CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
PMC twenty.26
PMC twenty.26 PMC twenty.26 PMC twenty.26 PMC twenty.26 PMC twenty.26 PMC twenty.26 PMC twenty.26 PMC twenty.26 PMC twenty.26 PMC twenty.26 PMC twenty.26 PMC twenty.26 PMC twenty.26

PMC twenty.26

Běžná cena: 239 990 Kč

Special Price 139 990 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

Krátký popis

Poslední pár za tuto cenu!

* Povinné pole

Běžná cena: 239 990 Kč

Special Price 139 990 Kč

Popis

Reproduktory jsou vystaveny ve studiu ve Zlíně, kde je možno si je prohlédnout a poslechnout. Pro více info můžete volat na + 420 721 123 123 nebo psát na info@l-e.cz

 

V modelové řadě Twenty britské společnosti Prime Monitor Copany, proslulou letitou tradicí a rukodělným zpracováním, znamená řada Twenty.26 již pomyslný vrchol třípásmové reprosoustavy. I náročnému klientovi může nabídnout kompletní uchopení, moderní design, maximální přesnost rozlišení a ještě více dynamiky v měřítku pro hudební nadšence zcela nevídaném, ale především neslýchaném.

 

Vyhledávat je nutno kvalitu v nadčasovém kabátě

Veškerá uživatelská obec, která miluje hudbu a vyniká vysokou muzikálností, vyhledává nejenom elegantní a exkluzivně vyhlížející výrobky. Přednost mají nové technologie, moderní zpracování, kvalita jednotlivých elementů i náročnost a preciznost výrobního procesu. To vše nabízí společnost PMC, která kromě své tradice a vysokých nároků na výsledný efekt do světa posílá komplexně vyvinuté i vyrobené sety, ušité zákazníkům přímo na míru. Designu je třeba dát dvakrát podtrženou jedničku, neboť v jakémkoli interiéru vzhlíží obě reprosoustavy jako královny, o zvukových kvalitách nemluvě. Ve čtyřech možných provedeních (Walnut, Oak, Amarone a Diamond Black) dává na výběr právě originálním, pokaždé jiným vzhledem. Výběr záleží jak na umístění v konkrétní místnosti, tak na vkusu a přání uživatele, kdy nabízí dokonalý zážitek a pastvu nejenom pro naše uši, ale také pro oči.

 

Přirozená hudební a filmová reprodukce zvuku

Obdivovatelé hudby i efektů, které známe převážně z pláten velkých biografů, jsou věrni zejména živému, nezkreslenému zvukovému podání - správně je podat umí však jenom opravdu kvalitní hi-fi zařízení. Profesionální set reproduktorů modelové řady Twenty.26 pochybnosti o svých kvalitách rozhodně nebudí. Jejím základem je pevná dýhovaná ozvučná skříň, osazená třemi vyváženými reproduktory, které mají za úkol zajistit plný, jasný, harmonický a dynamický zvukový proud nízké, střední a vysoké frekvence. Pohonnými jednotkami jsou 177 mm basový kuželovitý reproduktor, 50 mm kupolovitý středofrekvenční mid-range reproduktor a výškový 27 mm ferrofluidově chlazený reproduktor se systémem Soft-dome (SONOLEX originální kalota).

 

Dejte šanci tomu nejlepšímu z řady Twenty

Unikátně vypracované, 22,5 kilogramové ozvučnice svými výbornými vlastnostmi si ale nezadají v ničem s technologií, vyznačující se svou unikátností. Frekvence v rozsahu od 27 Hz do 25 kHz, v impedanční hodnotě 8 Ohmů a s akustickou citlivostí až 86 decibelů, kde třešničkou na dortu kvalitních aspektů je šestice reproterminálů pro Tri-amp nebo Tri-wire systém připojení je důkazem, že pochybit při výběru hi-fi zařízení je nemožné. Pevné ukotvení k podložce, včetně masivního dýhovaného provedení dává zvukovému proudu jasný, křišťálově čistý, zvučný a přesný hudební obraz. Také designová složka nezůstala nepovšimnuta – vybírat lze z dezénu ořechové či dubové struktury, v teplejším tónu vyznívá provedení Amarone. Královskému zážitku zcela nadčasový punc dodává povrchová úprava Diamond Black, vhodná i do velmi prestižních, prostornějších interiérů.

 

Pro zvídavé audiofily

Milovníkům hudebního a filmového žánru neunikla jistě značka PMC z britské produkce. Jejich důraz na profesionální nároky, testování výrobků dle daného výchozího originálu a především také rukodělná práce je důkazem tradiční spolehlivosti, která vzbuzuje důvěru u široké veřejnosti. Vítaným zpestřením při koupi vybraného setu je jakýsi „rodný list“ produktu, upřesňující konkrétní místo, datum i osobu zpracovatele a kontrolora produktu, jenž by měl být dokladem o bezvadnosti a funkčnosti výrobku. Bonusem je taktéž nabídka 20leté záruční doby, která hovoří za vše. Zaplňte svůj domov příjemnou a plnohodnotnou produkcí v podání skvělé reprosoustavy Twenty.26, která je na žebříčku modelové řady nejvýše. Je přesvědčivá, spolehlivá, uspokojivá a navíc v přijatelné cenové relaci.

 

Technické parametry:

 • Počet pásem: 3
 • Doporučený výkon zesilovač: 50 - 300W
 • Frekvenční rozsah: 27Hz - 25.000Hz
 • Dělící frekvence: 380Hz & 3.8kHz
 • Citlivost: 86dB 1W 1m
 • Impedance: 8 Ohm
 • Vstupní konektory: 3 páry 4mm terminálů (Tri-amp nebo Tri-wire)
 • Rozměry (Š x V x H): 190 x 1062 (+25mm hroty) x 439mm (+16mm mřížka)
 • Hmotnost: 22,5kg
 • Cena za pár

 

Ukázka PMC Twenty.26Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: PMC twenty.26

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce PMC
Počet pásem 3
Frekvenční odezva od (Hz) 27 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 25000 Hz
Impedance (Ω) 8 Ω
Citlivost (dB) 86 dB
Šířka (mm) 190 mm
Výška (mm) 1062 mm
Hloubka (mm) 439 mm
Hmotnost (kg) 22,5 kg

Dokumentace

Katalog PMC