DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Pro-Ject Vinyl Cleaner VC-S2 ALU INT

SKU
9pvcs2alu
Hodnocení:
100%
12 690 Kč
Skladem
  • Větší výkon a tižší provoz pro efektivnější práci s vinyly a jednodušší proces nanášení čisticí kapaliny
  • Velmi účinné čištění i odsávání díky inovovanému pohonu motoru s prodlouženou životností
  • Větší odpadní nádrž s objemem 2,5 l, kterou není třeba tak často vyprázdňovat
  • Lepší hliníková svorka pro zajištění záznamu s ochrannou popisového štítku


Vyčistěte důkladně všechny Vaše LP od prachu a nečistot, nyní s menší námahou a vyšším efektem.

VC-S2 ALU umožňuje velmi účinné čištění vinylových gramofonových desek. Předností je hliníkový vnější povrch, který je schopen odolávatt únikům čístící kapaliny,

Extrémně výkonná pračka na mokré čištění, která spolehlivě odstraňuje prach a nečistoty z vašich cenných záznamů. Čistí desky během 1 až maximálně 2 rotací (nejlepší je jedna rotace vpřed a jedna dozadu). Hnací motor má rychlost 30 otáček za minutu, což je 3 x více než jiné, srovnatelné pračky. Výsledkem je mnohem efektivnější a rychlejší proces čištění.

Kovová  svorka chrání etiketu desky před čisticí tekutinou a zabraňuje jejímu poškození, přičemž stále pevně zajišťuje záznam. Robustní kovové rameno se snadno používá, je mechanicky stabilní a soustředí veškerou sací sílu přímo na povrch záznamu.

Velká vnitřní nádoba na shromažďování odsáté kapaliny se snadno se vyprazdňuje. Ekologický a nealkoholický koncentrát na čištění Wash-IT, zaručuje vynikající výsledky čištění, snižuje statický náboj a tím významě omezuje opotřebení drážek i hrotu přenosky.

Výrobce Pro-Ject
Barva Stříbrná
Vaše hodnocení