DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Pioneer SE-MASTER1 + Pioneer U-05

SKU
master1-u-05
-44%
Akční cena 55 990 Kč Běžná cena 99 680 Kč
Skladem

Set nejvyššího modelu sluchátek Pioneer SE-MASTER1, zesilovače Pioneer U-05 a 3 metry dlouhého kabelu Pioneer JCA-XLR30M. Výborný stav, 2 roky záruka, originální balení včetně příslušenstvíVlajkovou lodí špičkových sluchátek je set, který zajistí ideální poslech. High-Fidelity zvuk této soupravy je tím, na co může být výrobce právem pyšný. Pravdou je, že než byla sluchátka SE-MASTER1 vyrobena, zaměstnala návrhářský tým na pěkně dlouhou dobu. Měniče z hliníku o průměru celých 50 mm a tloušťce 25 µm s keramickou vrstvou zajišťují dostatečnou tuhost a pevnost. Frekvenční rozsah dosahuje až 85 000 Hz.

 

  • Sluchátka s reprodukcí na úrovni studia
  • Hi-Res certifikace
  • Možnost dokoupení XLR kabelu
  • Prvenství ve svém oboru - měniče s keramickou vrstvou
  • Sluchátka jsou používána ve světoznámých Air Studios v Londýně

 

Limitovaná edice

Stejně jako i v jiných odvětvích, tak i v elektronice jsou některé výrobky ve své výrobě limitovány a jejich počet na trhu je omezený. Méně, než 1000 kusů těchto podařených sluchátek navádí uživatele mottem „Kdo dřív přijde, ten dřív mele“. Každá z nich mají své unikátní sériové číslo a jejich cena není právě nejnižší, avšak plně odpovídá vybavení sluchátek, funkčnosti a modernímu provedení.

 

Hudba je radost

Ve světovém měřítku je v dnešní době řadou úspěšných firem navrhována a vyrobena celá řada takových modelů, které učarují hned na první pohled, natož poslech. Před 80 lety se začala psát historie společnosti Pioneer, jejich hlavní vizí bylo činit milovníky hudby šťastné a spokojené. Právě série sluchátkových modelů pokročily ve svém technologickém základu o velký kus dopředu. Již v roce 1937 se na svět vyklubal první dynamický reproduktor, známý pod názvem A-8. Od té doby uběhla pěkná řádka let, domácí reproduktory kupodivu porazila sluchátka, která se zaměřují v prvé řadě na čistotu zvuku a perfektní, bezchybnou reprodukci.

 

Pioneer

GPS navigační systémy, Car Audio systémy, přehrávače nebo sluchátka značky Pioneer – všichni mají jedno společné. Pioneer má vždy na prvním místě čistotu a věrnost reprodukce. Sluchátka SE-1, která byla vyrobena v roce 1960, splňovala již tehdy určité standardy a také v dalších generačních obměnách výrobci neunikl hlavní záměr a nastavené strategické body výroby. Jeden z nejvýše postavených modelů, SE-MASTER1, následuje ve firemním odkazu a míří do budoucnosti reprodukovaného zvuku s elánem a nadšením. Ručně vyrobená sluchátka v Japonsku – v rodišti reproduktorových ikon - v sobě nesou prvky viditelných i neviditelných nejjemnějších detailů, precizně dotažených podle návrhu těch nejlepších konstrukčních a designových odborníků. Know-how společnosti Pioneer spočívá v pokročilých technologiích a bezkonkurenčním provedení, od návrhu až po výrobu pod kontrolou kvality. Proto i každý jednotlivý model sluchátek splňuje přísná kritéria, aby očekávání uživatelů bylo naplněno a bezkonkurenční kvalita produkované hudby zůstala zachována.

 

Referenční sluchátka pro monitorování hudby

Čest tomuto modelu dodává i ocenění proslulého londýnského nahrávacího studia AIR Studios, protože mohou hrdě používat název AIR Studios Monitor Reference. Díky svým zvukovým funkcím získávají dostatečně velký potenciál, který vychází z otevřeného dynamického typu sluchátek. Řídící prvek má průměr 50 mm a je vybaven neodymovým magnetem, funguje s akustickou citlivostí 94 dB a ve frekvenční odezvě od 5 do 85 000 Hz. Maximální vstupní výkon dosahuje 1 500 mW, impedance má 45 Ohm. K zařízení náleží také 3 m dlouhý OFC kabel se standardním pozlaceným 6,3 mm stereo konektorem. Toto mistrovské dílo z produkce Pioneer zaujme nejenom výkonem a schopnostmi, ale hlavně dokonalou konstrukční vizáží, která poskytuje samozřejmě také vysokou dávku komfortu. Právem jsou sluchátka zařazena mezi špičková sluchátka, vyráběná v limitované verzi.

 

Recenze Pioneer SE-MASTER1

U-05 nepředstavuje některý z typů vojenského arzenálu, nýbrž moderní a pohledný USB DAC, který disponuje integrovanýmsluchátkovým zesilovačem, SABRE32 Ultra DAC, asynchronním přenosem. Tento modul lze použít pro přehrávání hudby přes sluchátka a aktivní reproduktory. Ale je možné jej využívat i jako high-end předzesilovač s ovládáním hlasitosti, zejména díky vyváženým XLR výstupům nebo nevyváženým RCA výstupům.

 

  • Sluchátkový zesilovač s D/A převoníkem
  • Jednoduchá a přesná reprodukce zvukových souborů z PC přes USB
  • Hi-Res Audio
  • Jitter a šum nemá šanci díky prémiovému D/A převodníku Sabre
  • Možnost využití jako high-end  předzesilovač připojením koncového zesilovače pomocí XLR

 

Funkčnost na prvním místě

Prioritou je schopnost D/A převodníku, předzesilovače a sluchátkového zesilovače v jednom přehrávat běžné signály PCM a DSD soubory 2.8 MHz i 5.6 MHz. S funkcí Hi-Bit 32 lze převzorkovat 16 a 24- bit signály na signály v 32- bit kvalitě, přičemž funkce převzorkování zvyšuje frekvenci až na 384 kHz. Vysoce přesný obvod master clock a duální Sabre umějí ignorovat jitter a šum nejlépe.

 

Konstrukčně estetický design

Na kráse u přístrojů tohoto charakteru nestojí jejich hlavní úloha, tomuto modulu však byl dán do vínku spíše industriální šarm, protože přednost dostalo osazení předního panelu i zadní stěny konektory a ovládacími prvky. Přední stěně vévodí ve středu umístěný displej s jemnou kresbou znaků s vynikající čitelností, z dvouřádkového displeje lze tak vyčíst úplně vše, co uživatel právě potřebuje vědět. Čtyři decentní diody pod spodním okrajem displeje informují o využití funkcí. Model má bezesporu zvláštní charisma a vedle něho také velké množství prvků, které rozbíjejí jeho jinak minimalistické linie. Tělo přístroje je pečlivě vystavěno ve tvaru čtverce se čtyřmi nožičkami podle rozměrů 296 x 101 x 271 mm, přičemž dosahuje hmotnosti 6,5 kg.

 

Vybavení přístroje

Modelu U-05 nechybí dvojitá regulace hlasitosti, lze také nastavit základní poslechové úrovně. Společnost Pioneer přidala navíc ještě sekundární, nepatrný prvek,„Fine Adjust". Slouží pro užitečné, velmi jemné doladění hlasitosti. Důležitá je oblast sluchátkových výstupů – je snadné připojit jakákoliv sluchátka, s 6,3 mm jackem, s jedním nebo dvěma XLR konektory. Zvuk v digitální formě může proudit jak vstupy optickými, tak koaxiálními, ale také díky AES/EBU konektoru. Analogové výstupy jsou variabilní (nesymetrické RCA i symetrické XLR).

 

Dobře organizovaný systém

USB DAC je ve svém nitru uspořádán velmi precizně a spořádaně. Napájení tvoří jednoduchý transformátor s EI jádrem, který se nachází v pouzdře. Celý napájecí systém je oddělen od signálových obvodů kovovým stínícím profilem. Signálové obvody mají podobu několika deskových plošných spojů bez drátů s velkým počtem menších, elementárních částí.

 

Specifika a parametry produktu

Sluchátkový výstup je připraven i na náročnější sluchátka, v nesymetrickém jacku může být až 180 mW na kanál při impedanci 32 Ohm. Model U-05 je stabilní, bezproblémově přijme sluchátka s impedancí od 16 do 600 Ohm a funguje ve frekvenčním rozsahu 4 – 80 000 Hz (-3 dB). Nesymetrické výstupy představují maximální celkové harmonické zkreslení pod úrovní 0,01% a odstup signálu od šumu je přes 106 dB. Symetrické výstupy přinášejí ještě menší zkreslení, které nepřesahuje 0,004%, přičemž odstup rušivých signálů dosahuje 113 dB. Renomé je díky funkčnosti, vybavení, zpracování i designu tohoto převratného zařízení známé i náročné moderní audiofilské společnosti, která touží po Hi-Res Audio kvalitě v dostupné cenové relaci a využívá s oblibou značku Pioneer. Výrobce zastává na současném trhu významnou roli, jelikož filozofie a strategie firmy, zaměřená na spokojenost zákazníků, se po léta nemění.

Výrobce Pioneer
Složení setu Zesilovač, Sluchátka a příslušenství
Barva Stříbrná
Vaše hodnocení