CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

Letní provozní doba od 8:00 do 16:00 hod., pro objednané zákazníky na showroom do 17:00 hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
PMC twenty.C - Walnut
PMC twenty.C - Walnut PMC twenty.C - Walnut

PMC twenty.C - Walnut

55 990 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Znamená především klíčový a takřka nepostradatelný doplněk k audio výrobkům z řady Twenty, protože zvuk bez něho nelze vnímat jako surround hudební či filmovou ucelenou scénu. Z hlediska akustického i estetického je důležitý právě středový aneb centrální reproduktor, protože slyšenému dojmu dodává na plnosti, živosti, jasnosti. Nechejte se hýčkat dokonalým sladěním s příbuznými modely, se kterými drží krok také na poli kvality.

Vychutnat si prostorový zvuk není nemožné

V současném světě se často zdá, že pokrok se žene doslova mílovými kroky vpřed a zásobuje nás bezednou studnicí novinek ve všech možných oblastech. Je tomu tak i ve světě High Fidelity, která konejší naše nejjemnější vnímání zvuků, efektů, slova a hudby samotné. Člověk nemusí být fajnšmekrem v oblasti vážné hudby či rocku, může být také vyznavačem dobré filmové tvorby, na kterou nemusíme do vzdáleného multikina. V dnešní době si můžeme vychutnávat obojí kdykoli se nám jen zachce v pohodlí domova, a to za nehorentní sumy a v naprosto neslýchané kvalitě.

Centr nesmí chybět

S příslušnou řadou tvoří Twenty Center dokonalou a zcela kompatibilní dvojici doplňujících se elementů. S párem kuželovitých basových reproduktorů o průměru 140 mm a 27 mm výškovým měničem, který funguje na základě systému Soft-dome, opatřeným kalotou SONOLEX, nejsou pochyby na místě. K dokonalosti přispívá také systém chlazení za pomocí ferrofluidů. Citlivost se pohybuje v řádu až 90 decibelů, impedance spočívá na hodnotě 8 Ohmů, Bi-wiringové a Bi-ampingové propojení zajišťují čtyři 4 mm originální reperoterminály, umístěné na zadní stěně skříně. Dýhovaná ozvučnice, která se vyrábí ve čtyřech povrchových úpravách, může být vhodně a zcela ideálně ukotvena na kovové podpěře, jenž má zajistit přesné umístění centru v daném prostoru.

Dejte vale nudným barvám

Lidem tíhnoucím k přírodnímu dezénu radost udělají dýhy s nápodobou ořechu či dubu, Amarone nebo Diamond Black dokonale ozvláštní zejména bezvýrazné prostory, které tak získají nejenom na kvalitě ozvučení, ale i v oblasti estetického cítění. Interiér zařízený s vlastním vkusem a podle přesně daných klientských požadavků má svá nezaměnitelná plus. Umí tak lahodit nejenom lidskému uchu, ale také ukojí i zrakové vnímání těch nejnáročnějších uživatelů. Lidé se vkusem o vybírání reprosoustav o tom vědí své…

Excelentní poslech

Inovační technologie ATL, kvalitní zpracování, výběr materiálu a využití těch nejlepších kontrolovaných komponentů se při hodnocení domácí zábavné elektroniky nachází adekvátně na čele audio vizuálního pelotonu. Když už si pořídíme reproduktorovou soustavu, dopřejme jí také funkční centr a sobě jednoznačně přirozený, umělecky hodnotný a vyhledávaný poslechový prožitek. Je třeba nejdříve získat informace, o jaké obohacení ve světě poslechu není dobré se ochuzovat. Prostorovost zvuku má své jedinečné místo, jestliže posloucháme rokenrol, operu, muzikál nebo tvrdší hudbu. Živé zvuky a zajímavé efekty získají na vážnosti při sledování filmové produkce, za kterou nemusíme vážit cestu.

Testy produktů

Společnost PMC má již na trhu s elektronikou vybudovánu tradičně dobrou pověst. Přívětivým je kromě jiného také náročné a poctivé testování každého produktu, díky kterému jsou vyloučeny všechny vysoké laťce neodpovídající výrobky. S dokladem o datu, místě výroby a o výrobci samotném je zcela jasný původ a vznik každého z produktů firmy PMC. V Británii si velmi potrpí na přesnost, kvalitní zpracování, design a jakost materiálu. Strach z odbytého zpracování je možné nechat stranou, výměnou za dokonalý zvukový proud, který zážitek z efektních sluchových kvalit povyšuje do sfér nejvyšších.

Technické parametry:

  • Počet pásem: 2
  • Frekvenční rozsah: 45Hz - 25.000Hz
  • Dělící frekvence: 1,8kHz
  • Citlivost: 90dB 1w 1m
  • Impedance: 6 Ohm
  • Vstupní konektory: 2 páry 4mm terminálů (Bi-amp nebo Bi-wire)
  • Rozměry (V x Š x H): 172 x 520 x 305mm (+6mm mřížka a 40mm terminály)
  • Hmotnost: 9,5kg

Test PMC twenty

Představení řady twentyPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: PMC twenty.C - Walnut

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce PMC
Počet pásem 2
Frekvenční odezva od (Hz) 45 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 25000 Hz
Impedance (Ω) 6 Ω
Citlivost (dB) 90 dB
Barva Walnut
Šířka (mm) 520 mm
Výška (mm) 172 mm
Hloubka (mm) 305 mm
Hmotnost (kg) 9,5 kg