CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
JBL Bar 5.1
JBL Bar 5.1 JBL Bar 5.1 JBL Bar 5.1 JBL Bar 5.1 JBL Bar 5.1 JBL Bar 5.1 JBL Bar 5.1 JBL Bar 5.1

JBL Bar 5.1

19 490 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Nezapomenutelný filmový zážitek se nezrodí jenom tak sám od sebe. V prostředí kinosálu je efekt zřejmý, málokdo ale ví, že komfortní a všestranný dojem můžeme mít při sledování filmu i v prostředí domácím. V konfiguraci 5.1 je JBL Bar skutečným akustickým kouzelníkem, bezdrátový systém domácího kina je pro epický poslech hudby i filmu jako stvořený.

 

  • JBL 5.1 prostorový zvuk s 510 W výkonu
  • Odpojitelné a baterií napájené reproduktory
  • Impozantní basy ze subwoofera s 250mm měničem
  • 4K propojení přes HDMI a ARC kanál
  • Bezdrátové streamování hudby pomocí Bluetooth
  • Ovládejte JBL BAR ovladačem Vaší TV
  • JBL SoundShift®
  • Výdrž surround reproduktorů až 10 hodin s méně než 3 hodinami nabíjení

 

Vybavení

Zvukový panel disponuje dvěma odpojitelnými prostorovými reproduktorovými soustavami, které fungují bezdrátově a podporu jim dodávají baterie s možností 10- hodinového přehrávání. Surround Sound je podmíněn celkovým výkonem 510 W, 254 mm bezdrátovým subwooferem, technologiemi Bluetooth, S Dolby Digital, Dolby Pro Logic II a DTS. Zvuková karta disponuje funkcemi JBL SoundShift, což představuje podporu rychlého přepínání TV zvuku a zvuku Bluetooth z mobilního telefonu či tabletu. Vše lze ovládat zcela jednoduše s pomocí stávajícího TV dálkového ovladače, jelikož tak je naprogramován zvukový panel, jenž reaguje na dálkový ovladač.

 

Vše je reálné

Tak je zajištěna vysoká kvalita filmového i hudebního zvuku pro domácí komfort. Možnost připojení 4K zařízení dovoluje vstřebávat neuvěřitelné prostorové zážitky z hudby i video her bez drátů během 10 hodin provozu, včetně bohatých a napínavých basů z bezdrátového subwooferu. Umístění modulů v interiéru je díky kompletnímu systému flexibilní.

 

Technická upřesnění a parametry

Spolu s výkonem 510 W činí maximální SPL 104 dB. Frekvenční odezva je dána pásmem 35 – 20 000 Hz. Hmotnost subwooferu je 13 kg, zvuková lišta váží 3,9 kg a prostorové reproduktory pouhých 0,6 kg. Subwooferový modul je vyroben podle rozměrů 440 x 305 x 305 mm, prostorové reproduktory jsou 165 x 58 x 93 mm velké a sound bar disponuje rozměry 1148 x 58 x 93 mm. Při počtu šesti řídících jednotek a tří tweeterů je dostatečně zajištěna akustická funkčnost. Se třemi HDMI video vstupy kompatibilními s 4 K a HDMI video výstupem s audio zpětným kanálem (verze HDMI HDCP 2.2) a audio vstupy analogovým, optickým, Bluetooth je výbava dokonalá.

 

Co je zásadní

TV Remote Control je pomocníkem tohoto designového sound baru, existující TV dálkové ovládání může zároveň spravovat TV i sound bar. Zároveň je aktivováno a umožněno bezdrátové streamování hudby s Bluetooth, vše jednoduše z libovolného mobilního zařízení. Technologická inovace v podobě JBL SoundShift zase umožňuje možnost okamžitého přepnutí mezi zvukem z televize, tabletu či telefonu. True 4K Connectivity s HDMI In a HDMI Out (ARC) dovoluje snadné připojení všech 4K zařízení a upgrade domácí zábavy přináší úroveň Ultra HD.

 

Značka s vykřičníkem

Německá kvalita za výhodné ceny z rukou profesionála – tak může být stručně specifikováno fungování výrobní společnosti JBL na současném trhu audio techniky. Výrobky, které jsou navrženy a s citem i dokonalou vizuální formou, jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů za dodržení precizních výrobních postupů a technologií. Reproduktorové zboží dá potencionálním zákazníkům pocítit sílu zvuku, nejinak jsou na tom sluchátkové sety a audio systémy, určené k všestrannému kvalitnímu ozvučení. Prémiové reproduktory bez drátů s Bluetooth výbavou, sluchátka Android a iOS, zvukové lišty, subwoofery, počítače, domácí kina a mnoho dalšího audiofonního příslušenství je označeno logem JBL. Ve světě přátel dobrého zvuku je tato zkratka známá již dávno, neboť představuje iniciály Jamese Bullougha Lansinga, který už v roce 1927 vlastnil továrnu na výrobu reproduktorových zařízení.

 

JBL BAR 5.1Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Řadit podle ASC
Dobrý den,
měl bych jeden dotaz, kde se dá sehnat český návod na JBL 5.1?
Není ani na oficiálních stránkách.
Děkuji za případnou radu.
20
Výdrž surround reproduktorů.Kolik let vydrží a kolik potom bude stát výměna napájecích baterií pokud to jde nějak vyměnit. Dekuji předem za odpověd.
11
Co jde všechno přehrát přes vztup USB.Předem děkuji za odpověd.
8
Je tato sestava vhodná pro rockovou hudbu.
-1
Mám dotaz na přehrávání hudby například z mobilu přes bluetooth. Je tam nějaké heslování nebo ošetření aby se například na mojí aparaturu nepřipojil můj soused, který bydlí v bytě pode mnou ? :)
-9


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: JBL Bar 5.1

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce JBL
Typ soundbaru Aktivní
Basový modul součástí
Surround - objektové formáty
Surround - kodek Dolby Digital, DTS Digital Surround
Výkon kontinuální (W) 510
Měniče Vysoké frekvence: 3 x 32 mm / Střední a nízké frekvence: 6 x 57 mm / Subwoofer: 250 mm
Frekvenční odezva od (Hz) 35
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Max. akustický tlak - SPL (dB) 104
Analogový vstup Jack (3,5 mm)
Analogový výstup
Digitální vstup Optický, USB-A
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
HDMI - funkce HDCP 2.2, ARC
HDMI - video propustnost 4K
HDMI - vstupy 3
HDMI - výstupy 1
Barva Černá
Šířka (mm) 1148 / 440 / 165 (soundbar / subwoofer / surround)
Výška (mm) 58 / 305 / 59
Hloubka (mm) 93 / 305 / 93
Hmotnost (kg) 3,9 / 13 / 0,6