CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Pioneer S-ES21TB - Černá
Pioneer S-ES21TB - Černá Pioneer S-ES21TB - Černá Pioneer S-ES21TB - Černá Pioneer S-ES21TB - Černá Pioneer S-ES21TB - Černá

Pioneer S-ES21TB - Černá

7 400 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

I technické záležitosti mohou být úhledně zabaleny do esteticky hodnotného balíčku. Proto i zvuk, vycházející z designových reproduktorů může mít náboj, energii, může být průzračný a plný, jde-li o modelovou soustavu S-ES21TB. Je plnohodnotným řešením pro všechny, kteří se nechtějí spoléhat na subwoofer. Set se skládá ze dvou vysokých reproduktorů s velkým 160 mm basovým reproduktorem, dvěma prostorovými reproduktory s možným umístěním na stěnu a magneticky stíněným středovým reproduktorem.

 

  • Sestava 5.0 složená z předních Tall-Boy S-ES21-LR a S-ES21-CR zadních reproduktorů a centru
  • S-ES21-LR - bass reflex, 2 x 16 cm středobasové měniče, 1 x 5,1 cm výškový měnič

 

Po léta prověřované reproduktory

Výrobce, tedy japonská společnost Pioneer, funguje na audio scéně od roku svého založení. Již v roce 1937 byl představen jejich první dynamický reproduktor. V současné době je jasně znát, že značka Pioneer se vyšplhala mezi přední producenty audio zábavy. Dvojice vysokých sloupových reproduktorů je osazena 160 mm basovými reproduktory, stejně velkými pasivními radiátorovými kužely a 52 mm kuželovitým výškovým měničem. Bass-reflexový typ skříní a magnetické stínění, zajímavý frekvenční rozsah 40 – 20 000 Hz, impedance 8 Ohm, akustická citlivost 84 dB - to vše je typické pro tyto 910 mm vysoké moduly o šířce 220 mm, hloubce 247 mm a hmotnosti 9 kg. Maximální výkon je 150 W.

 

Zastoupení přední a zadní audio sekce

V centru zvuku nesmí chybět středový reproduktor, řazený v přední sekci audia. Bass-reflexový kabinet o rozměru 350 x 130 x 172 mm váží 2,5 kg. Je magneticky stíněný a disponuje frekvenčním rozsahem 52 – 19 000 Hz s impedancí 8 Ohm a citlivostí 84 dB. Osazen je 100 mm kuželovitým měničem, maximální výkon je 120 W. Vzadu jsou situovány satelitní surround reproduktory o rozměrech 180 x 130 x 172 mm, každý z nich váží 1,4 kg. Jejich skříně bass-reflexového typu jsou osazeny 100 mm měničem s frekvenčním rozsahem 62- 19 000 Hz, impedancí 8 Ohm a akustickou citlivostí 79 dB. Maximální výkon dosahuje 120 W. Všechny zúčastněné kooperující moduly vynikají špičkovými technologiemi měničů, jejich design korunuje povrchová úprava v černé a jsou kompletem, s nímž sledování oblíbených filmů a produkcí bude zcela jistě opravdovým prostorovým zážitkem.

 

Shrnutí a využití systému

Sestava reproduktorů je vytvořena v konfiguraci 5.0 a je určena pro připojení k systémům domácího kina, taktéž je zosobněním bohatosti zvuku a stylového provedení. Pro efektivnější audio model může být využita kombinace se subwooferem. Oblíbená hudební produkce i filmy mohou ať již s basovou podporou nebo bez ní zaznívat obohaceny o detaily hudby, zvukové efekty, i skvělé filmové dialogy tím dostávají zcela jiný rozměr.

 

Klíčové záležitosti

Tato sestava stylových reproduktorů vyniká elegancí a precizním provedením, takže se může stát i skvělou dekorací interiéru. Výborně se hodí k použití s moderním plochým televizorem a dalšími pokročilými zařízeními. Jedinečný design je ideálním řešením pro jakýkoli moderní byt či dům. Set se skládá z celkem pěti modulů vysoké úrovně, které společně kooperují a vytvářejí tak velmi kvalitní prostorový detailní zvuk. Uživatelská veřejnost nepřijde o dokonalou reprodukci od nízkých tónů až po vysoké díky frekvenčnímu rozsahu 40 - 20 000 Hz, impedanci 8 Ohm, citlivosti 84 dB a maximálnímu výkonu celkem 390 W (270 W RMS). Všechny uvedené reproduktory doplňuje Bass reflex, jenž umocňuje a zkvalitňuje basovou sekci tónů.Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Pioneer S-ES21TB - Černá

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Pioneer
Typ sestavy 5.0
Přední reproduktory Sloupové
Impedance (Ω) 8
Barva Černá