DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Q Acoustics 7000Ci
Q Acoustics 7000Ci Q Acoustics 7000Ci Q Acoustics 7000Ci Q Acoustics 7000Ci

Q Acoustics 7000Ci

4 290 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

4 290 Kč

Popis

Jak poznáte, že je zvuku kvantum? Na začátku má v názvu Q – perfektní, akustiky znalá mladá společnost Q Acoustics může být podepsána například pod soustavou Q 7000i 5.1 Cinema pack nebo Q 7000i 2.1 Cinema Pack. Snad už jen málokdo neví nic o existenci středového reproduktoru neboli centru, který se soustředí a ovlivňuje hlavně středofrekvenční pásmo. Nabízí se možnost pořídit si mírně atypickou středovou reprosoustavu Q 7000Ci, která skvěle plní svůj účel v libovolném balíčku ozvučení.

K čemu vzužíváme „CENTR“

Středový, jinými slovy centrální reproduktor je právě ten modul, jenž nepatří ani napravo ani nalevo od televizoru, nýbrž jedině a přesně pod nebo nad TV, respektive projekční plátno. Prostým a logickým důvodem k jeho správnému umístění právě do centra zvukového dění je fakt, že z něho zaznívají většinou dialogy, netřeba tedy bohatých basů, precedentní jsou středy a výšky. Integrovaný stojan nebo nástěnný držák, který lze využít spolu s tímto centrem se váže ke středu atypicky tvarované skříně reproduktoru, což umožňuje, aby se projevoval ve vodorovné poloze. Jeho totožnost i kompatibilita s regálovými moduly Q 7000i LR je předpokladem a naplněním zcela bezproblémových posluchačských nároků.

Specifická znamení

Provedení centrálního reproduktoru spočívá v pevném utěsněném hliníkovém těle, které sídlí v kabinetu kompaktních rozměrů – 115 x 207 x 160 mm, váží stejně jako regálové moduly, 1,6 kg. Ve svém nitru disponuje dvojicí středobasových ovladačů s neodymem a jedním tweeterem s neodymovým magnetem. Akustická citlivost je 85 dB a impedanční hodnota 6 Ohm. Doporučen je zesilovací výkon od 15 do100 W. Otázkou je, zda se bude více líbit ve své specifické černé či sněhově bílé povrchové úpravě. Frekvenční odezva je v rozsahu 95 – 20 000 Hz. Všemi specifiky je předurčen středový reproduktor k tomu, že by v žádné sestavě neměl zkrátka chybět.

Akustické vychytávky

Všechny reproduktory série 7000i jsou typické svojí nadčasovou elegancí s modulací štíhlých satelitů. Byť by se mohly někomu zdát malé, ve skutečnosti jsou neskutečně plnorozsahovými hi-fi reproduktory, poskytující svým uživatelům uvěřitelné hudební aranžmá. Podtrženo a shrnuto, volba této značky i série se zdá být šťastnou, jelikož jednotlivá komponenta se dají vzájemně velmi dobře kombinovat a doplňovat. V konfiguraci 2.1 či 5.1 stereo reproduktorový systém přináší hladký, dynamický a otevřený akustický profil s ultra-low kvalitou a minimálně zkresleným zvukem. Balíčky reproduktorů jsou přímo konstruovány pro účel a využití domácích kin, která pak svojí přesností, dynamikou, hutným basovým podkreslením dokáží každého diváka doslova přitáhnout k obrazovce a udržet ho před ní do samého konce produkce. Tak opravdový je trojrozměrný zvuk, jenž je spolu s dokonalým obrazem tím, co divák hledá a ocení.

Víte – nevíte?

I zvuková technika má své kvalitativní úrovně, například značka Q Acoustics náleží k těm výše postaveným a renomovaným v žebříčku téže kategorie. Za svoje produktové dílo je pak občas nejedna výrobní společnost odměněna, například se jí může dostat ocenění, které je zadostiučiněním za léta vývoje, progresu, nové technologie, design, výkon výrobků a podobně. Není tedy divu, že řada 7000i nezůstala pozadu, ale byla po zásluze oceněna prestižní cenou Whathifi.com, AWARDS 2013. Jakou známku si zaslouží tento centrální reproduktor? Vyzkoušejte, poslechněte, rozhodněte a ohodnoťte.

Technické parametry:

  • 2-pásmová uzavřená konstrukce z hliníku
  • Frekvenční rozsah: 95 Hz - 20.000 Hz
  • Nizké frekvence: 2 x 3” neodymové měniče
  • Vysoké frekvence: 1 x 1” neodymový měnič
  • Impedance: 6 Ohm
  • Citlivost: 85 dB
  • Doporučený výkon zesilovače: 15 - 100 W
  • Rozměry (Š x V x H): 207 x 115 x 160 mm
  • Hmotnost: 1,6 kg

Cena za kus

 Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Q Acoustics 7000Ci

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Q Acoustics
Počet pásem 2
Frekvenční odezva od (Hz) 95 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 20 00Hz
Impedance (Ω) 6 Ω
Citlivost (dB) 85 dB
Šířka (mm) 207 mm
Výška (mm) 115 mm
Hloubka (mm) 160 mm
Hmotnost (kg) 1.6 kg