DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Q Acoustics Q 7070Si
Q Acoustics Q 7070Si Q Acoustics Q 7070Si Q Acoustics Q 7070Si Q Acoustics Q 7070Si

Q Acoustics Q 7070Si

10 990 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

10 990 Kč

Popis

Poptávka po skvělém a pěkně dunícím poslechu je neustále aktuální. V podobě profesionálních sestav zvučných značek to není žádný problém, ovšem jedno musí stvrdit ve vybraném setu muziku, doplnit basovou složku a udělat celkovou produkci atraktivní. Sub-bassový model je právě oním chybějícím elementem, který scházet prostě nesmí. K modelům ze série Q7000i britské společnosti patří jeden z nich, který by mohl konkurovat mnohým v dané kategorii. Díky 150 W výkonu, dobré konfiguraci i modernímu vzhledu je na tapetě vyhledávaných, cenově dostupných produktů.

 

SUBWOOFER  je, když…

Zvukové aranžmá se vyznačuje pasážemi, které by měly být věrohodné, přítomné a přirozené, akusticky odpovídající svému účelu.
Akustické vjemy - infrazvuky nízkých frekvencí, které vnímáme jako sub-sonické frekvence, jsou pro posluchače nesmírně důležité. Komplexní posluchačské vnímání se vyznačuje obvykle velkou intenzitou, a to díky takovým přístrojům a zařízením, které snadno a rychle dekódují nízkofrekvenční akustické impulsy. Takže velmi zjednodušeně – subwoofer je když … to zaduní, slyšet jsou basy, ať už používáme jeho pasivní nebo aktivní variantu.

 

Co o něm nevíte

Subwoofer Q 7070Si náleží k těm reproduktorovým modulům, o kterých se dá říci, že je ve své třídě vážně dobrý. Jeho konstrukce je dána reproduktorovou skříní s rozměry 320 x 460 x 198 mm, ve které je integrován vysoce výkonný basový měnič o průměru 170 mm. Váží necelých 14 kg, takže na přemísťování z místa na místo moc stavěný není. Frekvenční rozsah se pohybuje mezi 35 a 200 Hz, s výkonem 150 W třídy D.

 

White or Black?

Pořídit si tento kousek lze ve dvou různých provedeních – v úpravě Black nebo White. Černá i bílá v jakémkoli interiéru vypadá přirozeně, ale i zvláštně, doplnit a doladit příslušnou barevností je již pouze v rukou uživatele. S designem to návrháři a vývojáři viděli zcela jednoznačně, model s nadčasovou image je na světě. Typickou maličkostí je také čtveřice podstavných nožek, která umocňuje vzhled i stabilitu výkonu. Díky kompaktnímu provedení v kombinaci s využitím MDF desek na ozvučnici v kombinaci s Q Acoustics technologiemi neumí svět zvukových detailů, než mile překvapit.

 

Reprodukce z kompaktního přístroje

Vaše oblíbená hudba, ale i filmová tvorba může vyznít zcela autenticky, bez jediné falše, rezonančních chyb. Plný prostor kolem existuje pouze na základě dobře vynaloženého návrhu na skvělý hi-fi produkt. Všemi nejlepšími kvalitami je Q Acoustics legendární a znenadání i jeho značka se domáhá předních míst na trhu s elektronikou. Strhující zvuk, který vás komplexně ovládne, naplní a ohromí. Stylový kompaktní subwoofer, který, stejně jako jeho přívrženci funguje v sounáležitosti se satelitními reproduktory v novém 7000i systému, přináší ve své třídě originální výkon a je schopen věrně produkovat rychlost a citace kontrabasu, protože zemní dunění je mnohdy jako exploze. V tomto konkrétním modelu 7070Si je revolučnost tím, čím je dosahováno optimálního výkonu. Pro maximální komfort je pak instalace subwooferu na stěnu nebo i jinam možná, a to díky specifickým držákům.

 

Q ACOUSTICS

Značka zastupuje britskou obchodní skupinu, jejíž vznik je datován k roku 2006. Její stěžejní snahou je oslovit širokou posluchačskou veřejnost novými kvalitními reproduktory nižší ceny, ovšem kvalita není opomenuta. Q Acoustics využívá vyspělých technologií i zkušeností těch nejlepších profi firem k výrobě a produkci svého inovovaného zboží. Precizní, nadčasové provedení, dokonalý design a velké kvantum zvuku – to je akustika! Radovat se z nových dojmů a unikátních zážitků znamená posadit se a dát šanci tomuto subwooferu, jeho koncert právě začíná!

 

Technické parametry Subwooferu Q Acoustics 7070Si:

  • Aktivní subwoofer
  • Zesilovač třídy D s výkonem 150 Wattů
  • Frekvenční rozsah: 35Hz - 200Hz
  • Velikost basového měniče: 20,3 cm (8")
  • Rozměry (V x Š x H): 320 x 460 x 198 mm
  • Hmotnost: 13,8 kg


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Zákaznické recenze

Radmič
25.04.2019

Skvělý zvuk

Přesně to co jsem od něj očekával, skvěle se doplňují se sloupovými 3050i. Doporučuji.

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Q Acoustics Q 7070Si

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Q Acoustics
Frekvenční odezva od (Hz) 35 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 200 Hz
Šířka (mm) 460 mm
Výška (mm) 320 mm
Hloubka (mm) 198 mm
Hmotnost (kg) 13.8 kg