CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
REL Gibraltar G-2
REL Gibraltar G-2 REL Gibraltar G-2 REL Gibraltar G-2 REL Gibraltar G-2 REL Gibraltar G-2 REL Gibraltar G-2 REL Gibraltar G-2 REL Gibraltar G-2

REL Gibraltar G-2

89 990 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Vrcholový sub-basový modul s sebou přináší samé superlativy. Z produkce REL ACOUSTICS přichází totiž to nejlepší, co se v posledním výzkumném inovativním procesu této renomované společnosti přihodilo. Je nejrychlejší, nejkrásnější, nejzajímavější, nejvýkonnější, nejlepších technologií, s nejhlubšími basy, dokáže posluchače zajmout pocitem naprosté sounáležitosti a generality. G znamená sérii Gibraltar, ve které G2 je dán vynikající rozšířením. Se svým neotřelým, unikátním vzhledem má našlápnuto velmi dobře.

Směre kupředu

Skvělá kombinace rozměrů (508,8 x 417,3 x 610,4 mm) a hmotnosti (38,1 kg) je měřítkem a odpovědí, kam s ním. V domácím interiéru, ve větších místnostech se zdá být skromným modulem s velkou duší. Výstupní výkon je zabrzděn na hranici 450 W (RMS), s basovým měničem o průměru 250 mm a s membránou z uhlíkových vláken činí velmi dobrou dvojici.
Kompaktní rozměry ho navíc činí ideálním k umístění v menší místnosti, při sestavě skládající se z více jednotek lze postavit zajímavé a nadupané dílo. Podporu systému přináší zesilovač s výstupním výkonem 450 W, v kombinaci se skvělým basovým měničem a jeho karbonovou membránou dosahuje velice rychlých a precizních basů. Vstupní obvody a filtr se shoduje s tím, jenž nalezneme u vyššího modelu Gibraltar 1. Velmi bystrá a fázově dokonalá Besselova dolní propust (je možno ji přeladit), včetně samostatného vstupu a filtru pro basový kanál 1 / LFE u G-2, dokáže zajistit basový potenciál při hudební reprodukci či využití Home Cinema systémů, aniž by bylo nutno jakkoliv měnit nastavení.

Systematičnosti REL růže přináší

Společnost REL je známá investicí velké dřiny a pracovního úsilí do záměru zcela změnit potenciál starých typů subwooferů a najít tak novou cestu zcela odlišných sub-basových jednotek třetí generace. Od dob založení firmy R. E. Lordem je jasné, že tou hybnou silou jsou bezkonkurenční patenty, inovace, modifikované modely, precizní zpracování těch nejlepších vybraných materiálů, bravurní provedení a také zbrusu nový, ojedinělý a zcela atypický design, který jde ruku v ruce s tvarovými proměnami. Zkosení směrem dozadu je nejenom exkluzivní, ale také funkční – zvukový proud se dostává do zcela jiné, neuchopitelné dimenze.

Vnímejte zvuk všemi smysly

Toto mnohostranné smyslové vnímání dokáže zajistit vskutku jedinečný a neopakovatelný dojem. Precizně vyrobený kabinet leštěného pevného a velmi tuhého vzhledu, včetně použitého ideálního poměru stran, dokáže eliminovat stojaté vlny, čímž je zpečetěna uživatelská spokojenost a pohodlí. Vizuální stránka napovídá, že designéři i konstruktéři by zasloužili pochvalu, v žádném prostoru se nemusí stydět za vybraný vzhled – Gibraltar znamená zúžení v prostoru, nesoucí očividně lepší výsledky oproti běžným sub-basovým jednotkám. REL sub-basové moduly se umějí naladit do vašeho systému a do vašich prostor, se svými dokonalými schopnostmi bez ohledu na zvláštnosti vašeho systému a velikost interiéru.

Spojení dynamiky a krásy

Klientská základna již navykla vysoké úrovni modelů REL. Luxusní provedení ozvláštní interiéry domů a přinese s sebou zvukové kulisy nejvyšší úrovně. Se čtyřmi podstavnými nohami, které slouží k zajištění stability a stálosti subwooferových kvalit, vypadá G-2 ještě vyšší a honosnější, hodí se všude tam, kde jsou uživatelé neskromní, nároční a nadšení. Pojďte se rozhoupat na rozbouřeném moři basů, které ukolébává v dynamickém vlnitém a hladkém rytmu, nechte se hýčkat, protože si to každopádně zasloužíte.

Technické parametry:

 • Aktivní subwoofer s uzavřenou ozvučnicí a měničem vyzařujícím dopředu
 • Basový měnič: přední, 250 mm, Long-throw kónusová membrána z karbonových vláken
 • Vstupní konektory: vysokoúrovňový Neutrik Speakon, stereo RCA, LFE RCA/XLR
 • Výstupní konektory: vysokoúrovňový Neutrik Speakon, LFE RCA/XLR
 • Výkon zesilovače: 450 W (RMS), Zesilovač třídy AB
 • Nejnižší frekvenční odezva: 18 Hz (-6 dB)
 • Rozsah regulace zisku: 80 dB
 • Přepínač fáze (0 nebo 180 stupňů)
 • Ochranné obvody: proti zkratu na výstupu a DC složce napájení
 • Rozměry (š x v x h): 508,8 x 417,3 x 610,4 mm
 • Hmotnost: 38,1 kg

Dodávané příslušenství:

 • 1x dálkový ovladač
 • 1x 10 metrů kabelu Neutrik Speakon
 • 4x hroty
 • 1x Allen Key (2,5 mm) inbus


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: REL Gibraltar G-2

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce REL
Šířka (mm) 509 mm
Výška (mm) 417 mm
Hloubka (mm) 610 mm
Hmotnost (kg) 38 kg