REAVON UBR-X110 UHD BD

SKU
UBR-X110
23 990 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Získejte nejlepší zážitek z domácí zábavy

 • Univerzální přehrávač disků - Ultra HD Blu-ray, Blu-ray, DVD, DVD Audio, CD, SACD
 • BD-Live/BONUSVIEW
 • HDR10
 • Dolby Vision
 • 36-bit Deep Colour/”x.v.Colour”
 • Duální HDMI výstup
 • Úprava videa
 • Podsvícení dálkového ovladače
 • DLNA
 • Fast boot
 • Přehrávání multimédií (MKV, FLAC, AIFF, MP3, JPG)

Jak a na čem ideálně přehrávat disky

Generace fyzických nosičů pro filmy zažívá renesanci. UltraHD Blu-ray je pro milovníky filmů už spíše vzácností, o to více překvapuje svým počinem značka Reavon. Nosičů s filmy je na světě opravdu hodně, a s tím počítá právě francouzská Groupe Archisoft, která novou značku zaštiťuje.

Místo na trhu

Tento francouzský nováček vchází na audio video scénu hned ve dvojici UHD Blu-ray přehrávačů.  Univerzální přehrávače disků UBR-X100, UBR-X110 a UBR-X200 se právě představují a hledají si svoje fanoušky.

Disky znovu na scéně

Tento univerzální přehrávač disků vítá staronový formát – je ideální pro přehrávání disků. Jeho základem je extrémně tuhá konstrukce, zajišťující vysoký poměr S / N s cílem dosáhnout kvalitního zvukového a obrazového výkonu. Díky podpoře velkolepého formátu Ultra HD Blu-ray je možné si užít příjemný zážitek se čtyřnásobným rozlišením 1080p Full HD. UBR-X110 je plně kompatibilní s nejnovějším formátem Dolby Vision, který poskytuje ohromující zobrazovací technologii HDR, jednak s mimořádnými barvami, ale i kontrastem a jasem obrazovky. Do výčtu funkcí patří režim předvoleb SDR / HDR a duální výstupní konektory HDMI.

Konstrukční charakter

Základem je ultra tuhá konstrukce se spodním panelem z ocelové desky, respektive šasi o tloušťce 1,6 mm. Přispívá k nízké hlučnosti a snížení těžiště. Podporou je vyztužení ocelovou deskou o tloušťce 3 mm Rigid Under Base, která zajišťuje minimalizaci zvuku mechanického pohybu z jednotky BD.  Očekávaným výsledným efektem je výrazně nižší hlučnost a mnohem pevnější i stabilnější struktura podvozku.

Na prvním místě je funkčnost

Jako univerzální přehrávač disků zvládne UBR-X110 přehrávat různé optické disky, samozřejmostí je také přehrávání nejnovějších formátů disků Ultra HD Blu-ray, který má čtyřnásobné rozlišení oproti 1080p Full HD. Zvládá Blu-ray 3D, DVD, DVD audio, CD, včetně hudby, videa a audio souborů jako FLAC, AIFF, DFF, DSF, JPG, TIFF, MKV a M2TS. UBR-X110 umí také přehrávat domácí audio a video obsah z externí jednotky přes USB nebo DLNA.

Co všechno dokáže

Uživatel má k dispozici informace o disku, které lze zobrazit na obrazovce stisknutím a podržením tlačítka INFO na dálkovém ovladači. Tak může získat okamžité podrobnosti o přehrávaném disku, ale zároveň může snadno zkontrolovat informace o masteringu, jako je MaxFALL (maximální průměrná úroveň osvětlení rámu) a MaxCLL (maximální úroveň světla obsahu), dostupné pro některý obsah HDR. K dispozici jsou informace o výstupu HDR a HDMI.

Specifika a přednosti

Univerzální přehrávač disků je specifický Ultra HD Blu-ray, Blu-ray, DVD, DVD Audio, CD,  BD-Live / BONUSVIEW. Nechybí 36-bit Deep Colour / xvColour, duální výstup HDMI, dálkové ovládání Backlite, rychlé spuštění. Vylepšit zážitek z domácího kina lze čtyřnásobným rozlišením Full HD 1080p s upscalingem všech video zdrojů na 4K (3840 x 2160). Model UBR-X110 udržuje progresivní rychlost 24 snímků za sekundu přímo na obrazovce. Video Adjust umožňuje nastavit jas, kontrast, sytost barev, odstín, ostrost a redukovat šum. Všechny parametry jsou zárukou toho nejlepšího digitálního zvukového zážitku.

Parametry

Přehrávač je 430 mm široký, 82 mm vysoký a 351 mm hluboký, jeho hmotnost dosahuje 6,3 kg. Disponuje HDMI výstupem pro audio / video, HDMI 2 pouze pro zvuk,  digitální koaxiální i optickým výstupem, USBIn a Ethernetem. Napájení vyžaduje 220-240 V, 50/60 Hz, spotřeba energie činí 32 W, během pohotovostního režimu pouze 0,45 W.

Výrobce REAVON
Digitální vstup USB-A
Digitální výstup Koaxiální RCA, Optický, HDMI (ARC), HDMI (eARC)
Síťové připojení Ethernet
HDMI - výstupy 1 x HDMI video/audio, 1 x HDMI audio
Podporované disky SACD, CD, CD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD-R, 3D Blu-Ray, 4K UHD Blu-ray, Blu-ray
Barva Černá
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)