CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Q Acoustics 3010
Q Acoustics 3010 Q Acoustics 3010 Q Acoustics 3010 Q Acoustics 3010 Q Acoustics 3010 Q Acoustics 3010 Q Acoustics 3010 Q Acoustics 3010 Q Acoustics 3010

Q Acoustics 3010

Běžná cena: 5 790 Kč

Special Price 4 490 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

Běžná cena: 5 790 Kč

Special Price 4 490 Kč

Výrobek můžete zakoupit také v akčním setu se slevou

Cena při zakoupení samostatně: 27 160 Kč
Ušetříte: 1 361 Kč
25 799 Kč

Popis

Tato dvoupásmová regálová reproduktorová soustava s bassreflexem z nové série QA disponuje kvalitní výbavou a dle recenzí, referencí a hodnocení je přiřazována k „malým reproduktorům s velkým zvukem“. Speciální tvar vrchlíku výškového měniče, inovovaná membrána středobasového měniče, přepracovaná výhybka, terminály s novým designem, tuhá a pevná ozvučnice nejsou jedinými klady skvostně vypadajícího setu.

 

Reproduktory, jak se patří

I naprostý laik tuší, že reproduktor je elektrický stroj, jenž elektrickou energii proměňuje na mechanickou ve formě zvuku. Hovoříme o něm jako o elektroakustickém měniči s membránou, pohonnou částí a jinými nepostradatelnými díly. QA 3010 je regálový typ s vestavěnou 100 mm středobasovou jednotkou, osazenou papírovou membránou z aramidového vlákna. Výškový 25 mm měnič disponuje speciálním tvarem vrchlíku pro vyzařování akustického výstupu do většího úhlu. Každý modul váží 3,6 kg, je 235 mm vysoký, 150 mm široký, sahající do hloubky 200 mm, vyroben je z pevného a tuhého materiálu. Stejně jako u ostatních produktů této řady, i na QA 3010 zaznamenáme zaoblené linie bez ostrých hran a rohů, čímž je dán jejich módní design.

 

Novinka na trhu

Menší, avšak překvapivá příhodnou cenou, je sestava dostupná nejširšímu možnému okruhu zájemců o ozvučení nebo doplnění domácího kina. Ozvučnice má vlastnosti, vyplývající z progresivních nejmodernějších použitých technologií. Potěšujícím faktem je taktéž dostatečně vysoká citlivost - dosahuje až 86 dB, nominální i minimální impedance 6 Ohm, frekvenční rozsah 68 – 22 000 Hz, a také pětiletá záruka.

 

Aktuální, autentický zvuk, který umí oslovit

Komu se zdá reprosoustava příliš jednoduchá a strohá, ten je vedle jak ta jedle. Využijte ji k poslechu - působí naléhavě, zvukový proud je živý a reálný, vykreslený a bez šumů či rezonancí. Hodí se všude tam, kde je dokonce i nedostatek místa a nejenom pro připojení k domácím kinům. Ozývaje se z pokojů současných teenagerů ukazují, že to umějí rozbalit jako mnohé větší a dražší konkurenční typy.

 

Vyberte si dle nálady a stylu

Povrchová úprava a její variabilní proměny předurčují moderní reproduktory využít v libovolném prostředí. Na výběr je z několika dezénů. Je libo černý nebo bílý lak? Který bude lépe ladit v daném interiéru? Velmi atraktivně vypadá též set s povrchovou úpravou černé kůže, se kterým se na trhu tohoto sortimentu setkáváme velmi zřídka. Pro milovníky přírodního koloritu je v nabídce design s imitací amerického ořechu a svoje osobité kouzlo pro netradiční užití má Matte Graphite – povrch evokující vzhled matného grafitu, potažmo antracitově černé tuhy. V moderním interiéru umí kterákoliv z výše uvedených variant vytvořit velmi exkluzivní, inteligentní dojem, podtržený sympatickým logem společnosti.

 

Neznáte Q Acoustics?

Značka reprezentuje britskou obchodní skupinu, založenou v roce 2006, a její cílovou snahu oslovit širokou veřejnost nově vytvořenými kvalitními reproduktory nevelké ceny, což se jim podařilo. Q Acoustics je známá vysokými nároky na výrobky, používá vyspělé technologické postupy a využívá zkušeností nejlepších světových profesionálů k výrobě a produkci svého zboží. Cílem je dodávat kvalitu vyšší nákladů, kterou korunuje precizní, nadčasové provedení, stylový design a více než dostačující zvuk. Odměňte se radostí z nového, nevšedního dojmu a zážitku při koncertním podání vaší oblíbené hudby nebo filmové produkce s lepší zvukovou kulisou!

Technické parametry:

 • 2 - pásmová regálová reprosoustava s bassreflexem
 • Basový měnič: 100 mm
 • Výškový měnič: 25 mm
 • Impedance: 6 ohm
 • Doporučený výkon zesilovače: 15 - 75 W
 • Frekvenční rozsah: 68 - 22.000 Hz
 • Citlivost: 86,0 dB
 • Terminály: single-wiring
 • Hmotnost: 3,6 kg
 • Rozměry (š x v x h): 150 x 235 x 200 mm
 • ​Cena za pár

 

Ukázka Q Acoustics 3010Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Dobrý den. Zajímalo by mne, jestli reproduktory Q Acoustics 3010 jsou vhodné pro připojení k PC. Jedná se mi o elegantní regálové repro 2.0 v tmavém provedení ( tmavý mahagon, americký ořech, černá) k poslechu moderní i klasické hudby. Byl bych rád i za alternativu. Děkuji Zdeněk Horák
16


Recenze

Zákaznické recenze

England
09.06.2017

Anglická kvalita

Trošku více basu a byly by skvělé, ale to doladí basák.

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Q Acoustics 3010

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Q Acoustics
Počet pásem 2
Frekvenční odezva od (Hz) 68 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 22000 Hz
Impedance (Ω) 6 Ω
Citlivost (dB) 86 dB
Šířka (mm) 150 mm
Výška (mm) 235 mm
Hloubka (mm) 200 mm
Hmotnost (kg) 3,6 kg