CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
REL Gibraltar G-1
REL Gibraltar G-1 REL Gibraltar G-1 REL Gibraltar G-1 REL Gibraltar G-1 REL Gibraltar G-1 REL Gibraltar G-1 REL Gibraltar G-1 REL Gibraltar G-1

REL Gibraltar G-1

105 000 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Kdo se vyšplhal až na samý vrchol nabídky REL ACOUSTICS, umí ocenit sérii sub-basových modulů Gibraltar. Obdivovat lze nejenom jedinečnou rychlost a hloubku zvukového obrazu, ale i všechny technické specifikace a úžasné komplexní provedení. Kde jinde by uživatel našel 13 vrstev leštěného klavírního laku na povrchu zcela exkluzivního kabinetu atypického tvaru a moderního vzezření? Skvělý design je kombinovaný s tlumením nežádoucích vibrací, takže propojení příjemného s užitečným je zde víc než aktuální.

Příslušné vlastnosti

Aktivní subwoofer z monumentální série Gibraltar je tím nejlepším, co REL kdy vyprodukovala. Je osazen jedním 300 mm měničem a dále analogovým zesilovačem třídy A/B, s výstupním výkonem 600 W. Povrchovou úpravu 13-vrstvého laku nanesly a pečlivě vyleštily lidské ruce. Kabinet skříně je masivní, pevný a tuhý, G-1 se vyznačuje vynikající sub-basovou technologií, výkonným zesilovačem, nejrychlejšími impulsními korekčními a filtračními obvody.
Vedle toho má na unikátním zvuku největší podíl basový reproduktor s průměrem membrány 300 mm, která je vyrobena z jemných uhlíkových vláken. Výstupní výkon RMS je 600 W. Ohromnou sílu podporují právě ony dokonalé filtrační obvody, jenž nesmí výsledný zvukový efekt jakkoli ovlivnit, natož pak zpomalit. To, co dokáže absolutně zaručit preciznost a rychlost, je Besselův filtr. Skupinové zpoždění udává pouhé 4 milisekundy a způsobuje nepozorovatelný rozdíl v signální fázi mezi konvenčními reproduktorovými soustavami a sub-basovou jednotkou.

Další s technických specifikací

Tento uzavřený, dopředu vyzařující systém disponuje dolní mezní hranicí 15 Hz - 6 dB v místnosti. Akustická citlivost je dána hodnotou 80 dB. Mezi jeho přednosti také patří plná elektronická ochrana a ochrana proti zkratu na výstupu a DC složce napájení. Co se týká příslušenství, patří k němu síťový kabel, 10 m kabel s NeutrikSpeakon Interconnect, dálkový ovladač, příručka k ovládání a 4 ks hrotů. Celý model je poměrně těžkého kalibru, váží 49 kg a jeho rozměry jsou 571,5 x 462 x 680,3 mm.

Navenek dokonalý elegán

Vnitřní vyztužení Gibraltaru je konstrukčně řešeno daným způsobem tak, aby nejenom posbíralo všechnu úctyhodnou chválu, ale aby atypicky zakřivené plochy neunikly inspirující pozornosti audiofilské veřejnosti. S využitím laminátového tvrdého dřeva byla aplikována také vnitřní výztuha, jenž se hodí k vylepšení vlastností produktu a konečně i jeho výsledného zvukového přednesu. Krásný a sofistikovaný vzhled je namířeným šípem do lidských příbytků, jejich interiérů a vyhrazuje si právo přivést do společnosti exkluzivitu, krásu, skvělý design a hlavně všestrannou kvalitu.

Když basy jsou něco víc, než jenom basy

Basy mohou znít v různých dimenzích rozdílně, v úrovni podlahy znějí až děsivě. Jindy vycházejí ze sub-basových přístrojů basy oživené jemností, bez násilí a údernosti. Lze v nich hledat životní sílu, která toho dokáže ovlivnit velmi mnoho. Jedním z důvodů společnosti REL ACOUSTICS k získání absolutní pozornosti zvenčí, byly dané dispozice speciálního připojení a použití více jednotek.
Tehdy je obvykle či neobvykle ukládá do imaginárních věží a kolejnic, jenž dokáží kupodivu zajistit stabilitu a zabránit možnému poškrábání povrchu na dolním toku Gibraltaru ve věži. U všech velmi vyhraněných systémů je vhodné stohovat Gibraltar1 či Gibraltar 2 předem daným způsobem, aby konečný výsledek byl kompaktní a dokázal potencionálního uživatele svést na cestu, která se pro něj stane nezapomenutelnou.

Technické parametry:

 • Aktivní subwoofer uzavřená ozvučnice s měničem vyzařujícím dopředu
 • Basový měnič: přední, 304 mm, Long-throw kónusová membrána z karbonových vláken
 • Výkon zesilovače: 600 W (RMS), zesilovač třídy AB
 • Nejnižší frekvenční odezva: 15 Hz (-6 dB)
 • Vstupy: vysokoúrovňový Neutrik Speakon, stereo RCA, LFE RCA/XLR
 • Výstupy: vysokoúrovňový Neutrik Speakon, LFE RCA/XLR
 • Řízení fáze: 0 nebo 180 stupňů
 • Ochranné obvody proti zkratu na výstupu a DC složce napájení
 • Rozměry (š x v x h): 572 x 462 x 681 mm
 • Hmotnost: 49,0 kg
 • 13 vrstev laku v černém piánu

Příslušenství:

 • 10 metrů kabelu Neutrik Speakon
 • Manuál
 • Dálkové ovládání
 • Baterie
 • Allen key (inbus)

Ukázka subwooferu REL G1Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: REL Gibraltar G-1

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce REL
Šířka (mm) 572 mm
Výška (mm) 462 mm
Hloubka (mm) 681 mm
Hmotnost (kg) 49 kg