DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

QUADRAL Breeze Q - Černá

SKU
41040
2 990 Kč
Skladem
  • Přenosná, velmi lehká a skladná aktivní reprosoustava s bezdrátovým Bluetooth 4.1 Class II připojením
  • Ideální pro místa, kam nechcete brát svůj tablet, smartphone nebo notebook (koupelna, kuchyně, balkón, zahrada) přesto zde můžete poslouchat jejich zvuk. Breeze Q je vodě odolná (IPX4)
  • Plné nabití za 4 až 5 hodin

Hudba trochu jinak

Je to taková malá hádanka od Quadral: Vypadá to jako šejkr, termoska nebo granát, ale ani jedno z nich to není. Kromě reprosoustav levnějšího i high-end charakteru, domácích kin, zesilovačů a CD přehrávačů tento výrobce nabízí i zboží nenápadné, o to víc však zajímavé a poptávané. Záruka kvality platí jako u ostatních audio systémů, jelikož u certifikovaného zboží to ani jinak nelze.

Made in Germany

I s takovými zdánlivými „maličkostmi“ si pohrává návrhářský a výrobní tým německé společnosti Quadral. Je o něm známo, že se zabývá vývojem, projektováním i precizní výrobou všech svých výrobků a soustav. To, co se ve firmě dělá, je podřízeno kontrole, aby všechno bylo co nejlepší. Quadral má s výrobou audia letité zkušenosti, samozřejmostí je využívání fyzikálních zákonů, což uplatňuje trpělivě a s citem. Výrobce umně rozvíjí vše, co je dobré a proto také dosahuje excelentních výsledků. To platí i pro celou sérii Breeze, včetně malého reproduktoru Breeze Q.

Technická vynalézavost výhodou

Už od svého vzniku značka aplikovala do všech sfér technické zásady, aspekty a vynalézavost, což vede k jistým očekávaným výsledkům, které je možné rozhodně dobře slyšet a vnímat. Přenosná, velmi lehká a skladná aktivní reprosoustava Quadral Breeze Q je vybavena bezdrátovým Bluetooth 4.1 Class II připojením.

Breeze je svěží

Inovativní produkty s nálepkou Breeze jsou skutečně svěží, moderní, lákavé a dostupné. Tradiční ruční práce je kombinována s moderností nejenom v designové oblasti a s nejmodernějšími technologiemi. Reproduktory Breeze přesně definují přenosný, mobilní zvuk. Působivé a svěže vypadající kabinety obsahují high-tech podvozky, vysoce výkonné zesilovače a novodobou bezdrátovou technologii.

Nepostradatelné vybavení

Díky Bluetooth rozhraní a výkonné baterii se reproduktory Breeze stávají bezkonkurenčně dokonalým zdrojem zvuku, ať už hrají na venkovní party, pikniku nebo jen tak doma, na terase. V jakémkoli interiéru se tyto aktivní krásné reproduktory dokonale integrují a spolupracují s nejnovějšími multi-room technologiemi. Cíleně lze díky Quadral aplikaci připojit několik reproduktorů v různých místnostech. Alternativou je, že mohou být rozdílné typy hudby z různých zdrojů přehrávány v různých místnostech, díky tabletu nebo chytrému telefonu.

Neomezené možnosti

S Breeze jsou možnosti téměř neomezené. Hudbu, kterou si uživatel může vzít kamkoli s sebou, každý ocení. Stereofonní reprosoustava Breeze Q ke kvalitnější reprodukci používá pasivní membránu. Je možno také regulovat výdrž zařízení, při nastavené poloviční hlasitosti se doba provozu na jedno nabití akumulátoru prodlouží na 6 až 8 hodin. Zajímavostí je schopnost reproduktoru fungovat kdekoliv - například v koupelně, kuchyni, na balkóně, v zahradě. Breeze Q je voděodolný (IPX4). K opětovnému plnému nabití dojde za 4 až 5 hodin.

Hudba vždy na dosah

Zvukově příjemný aktivní reproduktor Breeze Q je k dispozici v černé a šedé variantě. Využívá aktivní i pasivní reproduktory, bezdrátový provoz Bluetooth, možnost připojení analogového signálu 3,5 mm konektorem typu jack. USB vstup slouží pouze pro nabíjení. Výkon je definován 2 x 12 W, aktivními i pasivními reproduktory, frekvenčním rozsahem 180 – 20 000 Hz a snadným, rychlým nabíjením. Provoz bez kabelů je k nezaplacení, i když za tento pohledný reproduktor s 3,5 mm konektorem pro připojení analogového signálu je vypsána cena přímo k nakousnutí.
Výrobce Quadral
Lokální streamování Bluetooth
Mikrofon
NFC
Odolnost vůči vnějším vlivům Odolnost vůči vlhkosti, Voděodolnost IPX4
Digitální vstup USB-A
Analogový vstup Jack (3,5 mm)
Vlastní baterie
Výdrž baterie (hod.) 6-8
Doba nabíjení (hod.) 4-5
Výkon kontinuální (W) 2x 12
Frekvenční odezva od (Hz) 180
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Barva Černá
Šířka (mm) 198
Výška (mm) 65
Hloubka (mm) 66
Hmotnost (kg) 1
Vaše hodnocení