DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Q Acoustics 3070 Sub Černý lesk

SKU
5036694039601
-27%
Akční cena 10 990 Kč Běžná cena 14 990 Kč
Do 5 dnů

Sérii Q Acoustics 3000 pro získání skutečně luxusního poslechu lze posílit o odpovídající sub-bassový element. Taková kompletní reproduktorová ozvučovací soustava pak může být dokonalým společníkem milovníků hudby a kina, protože aktivní subwoofer se zesíleným výkonem 140 W má co říci i těm nejnáročnějším uživatelům a kritikům. Oceněný britský akustický výrobce znamená záruku kvality, takže investice do produktů této značky nebudou vyhozené peníze.

 

Subwoofer jako nutnost

Pro řadu informovaných a zasvěcených osob není tento druh zařízení zbytečností, ale po důkladném zvážení spíše nutností. Zvukové uchopení daného, přiměřeně velkého prostoru umí přivést k dokonalosti, čemuž poté nasvědčuje zvuková věrohodnost a autentičnost ve všech frekvenčních pásmech. Akustické vjemy aneb infrazvuky (sub-sonické frekvence) jsou námi vnímány jako důležitá a intenzívní součást komplexního poslechu. Právě tady nalézají svou roli produkty - subwoofery, jenž umějí rozšifrovat zvuk nízké frekvence, ať už se jedná o subwoofery pasivní nebo aktivní. Aktivní subwoofer na rozdíl od pasivního nepostrádá vestavěný zesilovač se všemi důležitými potřebnými zabudovanými obvody.

 

Technická specifika

Aktivní subwoofer Q Acoustics 3070 S s vybranými modely QA 3000 tvoří komplexní reproduktorovou sestavu, s níž si lze užít dosud nepoznané. Moderně a mladistvě vypadající model v ozvučné skříni ukrývá dvojici 170 mm pohonných basových jednotek s kuželovitě tvarovaným reproduktorem, potaženým papírovou membránou s přídavkem aramidových vláken. Typ ozvučnice je bassreflexový. Kmitočtový rozsah je plynule stavitelný v rozmezí od 50 – 150 Hz, nastavitelná je fáze i hlasitost. Co se týče rozměrů, pak 400 mm vysoká (s hroty ještě o 25 mm vyšší), 200 mm široká a 525 mm, s mřížkou dokonce až 535 mm hluboká kabinetová skříň dosahuje hmotnosti 13,6 kg. Všechny parametry napomáhají stabilitě, minimální rezonanci a podporují kladně dynamiku zvukového projevu.

 

Designový progres

Tento vychytaný stylový subwoofer je vyráběn v pěti možných povrchových úpravách. Přírodní styl reprezentuje řada v dezénu amerického ořechu – v interiéru působí svěže a přirozeně. Naopak charismatický nádech má provedení v bílém či černém klavírním laku (White Lacquer, Black Lacquer), oba umějí zaujmout jedinečností a klasickou jednobarevnou bezprostředností. Další možností je efekt černé kůže neboli Black Leather, přibližující se vzhledově zajímavým, mnohem dražším modelům zvučných jmen. Velkou oblibu si v posední době získává i Matte Graphite, dezén matná tuha působí nadčasovým, univerzálním využitím v libovolném typu místnosti. Výběr závisí na klientovi samotném, jeho vkusu, požadavcích, náladě.

 

Oblíbené tóny se mohou rozeznít

Až se rozezní éterem vaše oblíbené audio představení, až zaregistrujete první prostorové zvukové efekty z filmu jako je například štěkot psa, výbuch, bouře, sportovní zápas nebo pořádná italská hádka, může být zpečetěno pravdivé svědectví o subwooferu, a potažmo i dalších modulech setu Q Acoustics série 3000. Intenzitu byť sebemenších poslechových drobností hudebního i efektového přednesu posluchač vnímá všemi póry svého těla a v dobře ozvučeném prostoru si je může s chutí užít. O dokonalosti obrazu a zvuku tedy nemusíme už jenom snít. Každá nová laická i odborná zkušenost nás posouvá směrem k větší spokojenosti a ke kvalitnějšímu životnímu prožitku. A časem možná nejeden z uživatelů podobných produkcí může dojít k zajímavým závěrům, které míří ke kvalitě a nikoli kvantitě, k renomovaným výrobcům a společnostem, jenž svou profesi skutečně ovládají.

 

Technické paramatery:

  • Aktivní subwoofer
  • Velikost měniče: 2 x 170 mm
  • Výstupní výkon: 140 W
  • Frekvenční rozsah: 50 - 150 Hz
  • Nastavení kmitočtového filtru: 50 - 150
  • Nastavení fáze: Plynule
  • Vstup linkový - RCA: 1
  • Rozměry (V x Š x H): 425 x 200 x 535 mm (včetně masky a spodních hrotů)
  • Hmotnost: 13.6 kg
Výrobce Q Acoustics
Frekvenční odezva od (Hz) 50 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 150 Hz
Barva Černá / Piano
Šířka (mm) 200
Výška (mm) 425
Hloubka (mm) 535
Hmotnost (kg) 13,6
Vaše hodnocení