DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Pioneer DJM-V10-LF

SKU
DJM-V10-LF
91 790 Kč
Do 5 dnů

Profesionální šestikanálový DJ mix

Parametry

 • Kanály: 6
 • EQ: 4 pásma
 • Frekvenční rozsah: 20 - 40 000 Hz
 • Vzorkovací frekvence: 96 kHz
 • Zkreslení: < 0.005% (LINE)
 • A/D převodník: 32 bit
 • D/A převodník: 32 bit
 • Beat FX: Delay, Echo, Ping Pong, Spiral, Helix, Reverb, Shimmer, Flanger, Phaser, Filter, Trans, Roll, Pitch, Vinyl Brake
 • Send: Short Delay, Long Delay, Dub Echo, Reverb, 2 externí (1/4-palcový TS konektor)
 • Typ crossfaderu: Magvel Fader
 • Nastavitelná křivka: Ano
 • Křivky faderu: 3
 • Délka faderu: 60 mm

60 MM DLOUHÉ FADERY

Pokud chcete hladké a detailní mixy, můžete si u DJM-V10-LF užít vysokou úroveň kontroly. Crossfader z DJM-V10 byl odstraněn a zbrusu nové 60 mm posuvné fadery nahradily ty 45 mm na jednotlivých kanálech.


Měj plnou kontrolu nad svým zvukem


Představujeme zcela nový 6ti kanálový mixážní pult DJM-V10; nový typ profesionálního DJ mixu, který vznikl, aby moderní DJs mohli vytvářet zvukové scény z ještě většího počtu zdrojů.

Přirozeně vřelý projev


Když jsme zahájili vývoj DJM-V10, čelili jsme hned několika výzvám. Především v oblasti zvuku jsme chtěli vytvořit univerzální zvukové podání, které bude vhodné pro jakýkoli hudební žánr. Jemné ladění zvuku nakonec vyústilo v delikátní nastavení, které nabízí čistý ale současně vřelý projev. Postavili jsme několik prototypů vybavených různými komponenty a testovali a testovali. Po každém vyhodnocení a zlepšení jsme konfigurace měnili, až jsme se přiblížili dokonalosti. Každý hudební detail je jasně slyšitelný, zvuk má prostor, hloubku a vřelost, lze ho poslouchat celé hodiny a bez ohledu na zvolený žánr neunaví.

Převezměte kontrolu


Poprvé v historii jsme použili 4kanálový ekvalizér, což otevírá interpretovi nové možnosti práce se zvukem. Pro ověření jsme postavili testovací klubový soundsystém a každou frekvenci jsme ladili od nuly. Díky použití skutečně velkého množství hudebních vzorků všech žánrů a zpětné vazbě od DJs se nám nakonec podařilo pečlivě nastavit křivku každé frekvence, od výšek a basů, které lze plně potlačit, po dva středové, nižší a vyšší.

Svoboda tvorby


Abychom pomohli DJ sestavit individuální setup a být kreativní i s pomocí vlastních externích zařízení, vybavili jsme mix rozšířenou sekcí Send/Return. Sytém je navržen tak, aby hladce spolupracoval s hudebními nástroji a kytarovými pedály stejně jako s efektory. Přidali jsme také Send/Return FX, které jsou ideální pro drobné úpravy zvuku a vy tak můžete vytvářet zvuky, které perfektně ladí s vaší hudbou. Po dlouhých konzultacích a debatách jsme se shodli na sestavě efektů, které jsou ideální pro živé mixování, především pro svou schopnost zlepšit zvuk externích zařízení bez přehánění.

Energie na tanečním parketu


Jakmile jsi jednou pečlivě připravil svůj mix s pomocí faderu a 4pásmového ekvalizéru na každém kanále, můžeš stále drasticky změnit nebo jen jemně upravit výstupní signál pomocí nového Master Isolatoru. V průběhu náročných analýz jsme sledovali nejen výsledný výstupní zvuk, ale také jeho dílčí změny když upravuješ samotné pásmo. Předimenzované ovladače poukazují na dynamiku této funkce a tak se nemusíš bát za ně vzít a ovládnut dav dramatickými změnami zvuku

Jednoduchý design

DJM-V10 je doslova přecpaný profesionálními vlastnostmi a funkcemi, ale současně jsme chtěli, aby nebyl složitý. Kvůli lepší čitelnosti byly tištěné prvky zesílené o 0,1mm a ovládací prvky jsme sloučili tak, aby byly co nejlépe použitelné. Naším cílem bylo nabídnout uživateli „čisté plátno“, které doslova zve k tomu, být kreativní. Ale i přes přehledné a jednoduché rozložení ovládacích prvků jsme doslova posedlí každičkým detailem, chceme, aby mixážní pult doslova zosobňoval vřelý hudební projev, který nabízí, a to se podařilo dosáhnout i pomocí výběru takových barev podsvětlení, které tento dojem umocní.

 

Výrobce Pioneer
Barva Černá
Hmotnost (kg) 11.9
Příslušenství Mixpult, Napájecí kabel, Návod k obsluze (Stručná příručka)
Vaše hodnocení