RELOOP Elite

SKU
HN198781
Hodnocení:
100%
Akční cena 28 390 Kč Běžná cena 31 190 Kč
Skladem
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení
Reloop přichází na trh s novou serií Elite skládající se z DJ gramofonu RP-8000 MK2 a dvoukanálového mixážního pultu Elite. Řada je speciálně vytvořena pro ovládání uživatelsky nejpopulárnějšího DJ softwaru, Serato. Mixpult Reloop Elite se díky šestnácti podsvíceným RGB performance padům rozděleným do dvou kanálů skvěle hodí pro živá vystoupení i v těch nejtemnějších klubech. Pomocí padů lze ovládat všechny funkce softwaru, můžete tak doplnit skladby o různé efekty a filtry, které Serato nabízí. Pady jsou na sobě nezávislé, proto si můžete pro každý gramofon Reloop RP-8000 MK2 zvolit jiné nastavení.


Včetně performance padů naleznete na mixážním pultu tři bezkontaktní mini fadery. Dvěma fadery ovládáte hlasitost audio signálu, prostředním crossfaderem potom plynule navážete z jedné skladby na druhou bez rušivých mezer. Přechod mezi skladbami lze nastavit pomocí ovladače Curve na přední straně mixpultu. Dalším ovladačem je třípásmový ekvalizér pro úpravu zvukové charakteristiky a potenciometr hlasitosti Gain. Pomocí intuitivního ovládání můžete spravovat až dvanáct perfomance modů a dva samostatné efekty, které umožní naplno využít vaší kreativitu, živá vystoupení se stanou více melodické a hudebnější. Každý kanál navíc obsahuje digitální LCD display pro přehlednější nastavení vašich parametrů a režimů přehrávání.


Přední panel mixpultu nabízí čtyři potenciometry pro ovládání hlasitosti a úpravy signálu mikrofonního vstupu, ovladačem Curve pro fadery a vypínačem módu Reverse. Nechybí ani dva výstupy pro sluchátka, což oceníte při společných performance nebo DJ battlech.


Zadní strana vám nabídne RCA vstupy pro připojení hudebních přehrávačů nebo dalšího DJ příslušenství , vstup pro mikrofon, XLR/RCA výstupy pro PA ozvučení, USB výstupy pro připojení k PC a dva USB vstupy pro Reloop RP-8000 MK2.


Reloop v nové sérii kombinuje nejmodernější technologie s kvalitními a odolnými materiály.

Parametry

  • Typ: Digitální mixpult
  • Výstupy: 2x stereo RCA, XLR, Booth Jack 6,3 mm TRS, 2x USB (B), 2x USB (A)
  • Vstupy: 5x stereo RCA, Jack 6,3 mm TRS
  • Počet kanálů: 2
  • USB: Ano
  • Barva: Černá
  • Obsah balení: Napájecí kabel
  • Adaptér součástí: Ano
  • Země výroby: ČínaUkázka:

Výrobce RELOOP
Barva Černá
Hmotnost (kg) 6
Příslušenství Plná verze Serato DJ Pro s DVS Expansion Pack, 2x Serato Control Vinyly s technologií NoiseMap ™ , USB kabel, napájecí kabel, návod k obsluze