DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Pro-ject The Classic + 2M Silver
Pro-ject The Classic + 2M Silver Pro-ject The Classic + 2M Silver Pro-ject The Classic + 2M Silver Pro-ject The Classic + 2M Silver Pro-ject The Classic + 2M Silver Pro-ject The Classic + 2M Silver Pro-ject The Classic + 2M Silver

Pro-ject The Classic + 2M Silver

Běžná cena: 27 990 Kč

Special Price 25 990 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

Běžná cena: 27 990 Kč

Special Price 25 990 Kč

Máme odzkoušeno.
Spolu to funguje... a mnohem levněji

22 990 Kč 21 775 Kč
25 990 Kč 24 616 Kč
5%
Cena při zakoupení samostatně: 48 980 Kč
Takže ušetříme: 2 590 Kč
46 390 Kč

Popis

Hi-Fi gramofony, poloautomatické či plně automatické gramofony, USB gramofony, gramofonové předzesilovače, a dokonce i retro gramofony – taková je současná nabídka trhu.  S vynikající výbavou se lze setkat u atraktivního gramofonu klasické konstrukce s akrylátovým krytem proti prachu, řemenovým pohonem a s 300 mm aluminiovým talířem, který je známý pod názvem The Classic.

Buďme nekonvenční

Na vlně nostalgie se každý audiofil může octnout, kdy jen si vzpomene. Pokud nastane dilema před koupí kvalitního přístroje, který pomůže oživit zašlou slávu LP desek, pak není třeba se složitě rozhodovat mezi starou klasikou ze zastavárny či super moderním kouskem. Zkušené rakouské společnosti Pro-Ject se totiž podařil husarský kousek – vytvořit variaci moderního gramofonu s retro designem, skvělou konstrukcí a výbornou technickou podporou. Tento originální a neobvyklý model umí naplnit i ty nejbujnější audiofilské fantazie, probudit vzpomínky na staré dobré časy, kdy se oblíbené skladby poslouchaly z gramodesek. Je běžně na trhu v několika variantách – bez přenosky nebo s osazením přenoskou Ortofon 2M Silver, navíc klasické dřevěné šasi je provedeno v dekoru Eukalyptus, Palisandr nebo Ořech (Eucaliptus, Rosenut, Walnut).

Vzhled a parametry si nejsou cizí

Tento gramofonový model využívá tradiční konstrukční systém v podobě rámu, jenž konkuruje designu slavných gramofonů 50. a 60. let. Přitom je využito kompaktní jednoduché a elegantní form factor.  Základem přístroje je masivní základna z kvalitní MDF desky v několika povrchových úpravách.
Dalším zajímavým údajem jsou rozměry přístroje, jenž je 460 mm široký, 131 mm vysoký a 351 mm hluboký, má také výškově stavitelné i oddělitelné nohy. Váží plných 10,2 kg. Funkční je na základě řemínkového pohonu s elektrickou regulací otáček  -  33 nebo 45 otáček za minutu.

Změnu rychlosti je nutno učinit manuálně. Rameno je typu Pro-Ject 9 Carbon v délce 230 mm a při hmotnosti 13,5 g, se zdvihem 18 mm. Jeho vlastnosti ovlivňuje kladným směrem zirkoniové pin-point kloubové ložisko, díky němuž je tření mimořádně nízké, dále pak japonské kuličkové ložisko v základně ramene, antiskatingové TPE tlumené protizávaží. Odstup signálu od šumu je -71 dB.

Další zajímavosti

Výstup je tvořen kvalitními zlacenými RCA terminály. S využitím přenosky lze počítat s transparentním, kmitočtově vyváženým zvukem, který vyniká přesnými basy a skvělým prostorovým vyvážením. Přenoska Ortofon 2M Silver, typ MM, váží jenom 7,2 g a pracuje ve frekvenčním rozsahu 20 – 25 000 Hz, s výstupním napětím 5,5 mV (1kHz). Doporučená síla na hrot činí 18 mN. Komplexní hodnocení lze přiblížit faktem, že tento model je jedním z nejlepších produktů zvukových scén High End pro rok 2016 – Best of High-End 2016,  SoundStage! Network.

Vychutnejte si zvukový výkon

Exkluzivně působící produkt značky Pro-Ject se může pyšnit vynikajícími předpoklady a danostmi. Výsledný akustický dojem je dán autentičností, precizností a vyvážeností akustickou, vizuální i kompletní. S výběrem tohoto dokonalého a skvěle vyhlížejícího gramofonu s prvky retro zpravidla vždy souvisí jeho předvedení koncovému uživateli, kterého okamžitě uchvátí hned několik lákadel – úžasně pravdivé linie, nadčasový design, vyzkoušené funkce, použití a přesné zpracování kvalitních testovaných materiálů i komponentů, v neposlední řadě výkon a přednes.
Chcete tento krásný gramofon jako dárek?
Radost obdarovaného bude zcela jistá a nebude znát mezí.

Technické parametry gramofonu:

Rychlosti: 33, 45 (manuální nastavení)
Řemínkový pohon
Přesně vyvážený hliníkový talíř 300 mm
Odstup signál/šum: - 71dB
Karbonové raménko 9”
Efektivní délka raménka: 230 mm
Efektivní hmotnost raménka: 13,5 g
Přesah: 18 mm
Přítlačná síla: 10 - 30mN
Spotřeba: 5 watt max / < 0,5 watt ve standby
Rozměry (Š x V x H) 460 x 131 x 351 mm (zavřené víko)
Hmotnost: 10,2 kg
Balení obsahuje: Adaptér 15 V / 1,6A , kryt proti prachu

Důležité vlatnosti:

- klasická dřevěná konstrukce
- řemínkový pohon
- manuální regulace otáček 33 nebo 45 za minutu
- Karbonové raménka
- Japonské kuličkové ložiško
- Osazené přenoskou 2M Silver

Přenoska Ortofon 2M Silver

  • Typ: MM
  • Kmitočtový rozsah: 20 – 25 000Hz
  • Výstupní napětí: 5,5mV: (1kHz)
  • Dop. síla na hrot: 18mN
  • Hmotnost: 7,2 g

 Ukázka gramofonu Signature 10

UložitPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Dobrý den, pořídil jsem si gramofon Pro-Ject The Classic SB. Mohli byste mi prosím poradit jak nejlépe nastavit přítlak jehly 2M Silver? Přichycena je správně již z montáže, stačí mi jen poradit s tím přítlakem. Mockrát děkuji.
2


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Pro-ject The Classic + 2M Silver

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Pro-Ject
Odstup signál / šum (dB) 70
Wow & flutter (%) 0,11
Rychlost 33 / 45 RPM
Přepínání rychlosti Manuální
Obsluha Manuální
Pohon Řemínkový
Raménko 9" karbon, hliník
Vybaven přenoskou
Přenoska Ortofon 2M Silver
Vybaven předzesilovačem
Šířka (mm) 460 mm
Výška (mm) 131 mm
Hloubka (mm) 351 mm
Hmotnost (kg) 10,2 kg
Příslušenství RCA kabel / plsťová podložka / kryt / napájení