DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Pro-Ject Pre Box RS Digital - Stříbrná
Pro-Ject Pre Box RS Digital - Stříbrná Pro-Ject Pre Box RS Digital - Stříbrná

Pro-Ject Pre Box RS Digital - Stříbrná

31 170 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

High-end předzesilovač s digitálními vstupy, DAC

  • Předzesilovač, DAC a sluchátkový zesilovač v jednom
  • Univerzální a nadčasové zařízení
  • Přepínatelné DAC čipy: 2x PCM1792 nebo PCM5102
  • 9 digitálních vstupů: i²S, AES/EBU, Toslink, S/PDIF coax
  • Analogové rozhraní: Pre-Out XLR/RCA/headphone, RCA vstup
  • Sluchátkový výstup s nastavitelnou impedancí
  • Plné symetrický dvojitý mono design
  • Přepínatelný výstup mezi elektronkovým 6922 a solid-state

Nový objekt audiofilského zájmu

Za zábavou a zážitky se nemusí chodit daleko. Akustické spektrum je poměrně široký pojem, ale s digitálním předzesilovačem Pre Box linie RS se nabízí nový, zajímavý pohled z úhlu komponentu vynikajících vlastností. Tento předzesilovač je jedním v nejvšestrannějších audiofilních zařízení, které umí naplnit očekávání náročných posluchačů.

Pokrok v sekci technologické

Hodí se všude tam, kde hledají maximálně univerzální, High-End předzesilovač, DAC a novodobý sluchátkový zesilovač. Pre Box RS Digital kombinuje všechny funkce DAC Boxu RS a k tomu přidává lineární předzesilovač se solid-state výstupním stupněm. Jistou alternativou je využití elektronkového výstupního stupně. Stejně jako u dalších špičkových digitálních produktů jsou užity čipy PCM1792 DAC od Texas Instruments pro dosažení maximální věrnosti. Jako volitelná funkce je implementován druhý čip DAC od Texas Instruments, který zpracovává 32 bit / 384 kHz. Ve výsledku je očekáváno vysoké rozlišení přehrávaného zvuku, bohaté zvukové pole, skvělé basové zastoupení a minimální zkreslení.

Všestrannost zaručena

Digitální předzesilovač RS lze využít i jako vysoce výkonný sluchátkový zesilovač s volitelnou impedancí, určený pro špičková sluchátka. Také prezentuje trojrozměrný zvuk, účinnou mikro dynamiku a dokonalé rozlišení v kombinaci s flexibilitou – využita je široká škála digitálních zdrojů a jeden analogový zvukový zdroj. Pre Box RS Digital je excelentním partnerem pro zařízení Pro-Ject CD Box RS, jelikož spolu s ním přináší vynikající zvukový zážitek (díky připojení I²S přenášené přes RJ45 je umožněno přehrávání disků bez jitteru).

Precedenty a vymoženosti

K prioritám high-endového DAC a předzesilovače dále patří plně symetrická duální mono konstrukce s možností volby mezi dvěma čipy DAC. K dobru slouží i obvody třídy A bez záporné zpětné vazby a alternativní výběr mezi Solid-State a elektronkovým výstupním stupněm. Integrován je špičkový sluchátkový zesilovač, dokoupit lze i oddělené napájení, jako možnost upgradu pro další, ještě vyšší zvukovou kvalitu. Zejména v kombinaci s CD Box RS je Pre Box RS Digital technicky zajímavým kouskem s obrovskou herní hodnotou, jasným tonálním profilem a ideálním poměrem ceny k výkonu.           

Špičková výbava

K dispozici je volitelný DAC čip 2x PCM1792 nebo PCM5102, dále i přepínatelné čipy DAC 2x PCM1792 nebo PCM5102. Konektivita je naplněna 9 digitálními vstupy i²S, AES / EBU, TOSlink, S / PDIF koaxiální, analogovými výstupy pro Pre-Out XLR, RCA, sluchátka, a analogovým vstupem s párem RCA zásuvek. Pro sluchátka je určen sluchátkový zesilovač s volitelnou výstupní impedancí. Předzesilovač je dán plně symetrickou duální mono konstrukcí, přičemž výstupní stupeň lze přepínat mezi elektronkou 6922 nebo Solid-State výstupem. Plné funkčnosti napomáhají ultra-lineární obvody s velmi nízkým šumem a obvody třídy A. Ovládat hlasitost umožňuje systém Blue Alps.

Z technického zázemí

Zařízení je dodáváno s IR dálkovým ovladačem a spotřeba energie v pohotovostním režimu je do 1 W. Model se vyrábí v černé a stříbrné barvě podle parametrů 206 x 72 x 200 mm (s konektory jen 210 mm), jeho hmotnost bez napájení je 1 950 g. Vstupní impedance činí 33 kOhm, impedance sluchátek je volitelná 5/20/50 Ohm. Frekvenční odezva udává 20 - 50 000 Hz (+ 0 / - 0,1 dB). V Polsku se stal tento předzesilovač nejlepším zvukovým produktem roku 2014 – „Best Product 2014 High Fidelity“. Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Pro-Ject Pre Box RS Digital - Stříbrná

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Pro-Ject
Počet kanálů Stereo
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 50000
Odstup signál / šum (dB) 100
THD (%) 0,005
Analogový vstup RCA
Analogový výstup RCA (Pre-out), Jack (6,35 mm), XLR (Pre-out)
Pre-out 2 kanály
Typ Hybridní
D/A převodník 2x PCM1792 & PCM5102
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický, USB-B, AES/EBU, I²S
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Síťové připojení
Internetové streamovací služby
Lokální streamování
Nadstandardní BT kodek
Multiroom aplikace
Rádio
PCM - vzorkování (kHz) až 384
PCM - kvantování (bit) až 32
DSD až DSD128 (5,6 MHz)
Surround - objektové formáty
Surround - upmixing
Surround - kodek
Barevné formáty
Video technologie
HDMI - funkce
HDMI - vstupy
HDMI - výstupy
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 206
Výška (mm) 72
Hloubka (mm) 210
Hmotnost (kg) 2