DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
REL T-Zero
REL T-Zero REL T-Zero REL T-Zero REL T-Zero REL T-Zero REL T-Zero

REL T-Zero

12 990 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

12 990 Kč

Popis

T-Zero  je poslem dobrých zpráv a vynikajících akustických ingrediencí.  Přináší nejenom tolik očekávanou kvalitu, ale samozřejmě i plné REL připojení, včetně unikátního systému ovladačů. Nový rozměr, nižší cena, stejný nebo lepší výkon, spolehlivý zesilovač, nejtěžší konstrukce, 5 vrstev laku, to je nová generace subwooferů REL T série - řady čtyř typů, kde Zero je tím nejmenším. Více radosti ve více místnostech s vykreslenými živoucími basy, a vše v plné síle kdekoliv, kde je poptávka po audio kvalitě. Někdy i nula znamená hodně. Zero.

Zázrak miniaturizace

Skutečný výkon a krása spočívá v detailu. Základem je masivní kabinet, který lze vyrobit precizním spojením MDF desek, na pomoc přicházejí výztuhové formy se zaoblenými hranami. To vše je ve výsledku pevnou, akusticky inertní strukturou s dokonalou úpravou povrchu, pětkrát vrstveným černým či bílým lakem a pečlivě sladěným s nožkami odlitými z hliníku. Možná jen zdánlivě zjednodušený, avšak čistý, spolehlivý design přináší jistou dávku napětí a nadčasovosti. Díky robustnímu mechanickému zpracování materiálů a komponentnímu provedení vedou hlavní aspekty konstrukce k aktualizaci výborně hrajících subwooferů série T. Navíc i skvěle vypadají.

Jak to všechno funguje…

Všechny již zmíněné modely s označením T fungují připojeny ke svorkám reproduktorů v zesilovači, díky kabelu s konektorem Neutrik. Fázové zkreslení signálu, který je veden do subwooferu, je takto potlačeno a reprodukce basů odpovídá stejnému charakteru jako u hlavních reproduktorových soustav. Stěžejní roli hrají svižné reproduktory s vysokým zdvihem a optimální originální zesilovače, rychlé filtry i unikátně navržený bezkonkurenční systém. Výchozím produktem je pak vysoce přesný, dynamický zvuk nejnižších kmitočtů, který je základem dokonale znějících efektů Home Cinema při jejich efektivním využití, coby modernizovaného stávajícího audio systému.

Za málo peněz více muziky

Subwoofer T-Zero se může pyšnit skvělou výbavou - dolů vyzařující reproduktor o průměru 165 mm, výkonný 100 W zesilovač, frekvenční rozsah začíná na 38 Hz (-6 dB v místnosti).
Váží plných 6,8 kg a disponuje rozměry 216 x 241 x 260 mm, tento miniaturní zázrak však ani o píď nezaostává za většími konkurenčními modely. Když v roce 1989 inženýrskému týmu v čele se zakladatelem firmy REL, R. Lordem, podařilo vyčarovat nekonvenční ultra moderní sub-basovou jednotku, nikdo netušil, že po čtvrtstoletí se jeho bratříčkové vyšplhají na samou špici hory tohoto průmyslového oboru. Skvěle sestavený model si udržel mimo jiné také fantastickou cenu, protože za takovou kvalitu se jinde platí mnohem více.

Jednoduchá forma a rychlost v jednom

Věnovat pozornost detailům se vyplácí, a současní profesionálové z REL to vědí. Těch nejlepších výsledků lze dosáhnout pouze s reproduktorovou membránou z hodně kvalitní kompozitní a originální AlloyFibre, se zesilovačem třídy D.
Uzavřená ozvučnice disponuje aktivním wooferem s vyzařováním do podlahy, vstupní konektory jsou dány vysokoúrovňovým typem Neutrik Speakon, jedním RCA a jedním LFE RCA vstupem.
Vstupní impedance je 150 kOhm pro vstup High Level, 10 kOhm pro vstup Low Level, 10 kOhm pro LFE.
Regulace zisku je v rozsahu 80 dB.
V příslušenství je 10 m kabelu a konečný typ lze potvrdit výběrem ze dvou provedení.
Je libo Piano Black nebo Piano White? Ani v jednom případě se nezmýlíte.

Technické parametry:

 • Aktivní subwoofer, uzavřená ozvučnice
 • Aktivní měnič: Spodní strana skříně - 165 mm
 • Výkon zesilovače: 100W (RMS),  Class D
 • Spodní frekvenční rozsah: 38 Hz (-6dB)
 • Fázový posun: 0 / 180, variabilní pasivní filtr: 32 - 120 Hz
 • Vstupní impedance: Hi Level - 150 kΩ / Lo Level - 10 kΩ
 • Vstupy: Hi Level Neutrik Speakon,  Lo Level RCA, vstupní impedance High Level: 150kΩ,  Low Level: 10k, 1/LFE: 10kΩ
 • Systém ochrany: plně elektronická
 • Hmotnost: 6,8 kg
 • Rozměry (Š x V x H): 216 x 241 x 260 mm

Ukázka subwooferu REL T-ZeroPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: REL T-Zero

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce REL
Frekvenční odezva od (Hz) 32 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 120 Hz
Šířka (mm) 216 mm
Výška (mm) 241 mm
Hloubka (mm) 260 mm
Hmotnost (kg) 6,8 kg