DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
REL T5i
REL T5i REL T5i REL T5i REL T5i REL T5i REL T5i

REL T5i

17 990 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

17 990 Kč

Popis

Ten, kdo by rád vyváženější basy, se může bez obav spolehnout na sub-basovou jednotku REL T. Právě ta s označením 5i je jednou ze série inovovaných a modifikovaných modelů, který znamená průlom v sekci subwooferů vůbec. S novým skvělým designem i parametry, unikátní variací progresivních technologií a akustickou kvalitou, která stojí za všechny peníze - prostě tento model to dokáže rozbalit docela slušně. Hudba oblečená do dynamického a široce znějícího dunivého hávu nenechá nikoho na pochybách, že bylo vybráno špatně.

 

Subwoofer, který umí zvednout ze židle

Holá a zjednodušená podstata sub-basových jednotek spočívá v produkci kvalitní basové složky, která jak se říká „tvrdí muziku“. Reprodukce zvuků nízkých frekvencí, tedy ze samého okraje akustického pásma (od 20 Hz až po dělící horní frekvenci) dodává vnímavým divákům emoční jistotu plnosti a sytosti zvuku, prostorovost a lepší dynamiku skladeb. Konstrukčně je velký woofer jednoduše stavěnou 12 kg vážící skříní o rozměrech 267 x 317 x 322 mm, vyznačující se pevností, tuhostí, stálostí a stabilitou.

 

Reproduktor vyzařující do podlahy

REL T/i5 je osazen 200 mm reproduktorem v ozvučné skříni, která dále disponuje integrovaným analogovým 125 W zesilovačem třídy AB. Tento model spolu s dalším menším modelem T-Zero je typický uzavřenou skříní a basovým reproduktorem s vyzařováním do podlahy. Systematické zapojení zajistí vysokoúrovňový - linkový vstup a unikátní vstup pro basový kanál v systému Home Cinema LFE (Theater Reference). Řada T/i vykazuje maximální provozní spolehlivost a je disponentem mnoha ocenění za jedinečnou zvukovou kvalitu, dále znamená i dostupnou strategii nejenom pro sekci domácích kin, ale taktéž pro stereofonní sestavy. Tyto modifikované modely s ultra dlouhým zdvihem membrány dokáží reagovat naprosto spolehlivě a dosahovat tak svojí kompaktností vysokého výkonu v oblasti hlubokých basů.

 

Design jak se patří

Jednoduchý, avšak nadčasový, lehký, přitom velmi stabilní, jedinečný a vysoce kvalitní díky AlloyFibre kompozitnímu řídícímu prvku, dokáže podat ten nejčistší projev REL. Modernizace kabinetu prospěla modulu tím směrem, aby mohl lépe kontrolovat hluboké pásmo. Design výrobku, včetně nohou, je aktuálně poplatný éře, ve které žijeme. Ve své plné kráse, ať v provedení klavírního laku Black nebo White, překvapí také basovým měničem s ocelovým šasi.

 

Seznámení s REL

Synonymem pro slovo subwoofer může být REL. V roce 1989 Richard Lord sestrojil svůj první kus a počala se tak psát historie nového průmyslového oboru i originální značky nekonvenčních subwooferů. Tradicí se stalo vytváření špičkových modelů v různých cenových úrovních a snahy společnosti míří stále výše. Nové dimenze subwooferů REL souvisí s tím nejzákladnějším cílem – vytvořit plnohodnotný, prostorový, zvučný a výkonný akustický model poslechové činnosti pro uživatele třetí generace. Modifikované komponenty REL dávají základ velmi žádaným a světově uznávaným sub-basovým jednotkám, které se honosně vyjímají v každém interiérovém stylu. Neustálý výzkum, další a další zkušenosti, nadšení společnosti s praxí a zkušenostmi je posunuje mezi špičku. Maximální fázový souběh s reprosoustavami a jejich zesilovači je zajištěn odebíráním vzorku signálu z výstupních svorek zesilovačů způsobem, že nedochází k chybám ve fázi signálu. Máte také rádi vytuněné basy? Pak přidejte k výčtu ještě kvalitní měniče a základní princip správného výběru subwooferu je v nabídce právě teď. Kdo zaváhá, nebasuje.

 

Technické parametry:

 • Aktivní subwoofer
 • Basový měnič: Ø 200 mm - spodní strana skříně 
 • Výkon zesilovače: 125W (RMS), třída AB
 • Fázový posun: 0 - 180
 • Nastavitelná dělící frekvence: 30 - 120 Hz
 • Nejnižší frekvenční odezva: 32 Hz (-6 dB)
 • Vstupy: HIGH LEVEL:  Neutrik Speakon, LOW LEVEL:  RCA cinch
 • Vstupní impedance: HIGH LEVEL: 150kΩ, LOW LEVEL: 10kΩ
 • Ovládací prvky: Zadní strana subwooferu: hlavní vypínač, hlasitost HI LOW LEVEL, hlasitost LFE LEVEL, Crossover, standby/ON
 • Rozměry (š x v x h): 267 x 317 x 322 mm
 • Hmotnost: 12,0 kg

 

Ukázka subwooferu REL T/5Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Řadit podle ASC
Mám zájem o koupi Rel t5i chtěl bych ho zapojit do sterea
Jak se hodi k tomuto účelu a jak ho nejvhodnější zapojit do sterea?
Děkuji JK
6
Dobrý den,chtěl jsem se zeptat na REL T5i a zapojení.Vím že se na to tu již někdo ptal ale já se chtěl zeptat když mám repro zapojené k zesilovači na svorky A a B bi-wiring.Jak mám zapojit subwoofer?Opět na jeden výstup A?děkuji za odpověď.
-1
Dobrý den.
Vlastním zesilovač Marantz PM6006 a k němu sloupky Dali Zensor 5. Díky akustice místnosti (asi 18 M2) mám v některých nízkých frekvencích hluchá místa a naopak některé kmitočty jsou příliš zbytnělé. Myslíte, že by k mé soustavě tento subwoofer seděl a mohl by eventuelne pomoct průběh nízkých a třeba i nižších-středních frekvencí vyrovnat? A poslední dotaz. Někdy čtu na fórech jak těžké je sladit subwoofer se soupravou. Je to pravda? Mám se toho bát? Moc děkuji za odpověď
-2
Dobrý den,
měl bych ještě další otázku k propojení tohoto subwooferu se stereo receiverem Cambridge Minx XI třídy A/B. Uvažuji jenom o propojení s dodávaným kabelem s Neutrik konektorem do HIGH-LEVEL vstupu. Je lepší ten subwoofer připojit k reproterminálům jak uvádějí v návodu (červený drát na Pravý plus, žlutý drát na Levý plus a černý drát na kostru nebo mínus) anebo využít RCA konektor SUB Out který je na receiveru přítomen, tím pádem bych tedy musel na ten dodávaný kabel napájet RCA konektor, ale pak nevím kam ty žíly všechny napájet na tom konektoru, aby to bylo funkční. Díky moc za radu
-8


Recenze

Zákaznické recenze

Petr Dvořák
27.03.2020

REL T5i

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za doporučení této značky pro stereo poslech. Dynamika, pevnost basu a především celková kontrola v podání tohoto RELU je fantastická! Vyloženě se mi líbí sladění reproduktorů a subwooferu do jednoho celku. Subwoofer nevyčnívá, ale cítím citelné zlepšení dynamiky ve všech spektrech. Děkuji panu Schullerovi za doporučení a přeji mnoho spokojených zákazníků.

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: REL T5i

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce REL
Typ subwooferu Aktivní
Měniče Basový měnič: Ø 200 mm - spodní strana skříně
Typ reproduktoru Uzavřený
Výkon kontinuální (W) 125
Frekvenční odezva od (Hz) 30
Frekvenční odezva do (Hz) 120
Šířka (mm) 267
Výška (mm) 317
Hloubka (mm) 322
Hmotnost (kg) 12