DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
REL T7i
REL T7i REL T7i REL T7i REL T7i REL T7i REL T7i

REL T7i

25 990 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

25 990 Kč

Popis

Vyvážená a bez výhrad fungující jednotka, která nejen že dobře vypadá, ale zdá se být i nepostradatelnou. Rel T je sérií, kde se subwoofery jeden vedle druhého mohou pyšnit svými skvělými parametry, ojedinělým a moderním designem, kvalitou zvukovou a po všech stránkách relevantním uplatněním. Kdo by nechtěl zažít v pohodlí domova koncertní, výjimečně hluboké a melodické basy, které roztančí i okenní tabulky?

 

Původ a vznik sub-basových jednotek

Subwoofer, zjednodušeně řečeno, reprodukuje zvuky nejnižších frekvencí, okraje akustického pásma, tedy všechny ty, cca od 20 Hz do dělící horní frekvence. Jeho konstrukci tvoří dostatečně velký woofer, který sídlí v pevné, stabilní, dostatečně dimenzované ozvučné skříni, ta bývá zpravidla bassreflexová nebo typu transmission line. Infrazvuky člověk vnímá celým tělem, a mimo jiné, jsou pro lidské vnímání důležitým jevem. V dřívějších dobách nebyly subwoofery využívány tak, jako je tomu dnes. Dle jejich provedení známe dvojí typ subwooferu – pasivní a aktivní, kde v modulu je integrován rovněž zesilovač, se všemi důležitými obvody.

 

REL Acoustics se představuje

Pro lepší představu o modifikacích tohoto typu subwooferu je nutno seznámit se se společností, která je produkuje do světa. Vznik společnosti REL je datován až k roku 1990, kdy byla založena jistým panem Lordem. REL ACOUSTICS toužila zcela změnit dosavadní a nevyhovující subwoofery, dala tak průchod novým konstrukcím, technologiím, zaměřila se na zcela jiné dimenze, detaily a maličkosti. S inovativním přístupem a skvělou filozofií, ruku v ruce také s novým inženýrským týmem se potom od roku 2005 posunul cíl i směr firmy tak, aby trh mohl obohatit o produkty špičkové kvality.

 

Krasavec se jménem T / 7i

Opravdu nádherný je ať černý či bílý aktivní subwoofer zářící do dálky svým klavírním leskem. Větší model z řady T/i s jedním 200 mm kvalifikovaným basovým reproduktorem, jedním 254 mm pasivním zářičem a integrovaným 200 W zesilovačem má opravdu grády. Vyniká mimo jiné unikátním kompaktním řešením jakékoli reprodukce nejnižších frekvencí. Basové měniče této série vyzařují zvuk dopředu, inovací větších modelů (náleží k nim T/i7 a T/i9) je navíc pasivní membrána, vyzařující směrem dolů.

 

Atributy spolehlivosti

Připojení k systémům je dáno vysokoúrovňovým či linkovým vstupem, dále samostatným vstupem pro basový kanál, co se týká systémů Home Cinema LFE(Theater Reference). Analogový výkonný zesilovač třídy AB zajišťuje dostatečně velký výkon. Dále se tento model vyznačuje maximální provozní spolehlivostí, jenž je základním kamenem k úspěchu nejenom této řady, ale vůbec této značky po celém světě. Série T/i také získala řadu ocenění za ojedinělou kvalitu zvuku a navíc se stala cenově dostupným ideálním řešením nejenom v sekci domácích kin, ale pro stereofonní soustavy vůbec.

 

Akceptované řešení – basy na jedničku

Basové jednotky REL disponují reproduktory s ultra dlouhým zdvihem. Konstrukční danosti kompaktních rozměrů v kombinaci s vysokým výkonem v oblasti hlubokých basů dokáže přitáhnout poměrně širokou skupinu zájemců o autentický, prostorový, zvučný a výkonný akustický model poslechu, který je poplatný produktům třetí generace. Vyberte si z velkého spektra nabídky skupiny REL - subwooferů špičkové kvality, sáhnout vedle nemůžete. V interiéru se vyjímá jako zcela inteligentní, nadčasově laděný společník exkluzivního nádechu, který spolu s tím, co umí, dokáže také ozvláštnit a umocnit atmosféru prostředí. Proč tedy váhat?

 

Technické parametry:

 • Aktivní subwoofer s pasivní membránou
 • Aktivní basový měnič: Ø 200 mm - spodní strana skříně 
 • Pasivní zářič: Ø 254 mm – přední strana skříně
 • Vstupy: HIGH LEVEL:  Neutrik Speakon, LOW LEVEL:  RCA cinch
 • Vstupní impedance: HIGH LEVEL: 150kΩ, LOW LEVEL: 10kΩ
 • Výkon zesilovače: 200W (RMS), třída AB
 • Fázový posun: 0 - 180
 • Nastavitelná dělící frekvence: 30 - 120 Hz
 • Nejnižší frekvenční odezva: 30 Hz (-6 dB)
 • Ovládací prvky: Zadní strana subwooferu: hlavní vypínač, hlasitost HI LOW LEVEL, hlasitost LFE LEVEL, Crossover, standby/ON
 • Rozměry (š x v x h): 305 x 362 x 382 mm
 • Hmotnost: 16,3 kg

 

Ukázka subwooferů série T/I

 

Možnost zapojení REL T7i k zesilovačiPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: REL T7i

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce REL
Typ subwooferu Aktivní
Měniče Aktivní basový měnič: Ø 200 mm - spodní strana skříně, Pasivní zářič: Ø 254 mm – přední strana skříně
Typ reproduktoru Uzavřený
Výkon kontinuální (W) 200
Frekvenční odezva od (Hz) 30
Frekvenční odezva do (Hz) 120
Šířka (mm) 305
Výška (mm) 362
Hloubka (mm) 382
Hmotnost (kg) 16,3