CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Pioneer PD-30AE - Stříbrná
Pioneer PD-30AE - Stříbrná Pioneer PD-30AE - Stříbrná Pioneer PD-30AE - Stříbrná Pioneer PD-30AE - Stříbrná

Pioneer PD-30AE - Stříbrná

Běžná cena: 7 900 Kč

Special Price 6 322 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Výrobní společnost Pioneer je známá tím, že dělá smysluplné věci a od svých předsevzetí nehodlá ustoupit. Stejně jako nehodlá slevit nic ze svých zásad při formulování kvalitního audio produktu. Ve svých výrobcích dbá na preciznost a využití známých i nových technologií. PD-30 AE je na rozdíl od většiny přehrávačů ve své třídě založen na čisté a originální jednotce CD.

 

  • CD (R/RW) přehrávač
  • Tichá mechanika
  • D/A převodník
  • Sluchátkový (6,35 mm) výstup na předním panelu
  • Displej zobrazující metadata disku

 

Výhody a klady

Model PD-30AE je opravdu výjimečný, jeho specifický tichý pohon jednotky kladně ovlivňuje nízkou provozní hlučnost, ale i zvuk přehrávače. Je zajištěno přesné čtení dat, a to zejména díky stabilní skříni z ocelového plechu s nízkými vibracemi s hliníkovým předním ohraničením. Svoji roli hraje též velký rozměr napájecího zdroje a přesně nastavitelné hodiny s nízkou interferencí. Díky optickému a koaxiálnímu digitálnímu výstupu je možné zařízení PD-30 AE využít i pro externí přehrávače, což platí i bez použití připojeného zesilovače. Je zajištěno vestavěným variabilním konektorem pro sluchátka.

 

Synchronní účinek

Zařízení o rozměrech 435 x 103 x 298 mm a hmotnosti 5,3 kg při spolupůsobení síťového přehrávače N-30AE pracuje součinně a se synergií, čímž zajišťuje maximální komfort. Moderní streamer též umožňuje přehrávat příkazy prostřednictvím vzdáleného kabelu a za pomoci CD Pioneer Remote App.

 

Specifika technických dat

Co se týká zvukové stránky produktu, je plně využíván především 192 kHz / 24 bit DAC. K dispozici jsou precizně fungující hodiny. Stabilní funkčnost je dána konstrukcí (hliníkový přední panel, pevný podvozek), přičemž nelze pominout užitý mechanismus s nehlučným pohonem. Důležitou roli v celém soukolí má velkokapacitní transformátor EI a konektor sluchátek pro vysoce kvalitní zvuk. Síťový napájecí kabel lze odpojit, podle potřeb a možností také vyměnit za hrubý kabel. Podporováno je přehrávání CD, CD-R, CD-RW, MP3 (CD-R / CD-RW) a přehrávání 25 Track Memory, skladby lze přehrávat náhodně i opakovaně, výhodou je automatický systém úsporného režimu.

 

Konektivita

Očekávané propojení, respektive možnosti připojení mají na starosti vstupy, výstupy a konektory. Plně funkční je 6,3 mm výstup pro mobilní zařízení, analogový výstup, který je stejně jako digitální koaxiální výstup pozlacený, digitální optický výstup, SR vstup a výstup, vstup AC (velký typ).

 

Značka Pioneer je hra na jistotu

Nezadržitelně se dere mezi špičku. Společnost Pioneer je synonymem zvuku a obrazu ve špičkovém provedení i kvalitě. Navíc je opřen o filozofii, díky které vytváří cennou historii produktů. Ta zjevně hraje klíčovou roli již od roku 1937 - tehdy vznikla díky svému zakladateli Nozomu Matsumoto společnost s nevídaným výrobním potenciálem. Matsumoto mimo jiné přispěl k rozvoji svým prvním domácím dynamickým reproduktorem A-8, který sestavil z originálních dílů. Stalo se a první Hi-Fi reproduktor byl na světě. Roku 1960 světlo světa spatřila první sluchátka Pioneer, v roce 1962 pak první unikátní stereo systém. Ve 20. století společnost vyvinula monitorovací sluchátka pro vysílací stanice, první profesionální LD přehrávač a první plazmový displej s vysokým rozlišením, známý svou tenkou, širokou obrazovkou. S přelomem století přišel i první DVD rekordér kompatibilní s formátem DVD-RW. V letech 2016 – 2017 přišel na trh síťový audio systém s bezdrátovými reproduktory a první světově proslulá sluchátka s potlačeným šumem, umožňující simultánní hovory a nabíjení na iPhone.Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Dobrý den,
mám dotaz jak přehrává formát cd SUPER AUDIO CD ?
Děkuji
0


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Pioneer PD-30AE - Stříbrná

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Pioneer
Frekvenční odezva od (Hz) 4
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Odstup signál / šum (dB) 107
THD (%) 0,0029
Podporované disky CD, CD-R, CD-RW
Digitální vstup
Digitální výstup Koaxiální RCA, Optický
Typ přehrávače Hybridní
D/A převodník ESS DAC
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
Analogový vstup
Analogový výstup RCA (Line), Jack (6,35 mm)
Podporované audio formáty MP3
Síťové funkce
Síťové připojení
Multiroom aplikace
Internetové streamovací služby
Lokální streamování
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 435
Výška (mm) 103
Hloubka (mm) 298
Hmotnost (kg) 5,3