka a ozvěna se spustí, jakmile přesunete příslušný ovládací prvek. Jeho proměnlivé parametry vám umožňují vytvářet nové zvuky.

Oživte své sety všemi 15 Beat FX od DJM-S9 a 7 novými včetně Fader Pitch a Helix. Spusťte ze svého DJ softwaru až 6 dalších efektů a vytvářejte zvuky, které váš dav nikdy předtím neslyšel.

VYLEPŠENÉ PERFORMANCE PADS


8 Performance Padů je větších, což usnadňuje jejich použití. V Serato DJ Pro použijte režim Combo Pad ke kombinování až 4 různých režimů padů najednou a pomocí Scratch Bank vyvoláte přiřazené vzorky skratch pouhým klepnutím na pad.

Aktivujte režim Combo Pad v Serato DJ Pro a použijte až 4 různé režimy Pad současně (2 režimy na kanál, 4 Pads na režim) a kombinujte ještě více funkcí.

S novým režimem pad Scratch Bank můžete okamžitě vyvolat stírací vzorky, které jste přiřadili v Serato DJ Pro, pouhým klepnutím na pad. Není třeba procházet pomocí dotykové obrazovky nebo notebooku.

Vylepšili jsme pocit MAGVEL FADER PRO a zvýšili jeho vertikální tuhost o 30 procent. To znamená, že můžete poškrábat s větší jistotou, zatímco tvrdší povlak kolem oblasti crossfaderu snižuje opotřebení.

KRYSTALICKY ČISTÁ KVALITA ZVUKU

DJM-S11 zdědí syrový a detailní zvuk z DJM-900NXS2 díky 64bitovému zpracování DSP a přesným systémovým hodinám a 32bitovému vysoce kvalitnímu D / A převodníku hlavní výstupní části.

 

Výrobce Pioneer
Barva Černá
Hmotnost (kg) 5.2
Příslušenství Mixpult, Napájecí kabel, USB kabel, Návod k obsluze (Stručná příručka), Fader zarážka, Software
Vaše hodnocení