CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
PMC twenty.26
PMC twenty.26 PMC twenty.26 PMC twenty.26 PMC twenty.26

PMC twenty.26

239 990,00 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

Výrobek můžete zakoupit také v akčním setu se slevou

Cena při zakoupení samostatně: 388 110,00 Kč
Ušetříte: 138 120,00 Kč
249 990,00 Kč

Popis

V modelové řadě Twenty britské společnosti Prime Monitor Copany, proslulou letitou tradicí a rukodělným zpracováním, znamená řada Twenty.26 již pomyslný vrchol třípásmové reprosoustavy. I náročnému klientovi může nabídnout kompletní uchopení, moderní design, maximální přesnost rozlišení a ještě více dynamiky v měřítku pro hudební nadšence zcela nevídaném, ale především neslýchaném.

Vyhledávat je nutno kvalitu v nadčasovém kabátě

Veškerá uživatelská obec, která miluje hudbu a vyniká vysokou muzikálností, vyhledává nejenom elegantní a exkluzivně vyhlížející výrobky. Přednost mají nové technologie, moderní zpracování, kvalita jednotlivých elementů i náročnost a preciznost výrobního procesu.
To vše nabízí společnost PMC, která kromě své tradice a vysokých nároků na výsledný efekt do světa posílá komplexně vyvinuté i vyrobené sety, ušité zákazníkům přímo na míru. Designu je třeba dát dvakrát podtrženou jedničku, neboť v jakémkoli interiéru vzhlíží obě reprosoustavy jako královny, o zvukových kvalitách nemluvě. Ve čtyřech možných provedeních (Walnut, Oak, Amarone a Diamond Black) dává na výběr právě originálním, pokaždé jiným vzhledem. Výběr záleží jak na umístění v konkrétní místnosti, tak na vkusu a přání uživatele, kdy nabízí dokonalý zážitek a pastvu nejenom pro naše uši, ale také pro oči.

Přirozená hudební a filmová reprodukce zvuku

Obdivovatelé hudby i efektů, které známe převážně z pláten velkých biografů, jsou věrni zejména živému, nezkreslenému zvukovému podání - správně je podat umí však jenom opravdu kvalitní hi-fi zařízení. Profesionální set reproduktorů modelové řady Twenty.26 pochybnosti o svých kvalitách rozhodně nebudí. Jejím základem je pevná dýhovaná ozvučná skříň, osazená třemi vyváženými reproduktory, které mají za úkol zajistit plný, jasný, harmonický a dynamický zvukový proud nízké, střední a vysoké frekvence. Pohonnými jednotkami jsou 177 mm basový kuželovitý reproduktor, 50 mm kupolovitý středofrekvenční mid-range reproduktor a výškový 27 mm ferrofluidově chlazený reproduktor se systémem Soft-dome (SONOLEX originální kalota).

Dejte šanci tomu nejlepšímu z řady Twenty

Unikátně vypracované, 22,5 kilogramové ozvučnice svými výbornými vlastnostmi si ale nezadají v ničem s technologií, vyznačující se svou unikátností. Frekvence v rozsahu od 27 Hz do 25 kHz, v impedanční hodnotě 8 Ohmů a s akustickou citlivostí až 86 decibelů, kde třešničkou na dortu kvalitních aspektů je šestice reproterminálů pro Tri-amp nebo Tri-wire systém připojení je důkazem, že pochybit při výběru hi-fi zařízení je nemožné. Pevné ukotvení k podložce, včetně masivního dýhovaného provedení dává zvukovému proudu jasný, křišťálově čistý, zvučný a přesný hudební obraz. Také designová složka nezůstala nepovšimnuta – vybírat lze z dezénu ořechové či dubové struktury, v teplejším tónu vyznívá provedení Amarone. Královskému zážitku zcela nadčasový punc dodává povrchová úprava Diamond Black, vhodná i do velmi prestižních, prostornějších interiérů.

Pro zvídavé audiofily

Milovníkům hudebního a filmového žánru neunikla jistě značka PMC z britské produkce. Jejich důraz na profesionální nároky, testování výrobků dle daného výchozího originálu a především také rukodělná práce je důkazem tradiční spolehlivosti, která vzbuzuje důvěru u široké veřejnosti. Vítaným zpestřením při koupi vybraného setu je jakýsi „rodný list“ produktu, upřesňující konkrétní místo, datum i osobu zpracovatele a kontrolora produktu, jenž by měl být dokladem o bezvadnosti a funkčnosti výrobku. Bonusem je taktéž nabídka 20leté záruční doby, která hovoří za vše. Zaplňte svůj domov příjemnou a plnohodnotnou produkcí v podání skvělé reprosoustavy Twenty.26, která je na žebříčku modelové řady nejvýše. Je přesvědčivá, spolehlivá, uspokojivá a navíc v přijatelné cenové relaci.

Technické parametry:

 • Počet pásem: 3
 • Doporučený výkon zesilovač: 50 - 300W
 • Frekvenční rozsah: 27Hz - 25.000Hz
 • Dělící frekvence: 380Hz & 3.8kHz
 • Citlivost: 86dB 1W 1m
 • Impedance: 8 Ohm
 • Vstupní konektory: 3 páry 4mm terminálů (Tri-amp nebo Tri-wire)
 • Rozměry (Š x V x H): 190 x 1062 (+25mm hroty) x 439mm (+16mm mřížka)
 • Hmotnost: 22,5kg
 • Cena za pár

 

Detailní prohlídka PMC twenty.26 AmaronePoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: PMC twenty.26

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce PMC
Počet pásem 3
Frekvenční odezva od (Hz) 27 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 25000 Hz
Impedance (Ω) 8 Ω
Citlivost (dB) 86 dB
Šířka (mm) 190 mm
Výška (mm) 1062 mm
Hloubka (mm) 439 mm
Hmotnost (kg) 22,5 kg

Dokumentace

Katalog PMC