DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
PMC Twenty5.24 - Oak - demo pár
PMC Twenty5.24 - Oak - demo pár PMC Twenty5.24 - Oak - demo pár PMC Twenty5.24 - Oak - demo pár PMC Twenty5.24 - Oak - demo pár PMC Twenty5.24 - Oak - demo pár PMC Twenty5.24 - Oak - demo pár PMC Twenty5.24 - Oak - demo pár PMC Twenty5.24 - Oak - demo pár PMC Twenty5.24 - Oak - demo pár PMC Twenty5.24 - Oak - demo pár PMC Twenty5.24 - Oak - demo pár

PMC Twenty5.24 - Oak - demo pár

Běžná cena: 152 990 Kč

Special Price 83 990 Kč

Dostupnost: Skladem

Krátký popis

Cena za pár

Popis

Po předchozí domluvě lze slyšet u nás ve studiu ve Zlíně, Na Slanici 444. Objednat se můžete na odkazu zde nebo na tel. čísle + 420 721 123 123.Poslech


Demo pár ze ze studia, 100% STAV, 20 let záruka. Made in UK.

 

Vlajkový model série Twenty5 z výrobní linky progresivní japonské společnosti Prime Monitor Company je opředen téměř pohádkovými superlativy, není divu, že tolik zajímá veřejnost a audiofilskou klientelu. Novodobé technologie jsou dílem 25letého výzkumu a hledání cest, jejichž cíl směřuje k jedinému – uspokojit potencionálního uživatele a nabídnout mu aparaturu na úrovni, zvuk třetí generace. Za předpokladu, že všechny kýžené atributy k dosažení byly splněny, může tento model začít hrát „svoji písničku“.

 

Povedený ve všech směrech

Dvojice podlahových reproduktorových sloupů je skutečně nejschopnějším a nejvýraznějším modelem. Řídící prvky, basový měnič o průměru 170 mm, 50 mm středový měnič a 27 mm tweeter se Sonolex kalotou odhalují kompaktně propojené zvukové impulsy a vytvářejí dokonalý obraz s hmatatelnými basy, díky nimž ožije hudba i film. Celý reproduktorový systém je nositelem maximálního zážitku a ponořit se s ním do světa audio vizuálních efektů není snem ani nesplnitelným přáním. Má unikátní schopnost rozkrýt hloubku, zvládne také odhalit i titěrný detail, jenž umí podpořit neuvěřitelně reálné prožitky.

 

Procházka technickým světem

Každého vážného zájemce dozajista zajímají specifika, parametry, důležité technické údaje, schopnosti, vlastnosti, konstrukční danosti, materiál a další. Frekvenční rozsah přístroje se pohybuje v rozmezí 27 – 25 000 Hz, s přechodovou frekvencí 400 Hz, 4 kHz. Hodnota impedance je na hranici 8 Ohm, citlivost zvuku dosahuje 86 dB/1W/1m. Zadní stěna je vybavena párem 4 mm vstupních konektorů. Monstrózní věže jsou 1 040 mm vysoké, a včetně podlahových hřebů jsou ještě o 20 mm vyšší. Disponují šířkou 192 mm, soklová lišta dále zvětšuje jejich parametry, a hloubkou 439 mm, s krycí mřížkou je pak ještě nutno přičíst 15mm. Hmotnost je poměrně vysoká, 25 kg svědčí o tom, že před jejich umístěním bude nutné přesně prostudovat interiér.

 

Vzhled není nepodstatný

Společnost PMC má jasnou představu o tom, co prodává produkt jakéhokoli druhu. V obchodě s potravinami je to obal, nejinak tomu bývá i u ostatního spotřebního zboží. Čím povedenější vizuální dojem, tím oblíbenější zboží, a to se týká právě audio vizuální techniky. Designový tým pracuje s mnoha údaji a zkoumá materiálové předpoklady, za velkého přispění moderních technologií se rodí vzhledově, stylově i technologicky propojená přidaná hodnota, která má co říci modernímu a také náročnému audiofilovi právě v dnešní době. Materiály reproduktorů i materiál skříně (kvalitní pevná a stabilní MDF deska) je volen uváženě a promyšleně, povrchové úpravy by pak měly dát průchod fantazii a představivosti klienta. V interiéru vynikne jak dezén dubu, tak i ořechu, prokreslená léta dřevin vnesou do interiéru kus přírody, život, přirozenou krásu. Amarone je typický svým barevným nádechem do červena, pro konzervativní uživatele je ideální povrchový model Diamond Black.Všechny zpracované vize vypadají spolu s konstrukční zvláštnosti skloněného kabinetu velmi atraktivně a hodí se do různorodých míst. Exkluzivní vzhled dodají jak komerčním, tak domácím prostorám.

 

Proč právě Twenty5?

Je skutečným fenoménem doby, technologie poplatné třetí generaci umějí ovládnout nejenom výrobek, ale hlavně zcela uchvátí potencionálního uživatele. Mnohým zájemcům je kvalita bližší, než jakékoli další výhody a úlevy, protože podle známého hesla „Nejsme tak bohatí, abychom kupovali levné věci“ se již řídí stále širší audiofilská klientela.

 

Technické parametry:

  • Počet pásem: 3
  • Frekvenční rozsah: 27 – 25 kHz
  • Citlivost: 86 dB 1W 1m
  • Impedance: 8 Ohm
  • Dělící frekvcene: 400 Hz, 4 kHz
  • Zapojení: 1 pár 4mm vstupů
  • Rozměry (V x Š x H): 1040 x 192 x 439 mm
  • Hmotnost: 25 kg / kus
  • Cena za pár


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: PMC Twenty5.24 - Oak - demo pár

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce PMC
Citlivost (dB) 89
Doporučený výkon 30 - 200
Frekvenční odezva od (Hz) 27
Frekvenční odezva do (Hz) 25000
Impedance (Ω) 8
Barva Tmavý dub
Šířka (mm) 192
Výška (mm) 1015
Hloubka (mm) 419
Hmotnost (kg) 23,9