Pro-Ject Pre Box DS2 Analogue - Stříbrná

SKU
9ppreds2as
Hodnocení:
100%
14 290 Kč
Do 5 dnů
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Značka Pro- Ject nabízí celou řadu zesilovacích zařízení, pozornost lze upřít na audiofilní předzesilovač s pěti linkovými vstupy, jenž je absolutním hig-endovým řešením. Analogový Pre Box linie DS2 zaujme uživatele zejména pro svoji jednoduchost, eleganci a vysokou úroveň zpracování. Disponuje nově navrženými obvody a nově vyvinutým relé. Ve své cenové kategorii je vysoko postaveným produktem.

 

  • Analogové RCA vstupy
  • Fixní i variabilní RCA výstup
  • Mono subwooferový RCA výstup
  • Ultra lineární obvod
  • Ultra nízký šum
  • Hliníková/kovová skříňka
  • Dálkové ovládání součástí

 

Konstrukční atributy

Tento moderní model je dán pevnou hliníko – kovovou sendvičovou konstrukcí, kryt je uzpůsoben tak, že chrání před vibracemi a elektromagnetickými interferencemi. Výsledným efektem je neuvěřitelně dynamický a uvolněný zvuk. V kombinaci s DS2 Amp Box nebo dvěma přístroji Amp Box DS2 Mono se posluchač dostává na akustický vrchol.  Spouštěcím mechanismem je 12 V trigger, který zapíná a vypíná funkce i jiné komponenty (zesilovač).

 

Specifická fakta

Přístroj je vybaven pěti analogovými vstupy (linkové vstupy RCA) a třemi analogovými výstupy (1 x Fix Line Out RCA, 1x Variabler Line Out RCA a 1x Sub out mono). Frekvenční odezva je dána pásmem 20 – 20 000 Hz (-0,3 dB). Výstupní napětí je 1 V na 1 kHz a THD neboli Total Harmonic Distortion  je 0,000 35%. Vstupní impedance činí 10 kOhm. Napájecí zdroj funguje s 18 V / 1000 mA DC a je součástí balení, spotřeba energie dosahuje 120 mA DC. Pohotovostní spotřeba v operativním režimu je menší než 1W.

 

Parametry a vzhled přístroje

Vizáž i zpracování vychází z rozměrů produktu – 206 x 72 x 200 mm, s bočnicemi 240 x 72 x 200 mm. Hmotnost alu provedení je 1500 g bez napájení, 1780 g v kombinaci se dřevem 1780 g bez napájení. Pevné tělo je buď stříbrného anebo černého designu, který může být doplněn bočnicemi ze dřeva eukalyptus, rosenut nebo walnut. Všechny varianty se hodí k moderním uživatelským interiérům, jejich estetická úroveň totiž nenechá nikoho na pochybách.

 

Přednosti, které udávají směr

Nejenom analogové vstupy, ale pevná linka výstupu i variabilní výstup podporují bezvadnou funkčnost zařízení. Nechybí ani mono subwoofer (RCA výstup) a spouštěcí mechanismus pro vypínání a zapínání. Ultra lineární obvody, speciálně nízká hlučnost, dostupné variabilní provedení dle volby klienta a infra červené dálkové ovládání (IR Remote) jako příslušenství patří k precedentům zařízení.

 

Box design, ECO režim

Produkty série DS2 jsou si všechny podobny v bodu konstrukce. Jejich společným jmenovatelem je podařený konstrukční systém Box design, jenž se může pochlubit velmi efektivní kostrou i vnějším zpracováním na velmi vysoké úrovni. Využití ECO režimu přináší vítanou úsporu energie. Při StandBy neboli pohotovostním režimu se přístroj stává ekonomickým. Běžně využívaný jev znamená, že i při vypnutí spotřebiče je odebírán z elektrické sítě proud, účelem StandBy režimu je však umožnit zařízení okamžitý přechod do operativního režimu, při kterém spotřebiče odebírají minimální množství energie.

 

Pro- Ject je zárukou uživatelské spokojenosti

 Společnost Pro- Ject s rakouskými kořeny propůjčuje svým řadám produktů značku kvality a spolehlivosti. Firma vznikla v roce 1990, kdy ji založil pan Heinz Lichtenegger. Měl velké plány, které se týkaly vylepšení audio sféry a kvality i úrovně hi-fi modulů, komponentů i jednotlivých elementárních součástí. Společnost má za sebou velký kus cesty, která je dlážděna dílčími i velkými úspěchy.

Výrobce Pro-Ject
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Odstup signál / šum (dB) 113
THD (%) 0,00035
THD+N (%) Analogový vstup RCA
Analogový výstup RCA (Line), RCA (Subwoofer)
Typ Analogový
D/A převodník
Digitální vstup
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Síťové připojení
Internetové streamovací služby
Lokální streamování
Multiroom aplikace
PCM - vzorkování (kHz)
PCM - kvantování (bit)
DSD
Digitální vstupy (kHz / bit)
Surround - objektové formáty
Surround - kodek
Barevné formáty
Video technologie
HDMI - funkce
HDMI - vstupy 0
HDMI - výstupy 0
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 206 (240)
Výška (mm) 72
Hloubka (mm) 200
Hmotnost (kg) 1,5 (1,78)