DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Q Acoustics Concept 500 - Bílý lesk
Q Acoustics Concept 500 - Bílý lesk Q Acoustics Concept 500 - Bílý lesk Q Acoustics Concept 500 - Bílý lesk Q Acoustics Concept 500 - Bílý lesk

Q Acoustics Concept 500 - Bílý lesk

Běžná cena: 109 990 Kč

Special Price 94 990 Kč

Dostupnost: Skladem

Krátký popis

Po předchozí domluvě lze u nás slyšet

Popis

Sloupové reproduktory - vlajková loď od Q Acoustics

  • Výhybka z vysoce kvalitních komponent představující nulový šum a rušení (topologie Linkwitz-Riley)
  • Konstrukce kabinetu P2P zamezující vibracím při nízkých frekvencích
  • Stěna kabinetu je složena z třech samotatných vrstev, které jsou lisovány pod tlakem bez použití lepidla
  • Možnost zapojení Bi-wire nebo Bi-amp pro reprokabel nebo banánky o průměru 4 mm
  • Měniče mechanicky odděleny od reproduktorů kvůli vzájemným vibracím
  • Středobasové měniče s velkými cívkami (35 mm), umožňující větší zatížení a vyšší výkon
  • HPE Equalizéry uvnitř těla reproduktoru pro snížení rezonancí způsobené tlakem, kterým trpí vyšší reproduktory
  • Kruhový hliníkový podstavec splňující designové a účelové akustické požadavky

 

Vše se vyvíjí

I hodně nároční uživatelé budou spokojeni. Velmi moderně navržený reproduktorový set apeluje na jejich nároky, přání, potřeby a požadavky. Vyjadřuje perfektní rovnováhu mezi uměním, technikou, estetikou a vědou. Jeho výbava je dána progresívním vývojem v oblasti audio, což je pro značku Q Acoustics obzvlášť příhodné.

 

Quo Vadis, Acoustics

Co všechno nevíme? Že v roce 2006 vznikla dnes již známá výrobní společnost, která si rychle vybudovala reputaci při navrhování a výrobě špičkových reproduktorů. Z její dílny pochází také stylová soustava vysokých reproduktorů Koncept 500. Beze vší skromnosti je vyvrcholením neustálého vývoje a zdokonalení samotné Q Acoustics, což trefně představuje strategii, filozofii i směr tohoto výrobce dobrého audia. Faktem je, že tato značka žije zvukovou dokonalostí.

 

Charakteristika sloupové aparatury

Každý fenomenální kus je navržen s nejvyšší precizností tak, aby odpovídal nárokům moderní audiofilské klientely. Je současně stylový, elegantní, jemně znějící a překvapivě přesný. Spojuje nízkou směrovost se širokým rozpětím pásma, vynikající citlivostí a rozumnou impedancí. A právě z tohoto důvod je nový Concept 500 také velmi prostorný a snadno ovladatelný, což umožňuje zesilovačům dosáhnout nejlepšího výkonu.

 

Atmosféra, jako při živém vystoupení

Pro všechny ty, kdo chtějí vytvořit stereofonní zvukovou stopu s dobrou zvukovou charakteristikou, podobnou živému vystoupení, jsou vytvořeny právě tyto vysoce kvalitní hnací jednotky, dobře navržený crossover a přesně postavená, esteticky hodnotná skříň. Pro dosažení daného cíle vytvořila společnost Q Acoustics skutečně talentovaný tým s velmi cenným know-how v oblasti designu, inženýrství a výroby reproduktorů světové úrovně. Velkolepá kombinace, která vyústila v nejmodernější reproduktor hodný jakéhokoli špičkového systému, se výrobci mnohonásobně vyplatila.

 

Proč si pořídit něco tak decentního?

Protože už při prvním poslechu a vizuálním kontaktu je možné zjistit, že zde výrobce docílil perfektního konstrukčního umění, harmonie mezi vědou a krásou, skvělých vlastností stylové aparatury v čistě bílém hávu. Každý reproduktor je současně designově stylový a nekompromisně přesný. Zvukový projev je naprosto čistý a díky speciálně navržené výhybce je reproduktor navíc snáze zvladatelný pro domácí zesilovač.

 

Specifika zařízení

Jedním z nejdůležitějších užitých faktorů je výhybka z vysoce kvalitních komponent, představující nulový šum a rušení díky topologii Linkwitz-Riley. Konstrukce kabinetu P2P zamezuje vibracím při nízkých frekvencích, přičemž stěny kabinetu jsou konstruovány ze třech samostatných vrstev, které jsou lisovány pod tlakem bez použití lepidla. Výhodou je možnost zapojení Bi-wire nebo Bi-amp pro reproduktorový kabel nebo banánky o průměru 4 mm. Měniče jsou mechanicky odděleny od reproduktorů, zejména kvůli vzájemným vibracím. Změn dostály středo-basové měniče s velkými 35 mm cívkami, umožňující větší zatížení a také vyšší výkon. Uvnitř těla reproduktorů jsou implantovány HPE Equalizéry, které pracují pro snížení rezonancí způsobené tlakem, jímž trpí vyšší reproduktory. Kruhově modelovaný hliníkový podstavec splňuje požadavky novodobého designu a zároveň i účelové akustické požadavky.

 

Exkluzívní a stylové audio

Zájemci o špičkové ozvučení mohou vyhledat prodejce, který jim umožní vidět a slyšet tyto prémiové produkty pod značkou CONCEPT 500 na vlastní oči a uši. Tyto prodejce nazýváme Q ELITE, z nichž mnozí jsou centrem excelence jak pro Q Acoustics, tak pro sesterskou značku QED. Umožňují všem nabýt přesvědčení, že získali absolutně dokonalý zážitek.

 

Ukázka reproduktoru Q Acoustics Concept 500Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Q Acoustics Concept 500 - Bílý lesk

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Q Acoustics
Počet pásem 2
Měniče Vysoké frekvence: 28 mm / Střední a nízké frekvence: 2 x 165 mm
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 41
Frekvenční odezva do (Hz) 30000
Dělící frekvence (Hz) 2500
Impedance (Ω) 3,7 - 6
Citlivost (dB) 90
Barva Černá
Šířka (mm) 400
Výška (mm) 1150
Hloubka (mm) 350
Hmotnost (kg) 42