Pioneer SE-MHR5

SKU
SE-MHR5
Hodnocení:
100%
5 067 Kč
Do 5 dnů
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Klasická, velká přenosná sluchátka přes uši nevyšla z módy. Naopak, jsou líbivá, moderní, kompaktní, lehká a uživatelsky velmi oblíbená. Disponují možností tzv. „zlomení“, kdy se vrátí do kompaktní přenosné podoby. Také jsou dost citlivá na to, aby uměla rozehrát mobilní telefon nebo dokonce i přehrávač. Dynamická stereofonní sluchátka Pioneer SE-MHR5 mají skvělé vybavení i parametry.

 

  • Hi-Res sluchátka ideální na cesty
  • Optimální pro připojení do smartphonů
  • Skládací mechanismus
  • Prémiové materiály včetně prvků z hliníku

 

Charakteristika sluchátek

Disponují velkým 40 mm pokročilým řidičem a ovladačem s fungující širokopásmovou frekvenční odezvou 7 - 50 000 Hz, dále dvojitým skládacím designem. Doplněna jsou 2,5 mm 4 pólovým vyrovnávacím kabelem, který je součástí balení a slouží pro větší odstup mezi levým a pravým kanálem. Sluchátka se hodí především pro ty, kdož vyhledávají vysoce kvalitní zvuk a žijí tzv. on-the-go životní stylem, neboli jsou stále zaneprázdnění a na cestách. Pure Audio znamená, že zvuk je vnímán s tím záměrem, k jakému byl původně určen.

 

Precizně vyrobené zařízení

Pohon sluchátek byl namířen za účelem sledování a vytváření co největší přesnosti. Silné magnety řídících jednotek vytvářejí široký rozsah odezvy a poskytují větší přesnost zvuku při každé příležitosti. Obě jednotky byly navrženy v rozloženém krytu řidiče, čímž vzniká dvojitá komora. Tento veskrze inovativní design zvyšuje nejenom výkon basů, ale současně eliminuje vnější zvukové faktory. Pak tedy platí, že každá zvuková zkušenost je obohacena o jasnost zvuku, ať jde o produkce ve veřejném nebo soukromém prostředí.

 

Sluchátka pro dlouhé nošení

Tento set je určen nejenom pro celé dlouhé hodiny poslouchání, ale nevadí jim, ani když se při tom jejich uživatel pohybuje. Jejich tělo je konstruované s jediným cílem - zůstat odolný, pevný a stabilní za každé situace. Vnější kryt je vyroben z umělé kůže a nabízí sofistikovaný vzhled, přičemž chrániče sluchu vybavené paměťovou pěnou a praktickou čelenkou umožňují uživatelům vkládat do svých poslechových seancí komfort bez pocitu zhuštění. Uzavřený design sluchátek a dvoucestný skládací mechanismus společně s kufříkem vypovídají o špičkovém a neomezeném zvukovém výkonu, ať jste kdekoli.

 

Klady a přednosti

Velmi příznivým aspektem jsou přizpůsobitelné možnosti kabelu. Model SE-MHR5 obsahuje dva typy kabelu - vyvážený kabel, ten zajišťuje při použití kompatibilního zesilovače oddělovač zvuku, a standardní kabel, který je určen pro běžné použití. Oba kabely jsou funkční s 3,5 mm stereofonními konektory se silným obvodem. Délka odpojitelného OFC kabelu je 3,9 ft (1,189 m). Tato plně uzavřená sluchátka pracují s impedancí 45 Ohm, maximální vstupní výkon dosahuje 1000 mW a akustická citlivost je 102 dB / mW.

 

Zajímavý model, poplatný novým generacím

Sluchátka jsou velice slušná a na svůj potenciál i cenově přijatelně hodnocená, tedy dostupná běžné uživatelské klientele. Zabodují zejména svým odlehčeným, měkkým a zakulaceným akustickým výstupem, jejich zvuk sluší zejména klidnější hudbě anebo té, která není velmi precizně nahraná, jelikož SE-MHR5 umí mistrně skrýt její nedostatky. Pro mnohé audiofily mohou být sluchátka tak klidná, že by určitý důraz, dynamiku a dramatičnost v příštích modifikacích určitě uvítala, respektive určitá dravost by jim rozhodně neškodila. Pioneer SE-MHR5 je klasickým a dobře modelovaným setem ve své třídě, pracují s neúnavným, hladkým, fyzicky zdařilým i zvukově povedeným nasazením, ve skvěle fungujícím provozu za každých okolností. Jednoduše - jsou to dlouhodobě komfortní sluchátka renomované značky, která nezklamou.

Výrobce Pioneer
Typ sluchátek Na uši
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Frekvenční odezva od (Hz) 7
Frekvenční odezva do (Hz) 50000
Impedance (Ω) 45
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Výdrž baterie - ANC + drátový přenos (hod.)
Mikrofon
Konektor Jack (3,5 mm), Jack (2,5 mm) - symetrický
Odnímatelnost kabelu
Barva Černá
Hmotnost (g) 240