DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
REL 212/SE
REL 212/SE REL 212/SE REL 212/SE REL 212/SE

REL 212/SE

99 990 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Touhy mohou být různého charakteru. Toho, kdo touží po těch nejlepších výkonech, určitě zaujme také nejvýkonnější sub-basová jednotka z produkce světoznámé společnosti REL, která je exklusivně navržena pro velké a větší poslechové místnosti. Nejvíce slušet jí to bude samozřejmě s nejmodernější reproduktorovou soustavou. V konečné fázi by mohl být sen o dokonalém akustickém propojení i výkonu beze zbytku naplněn.

 

Unikátní výkon

Zvuk jedinečných kvalit a především 1 000 W trvalého výkonu umí pořádně rozhýbat nervovou strukturu lidského vnímání. Propojení dvou velice rychlých a výkonných aktivních i pasivních reproduktorů je pak konfrontací, která vyústí v dokonalý zvukový přednes a komplexní akustický obraz. REL i tady, jako u mnoha jiných produktů, využívá řady technologických vychytávek, díky kterým náleží tento jedinečný basový modul 212/SE k absolutně špičkovému sortimentu objevujícím se na světovém trhu, a to bez ohledu na cenu. Akustický tlak dosahující bezmála 110 dB je pak velkorysou akceptací téměř neomezeného stupně hlasitosti, aniž by byla opomenuta skvěle uchopená dynamika a rozlišení, jenž je nekompromisní. V dynamické špičce se poté nabízí víceméně krátkodobé využití téměř dvojnásobného výkonu koncového stupně (1 700 W výstupního výkonu).

 

Kvalita na prvním místě

Jak jinak, než právě tady vítězí kvalita spolu s výkonovou složkou nad kvantitou. Ve své jedinečnosti 1 000 W je také nadmíru žádoucí, aby byl tento výkon rychle a co nejprecizněji vyzářen. Basová jednotka disponuje takovými konstrukčními vlastnostmi, které dovolují nejen vibrace hřmotným tělem, jenž by se daly charakterizovat také jako typické otřesy všech stěn, a jsou doplněním zvukové stránky o hluboké, mocné a precizní basy. Spojte si v duchu rychlost a výkon. Vyzařování se děje hned do několika rovin - dopředu, dolů a dozadu, což znamená ideální kompatibilitu jak pro 2-kanálovou high-end sestavu ve velké místnosti, tak i pro specifickou formu Home Cinema.

 

Umocněná síla jde směrem kupředu

V ozvučnici velikosti 436 x 815,5 x 507 mm, vážící plných 55,3 kg, je ukryt aktivní systém v podobě dvou dopředu vyzařujících aktivních reproduktorů a dvou pasivních membrán vyzařujících směrem dolů a dozadu. Díky těmto dvojitým basovým jednotkám typu Continuous Cast Alloy série S v testovacích sadách získala množství kladných hodnocení z řad kritiků, a to zejména pro těžko uvěřitelnou rychlost a přesnost. Použité kuželové membrány disponují nízkou hmotností, díky pohybující se hmotě a nadměrně vysoké tuhosti i pevnosti. Dva aktivní 300 mm basové reproduktory s dlouhým zdvihem membrány kooperují se dvěma 254 mm pasivními zářiči (obojí s hliníkovým košem) a jsou preferencí kvality, rychlosti, posléze i výkonu, o kterém diskutovat je zcela zbytečné.

 

Další technické klady

Kromě měničů, které jsou patentem REL ACOUSTICS, ovlivňuje subwooferový výkon vstupní filtr a digitální zesilovač NextGen3 třídy D, který disponuje 1000 W výkonem. Užitý jednoduchý typ filtru je poměrně dost rychlý (skupinové zpoždění cca 8 millisekund), pročež signál se co nejrychleji dostává k reproduktoru. Maximální rychlost společně s velmi pečlivě nastaveným filtrem je zárukou bezkonkurenčního přiřazení REL zařízení k hlavním reproduktorům. Konstrukce modelu s výstupem přes 110 dB akustického výkonu pro každý reproduktor znamená dostatečné zajištění vysokého akustického výkonu i pro hodně velké místnosti.

 

Technické parametry:

 • Aktivní subwoofer (uzavřená ozvučnice s měniči vyzařujícími dopředu)
 • Basový měnič aktivní: 2x 300 mm Long-throw kónusová membrána (přední vyzařování), šasi hliníkový odlitek
 • Basový měnič pasivní: 300 mm kónusová membrána šasi hliníkový odlitek (spodní a zadní vyzařování)
 • Výkon zesilovače: 1000 W (RMS), Zesilovač třídy D digitální NextGen2
 • Nastavitelná dělící frekvence: 30 - 120 Hz
 • Nejnižší frekvenční odezva: 21 Hz (-6 dB)
 • Přepínač fáze 0 / 180 st.
 • Vstupy: Hi Level Neutrik Speakon, levý a pravý nízkoúrovňový RCA, LFE RCA, SMA konektor pro bezdrátové připojení
 • Dodávané příslušenství: 10 metrů kabelu s konektorem Neutrik Speakon
 • Rozměry (š x v x h): 436 x 816 x 507 mm
 • Hmotnost: 55,3 kg


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: REL 212/SE

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce REL
Typ subwooferu Aktivní
Měniče Basový měnič aktivní: 2 x 300 mm Long-throw (přední vyzařování), Basový měnič pasivní: 300 mm (spodní a zadní vyzařování)
Typ reproduktoru Uzavřený
Výkon kontinuální (W) 1000
Frekvenční odezva od (Hz) 30
Frekvenční odezva do (Hz) 30
Šířka (mm) 436
Výška (mm) 816
Hloubka (mm) 507
Hmotnost (kg) 55,3