DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
REL Arrow
REL Arrow REL Arrow REL Arrow REL Arrow REL Arrow REL Arrow REL Arrow

REL Arrow

7 490 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Hledáte něco, co posune subwoofer ještě o kus dál do bezedných hlubin akustického světa? Právě byla odhalena nová dimenze v podobě bezdrátové distribuční jednotky, určené sub-basovým modulům série T/i. Arrow jako vystřelený šíp nebo ukazatel směru? V každém případě udává možnost umístit systém ve vzdálených místech nebo přímo na podlaze, kde by jinak kabeláž mohla narušovat účinek a dokonalý prožitek z poslechu.

Historické začátky 

Jak vznikla a co dělá společnost REL ACOUSTICS? Kořeny společnosti sahají až k roku 1989, kdy pan Lord rozhodl, že audiofilský svět musí poznat zcela jiné subwoofery, než které do té doby spatřily světlo světa. Tenkrát stejně jako nyní REL stavěla subwoofery, ty současné však diametrálně posunují hranice za zenit možností - řeč je o inovovaných sub-basových systémech unikátní kvality. Za zvukem značky REL stojí špičkový tým lidí, zabývající se průzkumem, znakem jejich produkce je technologická vyspělost a vysoce hodnocená provozní spolehlivost. Finálnímu produktu napomáhá také robustnost a designová atraktivita, jenž neponechá vážné zájemce na vážkách.

REL na vrcholu

Arrow Transmitter je tou nejnovější modifikací, kterou REL předkládá uživatelské veřejnosti v sérii sub-basových modelů. Je volitelnou, samostatně prodejnou jednotkou, určenou k bezdrátovému přenosu do modelů Ti9, Ti7, Ti5. Originální Zero Compression Wireless Transmission technologie dává REL produktům široké možnosti bezdrátového světa a hodí se všude, kde je třeba basový modul umístit do větší vzdálenosti od zdrojového komponentu, příkladně AV přijímače. Výrobce navíc garantuje 13,7 metrový dosah přenosu bez komprese a zajímavostí je, že díky této vzdálenosti nebude nikterak ovlivněn signál. Překvapením tedy není očekávaná absolutní souhra s klasickým kabelovým vysokoúrovňovým propojením BassLine Blue. Celý patentovaný a osvědčený projekt navazuje na bezkonkurenční bezdrátový systém LongBow. Arrow dodává stejnou možnost připojení, jako je tomu u přímého kabelového připojení subwooferu, navíc umožňuje rozmístění basových modulů také do vzdálených koutů interiéru tak, že není narušován vzhled propojovacími kabely.

Již žádné kompromisy

Bez kompromisů rovná se bez komprese, což souvisí se skutečným výkonem, srovnatelným s výkony dražších bezdrátových systémů. Přenos zvuku je opravdu rychlý a spolehlivý, tedy bez zvukových či jiných kompromisů. A proto jsou basy nejenom bohatší, přirozenější, teplejší a sytější, v čemž je zaznamenán rozdíl mezi Arrow a většinou produkovaných bezdrátových systémů.
Celá pravda je, že ze signálové cesty byly odstraněny zvláště velmi pomalé způsoby převodu - přenosu signálu, kterými disponuje ona velká skupina současných systémů (fungujících díky Bluetooth, Wi-Fi), a dále bylo využito technologie LSI (large scale integrated circuit chips) – integrovaných čipů. Náklady zůstaly v přijatelné hladině, kdežto všechno ostatní se posunulo o level výše.

Patří k nejlepším

Zvolíte-li Arrow, jednoznačně získáte za solidní cenu simultánní distribuci vysokoúrovňového připojení, 1 LFE kanál, což je zárukou vysoce kvalitní hudby, a zároveň též přenos z sw výstupu. Poté je 2 kanálová hudební podpora i multi-kanál divadla funkční bez neustálého připojování a odpojování daného zařízení REL.

Vstup funguje na té úrovni, že přijímá stereofonní signál ze svorek reproduktorových soustav přijímače, integrovaného či koncového zesilovače, což je velmi výhodné z hlediska převodu basů do Sub-Bass systému. Stejně důležité jsou také Natural rolloff obvody, jenž se snaží dosáhnout maximální systémové integrace Sub-Bass systému s reproduktory.

Technické parametry:

  • Vstup: HIGH-LEVEL Neutrik Speakon, LFE single phono
  • Vstupní impedance:: HIGH-LEVEL: 150k, .1/LFE: 10k ohmů
  • Efektivní dosah signálu: 15,2 m
  • Spotřeba: 600 mWatů
  • Rozměry (Š x V x H): 130 x 89 x 82.5 mm
  • Balení: Power adapter, High Level kabel o délce 2 metry


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: REL Arrow

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce REL
Barva Černá
Šířka (mm) 130 mm
Výška (mm) 89 mm
Hloubka (mm) 82,5 mm