DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Pro-ject Vinyl Cleaner VC-S
Pro-ject Vinyl Cleaner VC-S Pro-ject Vinyl Cleaner VC-S Pro-ject Vinyl Cleaner VC-S Pro-ject Vinyl Cleaner VC-S

Pro-ject Vinyl Cleaner VC-S

11 990 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Nikoho neudivuje, že v módě jsou opět staré, ale i zbrusu nové a populární LP desky, které známe spíše pod názvem „elpíčka“. Jejich užívání před léty ustalo, ale jako všechno ostatní, i tyto nosiče hudby zažívají svůj opodstatněný comeback. Také je máte doma po babičce a rádi byste je oprášili? Jenomže po těch létech bude zapotřebí je pořádně vyčistit. A budete se divit, ono to jde!

DŮKLADNĚ A DO HLOUBKY

Léta zašlá špína a prach se těžko ručně odstraňují, a že existuje nějaká „pračka elpíček“ nemusí být nikomu k smíchu, jelikož sice nehoří, ale přihořívá… I když je o desky dobře pečováno a nepráší se na ně přímo, drážky svádějí k usazování prachu, což je také příčinou praskání a šumění při zvukové produkci. Kvalitu zvuku lze naštěstí odstranit, jenom člověk musí vědět, jak na to. Staré desky do hloubky vyčistí a zbaví je statického prachu unikátní produkt, který je nově na trhu.

S NEPŘÍMOU ÚMĚROU K DOBRÉMU VÝSLEDKU

Není třeba se divit, nepřímá úměrnost totiž nemusí fungovat pouze v matematice. S mnohem menší námahou, za to však s vyšším efektem se dají čistit desky. Rozhodli jste se „vyprat“ celý váš domácí LP archiv? Postačí vlastnit čistící roztok a Vinyl Cleaner VC-S, jenž nabízí rakouská značka Pro-Ject. Po nanesení roztoku na desku se tato roztočí elektrickým pohonem a odsávací rameno přístroje následně vysaje – vyluxuje tekutinu i s hlubokou nečistotou do vnitřní nádrže, odsávat lze za jedné jediné otáčky LP vpřed. Při obavách o nedostatečné vyčištění je doporučeno využít jednu otáčku vpřed a jednu vzad, výsledek bude zaručený.

Sledujte technické informace

Ke správnému použití je třeba znát technický základ a zázemí, protože nesprávné zacházení může mít neblahé důsledky. Přístroj samotný, vážící necelých 11 kg, je konstruován v rozměrech 435 x 335 x 280 mm a jeho napájení si žádá 110/120 nebo 230/240 Volt - 50 nebo 60 Hz, přičemž spotřeba energie činí max 800 W. Konkrétní proces čištění lze označit jako superrychlý, komplexní účinnosti napomáhá především robustní kovové, snadno ovladatelné a mechanicky velmi stabilní rameno, které je pevně držící, aniž by využívalo pružinového úchytu. Čistící koncentrát je novinkou na trhu, nabízí velmi rychlé, snadné a efektivní čištění do hloubky, s následným snížením statického náboje.

Žádná přebytečná vlhkost

Po mokrém čištění není třeba se obávat poškození přebytečnou vlhkostí nebo nedostatečným ošetřením povrchu desek. Kontejner s obsahem 2,5 l zabezpečí dostatečné odsátí použité tekutiny a jejího uložení, včetně ukazatele naplnění a volné kapacity zařízení. Typ čistícího přístroje model VC-S je skutečně radikální inovací, neboť disponuje všemi zmíněnými technologickými modifikacemi, směřující k vyšší kvalitě a dalšímu bezvadnému použití LP desek. Jejich opotřebování je šetrným čištěním sníženo na minimum.

Vychutnejte si poslech starých evergreenů

Melodie dávno zapomenuté, které však neztrácejí na atraktivitě a oblibě nejenom u dříve narozených, můžete vnímat v naprosté čistotě a harmonii, v pohodlí domova, s kvalitním gramofonem a celý arzenálem dokonale ošetřených desek, bez zrníčka prachu. Pro předcházení a eliminaci dalších nepříjemností lze využít nabízeného příslušenství, ke kterému například náleží dodatečný kryt proti prachu, náhradní kartáč pro roztírání či náhradní pásky k odsávacímu ramenu, vše z taktéž produkce Pro-Ject, přímo pro typ VC-S. Když něco chcete, tak si o to prostě řekněte. Je to nejsnazší cesta k cíli.

V ceně máte startovní sadu na čištění:

  • Roztírací kartáč
  • Čistící tekutina
  • Náhradní pásky pro sací rameno

Technické parametry:

  • Napájení: 110/120 nebo 230/240 Volt - 50 nebo 60 Hz
  • Spotřeba energie: 800 W max
  • Rozměry (ŠxVxH): 435 x 335 x 280 mm
  • Hmotnost: 10,5 kg řekněte. Je to nejsnazší cesta k cíli.

Použití Pro-ject Vinyl Cleaner VC-SPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Dobrý den, přemýšlím o koupi této pračky vinylů a rád bych se zeptal, zda-li je součástí i kit pro čištění 7" singlových desek, potažmo jestli a za kolik by se dal dokoupit k tomuto přístroji.
S pozdravem
Petr Svoboda
-4


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Pro-ject Vinyl Cleaner VC-S

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Pro-Ject
Barva Černá