DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Q Acoustics 7000LRi
Q Acoustics 7000LRi Q Acoustics 7000LRi Q Acoustics 7000LRi Q Acoustics 7000LRi

Q Acoustics 7000LRi

6 990 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

6 990 Kč

Popis

Vypadají jednoduše, ale jsou zajímavé a upoutají na první pohled. Elegantní, štíhlé a moderní regálové reproduktory jsou diskrétní a nabízejí plný hudební rozsah, unikátní zvuk, kompatibilitu. Tyto satelity náleží do série Q 7000, která disponuje ještě dalšími reproduktorovými modely. Q Acoustics tak plně podporuje klientelu se zájmem o kvalitní zvukový přednes za dostupné ceny.

 

Ideální volba

Nejeden audiofil se podiví, když je uslyší hrát, jelikož i bez podpory subwooferu jim to jde skvěle. Malé modely mohou mnohdy lépe vyhovět a udělat lepší muziku, než velké hřmotné bedny. Pokud by však někoho napadlo zkombinovat je s odpovídajícím 7070Si subwooferem, pak to bude teprve nářez! Překvapit tedy umějí, jen co je pravda. V konfiguraci 2.1 je tento zvukový systém připraven podávat solidní výkony a to po všech stránkách. Hladký projev, otevřený a dynamický přednes s ultra hloubkou a nízkým zkreslením udává kvalitu, jenž může být dostižena už jenom velkými a cenově jinak stavitelnými sloupovými reprosoustavami. Jejich využití v setu 5.1 Home Cinema už je potom naprosto unikátní a bez konkurence. Taková sestava je opravdu silná, s obrovskou dynamikou a hlubokými basy, pročež volba fanoušků dobré hudby a náročných klientů je tedy zcela jasná.

 

Po zásluze oceněno

Není tedy zavádějící, že takto sestavené, vyprofilované prvotřídní reproduktory v nové sérii 7000i pod záštitou své mateřské společnosti Q Acoustics dosáhly s přehledem na prestižní ocenění Whathifi.com AWARDS 2013, k čemu již není potřeba nic dodávat, rozhodnutí profesionálních kritiků a hodnotitelů hovoří za vše.

 

Podívejte se na něj

Reproduktor Q 7000LRi vyniká smyslem pro detail - hliníkový kabinet zajišťuje v první řadě vynikající zvukový výkon pro širokou škálu aplikací. Může stát jen tak na poličce nebo na nábytku, s pomocí navrženého designového integrovaného držáku pak dokáže fungovat jako nástěnný komponent. Coby volně stojící na štíhlé, výškově stavitelné podlahové noze – stojanu může dokonce stát v prostoru. V roce 2011 prošel systém Q 7000 dynamickou proměnou, od té doby disponuje inovovanými pohonnými jednotkami „excursion high“ a „ring radiator“ tweeterem, včetně modifikované crossover frekvence. Nižší zkreslení, svižnější přechody a přirozenější zvuk je toho důkazem.

 

Black or White?

Nikoliv známou písní Michaela Jacksona, nýbrž provedením ve dvou základních barvách se pyšní tento model ve finále. V hliníkovém utěsněném těle s rozměry 240 x 100 x 160 mm se skrývá dvoupásmový systém se dvěma nízkofrekvenčními měniči a jedním tweeterem, obohaceny jsou o neodymové magnety.
Frekvenční rozsah se pohybuje od 95 do 20 000 Hz, impedance činí 6 Ohm a doporučený zesilovací výkon je 15 - 100 W. Hmotností 1,6 kg jsou pak nenáročnými komponenty, co se týče přemísťování či rozmístění v interiéru.

 

Reproduktory takové, jaké mají být

O tom, jak funguje reproduktor (že je to elektrický stroj, jenž elektrickou energii proměňuje na mechanickou ve formě zvuku) již něco víme. Tento elektroakustický měnič s membránou, pohonnou částí a dalšími díly disponuje speciálním tvarem a je vyroben z pevného, tuhého materiálu.
Stejně jako u ostatních produktů této řady je i tady možné zaznamenat zaoblené linie bez ostrých hran a rohů, čímž je dán jejich módní design – produkt značky Q Acoustics jde totiž s dobou, chce se líbit, což se mu zjevně daří.

 

Technické parametry:

 • 2-pásmová uzavřená konstrukce z hliníku
 • Frekvenční rozsah: 95 Hz - 20.000 Hz
 • Nizké frekvence: 2 x 3” neodymové měniče
 • Vysoké frekvence: 1 x 1” neodymový měnič
 • Impedance: 6 Ohm
 • Citlivost: 85 dB
 • Doporučený výkon zesilovače: 15 - 100 W
 • Rozměry (Š x V x H): 100 x 240 x 160 mm
 • Hmotnost: 1,6 kg
 • Cena za pár


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Q Acoustics 7000LRi

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Q Acoustics
Počet pásem 2
Typ reproduktoru Uzavřený
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 95
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Impedance (Ω) 6
Citlivost (dB) 85
Šířka (mm) 100
Výška (mm) 240
Hloubka (mm) 160
Hmotnost (kg) 1,6

Doporučujeme