CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Pioneer SX-N30AE - Stříbrná
Pioneer SX-N30AE - Stříbrná Pioneer SX-N30AE - Stříbrná

Pioneer SX-N30AE - Stříbrná

Běžná cena: 12 900 Kč

Special Price 11 990 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Tento produkt upoutá nebývale elegantním provedením, profesionalitou a špičkovým vybavením, čímž se stává jedním z ideálních doplňků moderních domácností. Nabízí plno energie v čistě stereofonním hávu. Jeho prioritou je zvuk vysoké kvality, který servírují odborníci společnosti Pioneer díky svým letitým zkušenostem v oboru špičkového audia.  Na výběr je ze dvou variant provedení - černé a stříbrné.

 

  • 2 x 110 Wattů
  • Direct Mode
  • Phono předzesilovač
  • Spotify, TIDAL, Deezer, TuneIn
  • ChromeCast, Bluetooth
  • Flareconnect a DTS Play-Fi multiroom

 

Poslouchejte hudbu bez kabelů

Pioneer SX-N30AE nabízí hned několik druhů bezdrátového přehrávání hudby. Integrovaná technologie Bluetooth zajistí komfortní poslech hudby uložené viPhone, Android i dalších kompatibilních mobilních zařízeních s verzí Bluetooth 2.1 +EDR, včetně novějších. Další spolehlivou funkcí vedoucí k bezdrátovému poslechu je AirPlay, s níž lze dosáhnout na hudbu z vybraných Apple zařízení (podmínkou je funkce AirPlay), která jsou připojena na stejné bezdrátové síti jako tento systém. Platí, že receiver kompatibilní s Windows 8.1 také umí přehrát hudbu z počítačů připojených ke stejné síti.

 

Další možnosti poslechu

Podpora klasických i internetových rádií je samozřejmostí, AV receiver dokonce přijímá FM rádia od více poskytovatelů internetových rádií a tuner dovoluje uložit až 40 stanic. Technologie DAB/DAB+ zajišťuje čistý zvuk, prostý jakéhokoliv rušení. Není žádnou novinkou uskutečnit poslech internetových rádií přes služby TuneIn, Deezer, Tidal či Spotify. V nabídce je mnohem více možností přehrávání, než bývá zvykem. Mimo již uvedené známé způsoby je k dispozici port USB a LAN, jenž umožňují přehrávání hudby z flash disků, iPodů a iPhonů, anebo síťově s pomocí Ethernetového připojení ve formátech WAV, FLAC, Apple Lossless, WMA, AAC, AIFF a MP3.

 

Jednoduché ovládání

Uživatel si může vybrat – buď bude zařízení ovládat klasickým dálkovým ovladačem, nebo může využít aplikace Pioneer Remote, která je dostupná pro mobilní operační systémy iOS a Android, dále se nabízí unikátní schopnosti vestavěné funkce ChromeCast.

 

Z technického slovníčku

Předzesilovač pracuje o výkonu 135 W na kanál s impedancí 6 Ohm. Nabízí se terminál pro dva až dvě dvojice reproduktorů, které lze připojit pomocí banánkových koncovek. Dále je k mání digitální koaxiální a optický audio vstup a 7 analogových audio vstupů. Vše je optimální a směřuje k tomu nejlepšímu audio výstupu a tedy i k nejlepší zvukové stránce jakékoli produkce. SX-N30AEse tak může stát jádrem budoucího nového špičkového hi-fi systému, jelikož disponuje analogovými a digitálními vstupy pro zvuk z televizoru, herní konzole nebo satelitní přijímač. Snadno připojit lze i záznamový přehrávač s vysílačem MM k integrovanému vstupu phono. Napájení přístroje je dáno AC 220-230 V, 50/60 Hz a spotřeba energie v provozu činí 220 W, v pohotovostním režimu však pouze 0,1 W. Zařízení je 435 mm široké, 149 mm vysoké a 327 mm hluboké, váží plných 8,3 kg.

 

Inovace je spjata se značkou Pioneer

V roce 1937 byl Nozomem Matsumatou založena společnost, zabývající se výrobou elektroniky. Během svého letitého působení předvedla světu celou řadu inovativních výrobků, v roce 1962 vznikl například první separátní stereo systém, v roce 1975 Component Car Stereo, v roce 1980 LD přehrávač. Pod touto značkou byl vyroben přehrávač do automobilů, první stereo přijímač s fantastickým zvukem díky Dolby Surround Sound a později také první GPS navigovací systém. V roce 1991 se světu představil DVD/CD přehrávač i DVD/LD/CD kompatibilní přehrávač pro domácí použití.Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Pioneer SX-N30AE - Stříbrná

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Pioneer
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 135 (6 Ω, 1 kHz, 1% THD, 1 kanál)
Přední repro. terminály A + B (2 páry)
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický, USB-A
Digitální výstup
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Spotify, TIDAL, Deezer
Lokální streamování Bluetooth, Chromecast, Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Multiroom aplikace DTS Play-Fi, FlareConnect
Rádio FM, RDS (FM), AM
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF, WMA , MP3, AAC
DSD až DSD128 (5,6 MHz)
HDMI - funkce
HDMI - vstupy
HDMI - výstupy
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 435
Výška (mm) 149
Hloubka (mm) 327
Hmotnost (kg) 8,3