DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Screen Innovations Slate™ Motorized 80"
Screen Innovations Slate™ Motorized 80" Screen Innovations Slate™ Motorized 80" Screen Innovations Slate™ Motorized 80" Screen Innovations Slate™ Motorized 80" Screen Innovations Slate™ Motorized 80" Screen Innovations Slate™ Motorized 80" Screen Innovations Slate™ Motorized 80" Screen Innovations Slate™ Motorized 80"

Screen Innovations Slate™ Motorized 80"

Kód: si-motorized-slate-80
129 521 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Screen Innovations Slate™ Motorized

Projekční plochy od společnosti Screen Innovations série Black Diamond™ jsou všeobecně považovány za nejlepší řešení pro potlačení okolního světla. Pokud požadujete projekci za denního světla, jste na správné adrese. Dosud bylo možné volit mezi plochami Black Diamond™ nebo klasickými bílými nebo šedými plátny různých výrobců. Kdo si však nemohl dovolit špičkové řešení Black Diamond™, musel se spokojit s méně dokonalým konvenčním řešením. Novinkou v sortimentu společnosti Screen Innovations je série Slate, která nabízí potlačení odrazu ambientního světla až o 65%. Není již nutné se smiřovat s malým a nedokonalým plátnem, které dokáže potlačit okolní světlo pouze o méně než 10% (klasické bílé nebo šedé plochy).

​Série Motorized Slate používají tiché a spolehlivé motory Somfy. Ovládání je zajištěno pomocí IR dálkového ovládání, nástěnného ovladače, nebo pomocí 12V triggeru. Plátna jsou dostupná v provedení FL (skrytá montáž do podhledu) a EX (montáž na zeď).

Série Slate představuje finančně dostupnější verzi projekčních ploch při zachování nevídaného kontrastu a sytým barvám v osvětlených místnostech. Vývoj těchto ploch zabral celkem dva roky složitých testů, vývoje a hledání řešení. Výsledkem je nový patentovaný materiál Slate™, který nabízí nový standard pro projekční plochy a pro širokou veřejnost hledající kvalitní obraz.

Projekční plochy jsou vyráběny přímo v USA, jde o flexibilní jemnozrnný optický materiál. Kdy každé plátno je vyráběno na základě objednávky daného zákazníka. Nabízený sortiment je ve velikostech od 80“do 200", v poměru stran 16:9. Vidět opravdu znamená uvěřit. Ve Screen Innovations skutečně věří, že jakmile na vlastní oči spatříte novou projekční plochu Slate™, pak pochopíte, proč je to skutečně skvělá volba. Před vlastním nákupem doporučujeme návštěvu našeho showroomu kde máte možnost vyzkoušet kvalitu projekčních ploch Screen Innovations.

Parametry a specifikace:

 • Umístění: verze umístění do stropu (FL) nebo verze umístění na zeď (EX)
 • Typ plátna: elektrický pohon
 • Úhlopříčka: 80" (203 cm)
 • Plocha: 177 x 100 cm
 • Poměr stran: 16:9
 • Potlačení odrazu ambientního světla: 65%
 • Half Gain: 45˚ od osy představuje ideální pozorovací úhel
 • Materiál projekční plochy: Slate .8
 • Hmotnost: 34 kg
 • Montážní hloubka (FL): 20,5 cm

Představení plátna SlatePoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Screen Innovations Slate™ Motorized 80"

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Screen Innovations
Úhlopříčka (cm) 203
Typ plátna Vysouvací
Podsvícení
Hmotnost (kg) 34 kg