CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
PMC BB5 SE
PMC BB5 SE PMC BB5 SE PMC BB5 SE PMC BB5 SE PMC BB5 SE PMC BB5 SE

PMC BB5 SE

1 051 990,00 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

1 051 990,00 Kč

Popis

V produkci britské Prime Monitor Company se série SE se svými výrobky uchází o pomyslný vrchol na trhu s moderní elektronikou. Honosit se může bezprecedentně přísnou rukodělnou výrobou též sestava vysoce výkonných třípásmových referenčních monitorů BB5 SE, která si nezadá s kvalitou zvučných světových značek a jíž designoví tvůrci propůjčili jedinečný kabát.

Poslouchejme i očima

Za dokonale stylově uchopeným vzhledem, který nedá spát nejednomu audiofilovi, se skrývá hotový hudební unikát s nevídanými schopnostmi. Díky špičkovým výzkumným technologiím, z nichž nelze nejmenovat originální ATL s velmi vyspělou přenosovou linkou, včetně principu maximálního basového zatížení, je zcela po právu tato sestava na výsluní současného zájmu z řad hudebních nadšenců, muzikantů a milovníků kvalitní hudby. Takto uchopená hudební produkce nabízí mnohá bezkonkurenční pojetí, protože výrobce si potrpí na výběr kvalitních materiálů, vývoj originálních linií a technologií, bezvadnou výrobu a volbu jednotlivých elementů. Zpracování, provedení, zkoušení a testování je vedeno na vysoce profesionální úrovni, kdy obavy jsou naprosto bezpředmětné.

Cestou lehkosti a jistoty

V dokonalém světě nacházíme vždy vše podle našeho nejvyššího očekávání, kritizujeme byť minimální nedostatky a všeobecnou snahou je udržet si dobré jméno, skvělé výsledky i efektivitu trhu co možná nejdéle. Nic není jednoduché a všechno chce svůj čas. Právě proto dvacetiletá tradice PMC je ověnčena mnoha známými a žádanými modelovými řadami produktů, které jsou osvědčené, ověřené a prověřené testy dle výstupního, prvotního daného modulu zvuku. Kam jinam se vydat za lehkostí, křehkostí a prostupností světa zvukového, za poslechem bez výhrad, nikoliv však bez fantazie či očekávaných dynamických, barevných zvratů a plnosti v jakémkoli hudebním žánru.

Co nabízí pasivní reproduktor

Hudební vytříbenost a estetická krása nejsou jedinými klady, které dokáže vykouzlit sestava BB5 série SE. Čistý hudební signál, velmi uspokojivý výkon reproduktorů, speciálně laděný do atraktivního prostoru, s vysoce účinným přenosem energie, přirozené, reálné znění v souladu se silnějšími reproduktory, s tím vším spojená kontrola a ovládací sekce zajišťuje kompaktnost, pohodlí, věrohodnost, optimálnost přednesu. Přes svoji hmotnost, čítající 87 kg, s podstavcem však ještě o 19 kg více, je lineární akustický proud odlehčený, s citlivostí 91 decibelů. V kabinetovém vyztuženém pouzdře je tím nejdůležitějším 15 palcová originální basová pohonná jednotka Radial (průměr 380 mm), 75 mm kalota středobasového reproduktoru a vysokofrekvenční jednotka o průměru 27 mm s originální SONOLEX kalotou a ferrofluidovým chlazením. Nominální impedanční hodnota činí 4 Ohm, frekvenční rozhraní se pohybuje od 27 Hz až do 25 kHz.

Je libo povrchovou úpravu?

Provedení Rich Macassar nebo Rose Macassar nás nevědomky zavede až na ostrov Sulawesi v Indonésii, imituje exotické dřeviny této krajiny. Dýhování je vybíráno autenticky pro ten který kus, aby tvořilo ucelený set, jemuž na dokonalosti neubere byť jen jediná vzhledová odlišnost či asymetričnost. Okázalý dojem budí tmavší provedení, růžový až načervenalý sytý odstín je kontrastem, který oživí prostor a dodá mi na autenticitě. Proč si tedy nepořídit právě tuto kombinaci? Občas je třeba dát průchod velkým počinům v okázalém hábitu, abychom ukojili svoje potřeby, touhy, přání. Nechte se unést do světa proměn, akustické dokonalosti a exkluzivního provedení s certifikátem jakosti, pravosti a jedinečnosti. Prime Monitor Company nezklame, ba naopak protkne váš život něčím zvláštním – přímo studiovým zážitkem nad zážitky.

Technické parametry:

 • Počet pásem: 3
 • Frekvenční rozsah: 17Hz - 25.000Hz
 • Dělící kmitočet: 380Hz - 3,8kHz
 • Citlivost: 91dB 1w 1m
 • Impedance: 4 Ohm
 • Rozměry reproduktorů: (Š x V x H): 432 x 1040 x 810mm
 • Rozměry stojanů (Š x V x H): 430 x 500 x 518mm
 • Hmotnost reproduktorů: 87kg
 • Hmotnost stojanů: 19kg
 • Cena za pár
 • Stojany jsou součástí balení


Poradna (0)


Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?


Položte dotaz našim profíkům.

 • * Veškeré osobní údaje jsou neveřejné a v dotazu se nezobrazují.
Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: PMC BB5 SE

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce PMC
Citlivost (dB) 91 dB
Frekvenční odezva od (Hz) 17 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 25000 Hz
Impedance (Ω) 4 Ω
Počet pásem 3
Šířka (mm) 432 mm
Výška (mm) 1040 mm
Hloubka (mm) 810 mm
Hmotnost (kg) 87 kg