Pioneer VSX-935 - Černá

SKU
VSX-935-B
24 990 Kč
Skladem
Ponořte se do 3D prostorového zvuku Dolby Atmos® nebo DTS:X, nebo si podobné efekty můžete vychutnat díky Dolby Atmos Height Virtualizer* a DTS Virtual:X* i bez výškových nebo prostorových reproduktorů. Díky průchodu Ultra HD, HDR10, HLG a Dolby Vision™ s podporou HDCP 2.2. nabízí VSX-934 stále realističtější obraz. Skladby můžete streamovat z různých zdrojů prostřednictvím Wi-Fi, Bluetooth®, DTS Play-Fi, systému SONOS a Apple AirPlay 2*. Mezi další přednosti patří funkce Powered Zone 2 s vyhrazeným převodníkem DAC, tlačítka Personal Preset a 2 výstupy HDMI.


HDMI® 2.1 s rozlišením 8K

HDMI® 2.1 je nejnovější aktualizace specifikace HDMI® a podporuje řadu vyšších rozlišení videa a obnovovacích frekvencí včetně 8K60 a 4K120 a také dynamické formáty HDR. Rozlišení 8K přináší mimořádně působivý zážitek ze sledování s dvojnásobným horizontálním a vertikálním rozlišením oproti rozlišení 4K a čtyřnásobným počtem pixelů; v kombinaci s obnovovací frekvencí 60 Hz umožňuje plynulé a ostré sledování obsahu s vysokou rychlostí. HDMI 2.1 s rozlišením 8K zajistí, že váš systém bude připraven na nejjasnější a nejčistší obraz, který je k dispozici nyní i v budoucnu.


Vylepšené hraní her

Ovládněte své soupeře díky vylepšením HDMI 2.1 pro hráče: 4K/120Hz HDR pass-through umožňuje ultra rychlý pohyb -VRR (Variable Refresh Rate) eliminuje zpoždění, zadrhávání a trhání snímků pro plynulé hraní. - ALLM (Auto Low Latency Mode) optimalizuje latenci ze zdroje na obrazovku - QFT (Quick Frame Transport) omezuje zpoždění pro plynulejší zážitek.

Poutavý zvuk z televizních aplikací

E-ARC (Enhanced Audio Return Channel) zjednodušuje připojení a podporuje nejnovější zvukové formáty s vysokým datovým tokem včetně Dolby Atmos®, DTS-HD Master Audio™, DTS:X®, Dolby® TrueHD.


Streamovací hudební služby a rychlejší Wi-Fi

Použití Spolupracuje se službami Sonos, Chromecast built-in™, AirPlay 2 a DTS Play-Fi®; zahrnuje streamovací služby Spotify®, Amazon Music, Pandora®, TIDAL, Deezer nebo TuneIn.


Virtualizace výšky Dolby Atmos

Vytvoření virtuálního prostorového a výškového efektu z tradičního rozložení reproduktorů bez použití dalších prostorových nebo výškových reproduktorů.

Testováno společností Roon

Roon přehrává na tisících zařízení USB, Airplay a Chromecast, ale zařízení testovaná Roonem jsou profilována týmem Roon, aby bylo zajištěno jednoduché nastavení a bezproblémové každodenní používání. Pokud vlastníte zařízení testované systémem Roon, můžete si být jisti, že si s ním užijete ten nejlepší možný zážitek.
Výrobce Pioneer
Počet kanálů 7.2
Výkon na kanál (W) 135
Přední repro. terminály A (1 pár)
Analogový vstup RCA, RCA (Phono)
Analogový výstup RCA (Line), RCA (Subwoofer)
Pre-out 2 kanály
Počet zón (reproduktory) Zóna 2
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Síťové připojení
Internetové streamovací služby
Lokální streamování Bluetooth
Nadstandardní BT kodek AAC
Multiroom aplikace
Rádio DAB/DAB+, FM, AM
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF
DSD DSD64 (2,8 MHz)
Surround - objektové formáty Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Atmos Height Virtualizer, DTS Virtual:X
Surround - upmixing Dolby Surround, DTS Neural:X
Surround - kodek Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, Dolby Digital Plus, DTS-HD High Resolution
Barevné formáty Dolby Vision, HLG, HDR, HDR10, BT.2020
Video technologie 3D, 4K upscaling, 4K nativní, 8K nativní
HDMI - funkce HDCP 2.2, ARC
HDMI - vstupy 6
HDMI - výstupy 2
Barva Černá
Šířka (mm) 435
Výška (mm) 173
Hloubka (mm) 371
Hmotnost (kg) 8
Vaše hodnocení