CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

Letní provozní doba od 8:00 do 16:00 hod., pro objednané zákazníky na showroom do 17:00 hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Sennheiser CX 6.00BT
Sennheiser CX 6.00BT Sennheiser CX 6.00BT Sennheiser CX 6.00BT Sennheiser CX 6.00BT Sennheiser CX 6.00BT Sennheiser CX 6.00BT Sennheiser CX 6.00BT Sennheiser CX 6.00BT Sennheiser CX 6.00BT Sennheiser CX 6.00BT

Sennheiser CX 6.00BT

2 149 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

K pohodlnému poslouchání oblíbených žánrů náleží také pohodlná bezdrátová sluchátka, nejlépe v ultra-lehkém provedení. Právě taková by mohla zajistit bezkonkurenční zvuk, což uživatel zcela jistě ocení. Německý Sennheiser dokáže vyrobit zařízení, které je vysoce komfortní a úžasné hudební zážitky servíruje jako na zlatém podnose. Koho nepřesvědčí barevný, dynamický akustický přednes s bohatými basy, pak možná ocení ještě další precedens – 6 hodin provozu na jedno nabití.

 

  • 4.2 Bluetooth
  • 3tlačitkové ovládání
  • Připojení dvou zařízení naráz
  • Intuitivní systém zvukových hlašení o stavu sluchátek
  • Kvalitní mikrofon pro pohodlné hovory

 

Kamarád do nepohody

Opravdový přítel a pomocník mívá obvykle nejrůznější přednosti a kladné vlastnosti. Také CX 6.00BT má nesporné výhody, miniaturní sluchátka do uší s výjimečně nízkou hmotností zvládnou vyprodukovat vysoce kvalitní Hi-Fi zvuk. Nezastaví je ani ztížené, nekomfortní podmínky, přesto v takových situacích podávají komfortní poslech. K přednostní výbavě se řadí užitá špičková technologie Bluetooth 4.2 a kodek Qualcomm apt-X, umí se také zároveň spárovat se dvěma moduly a nabízí špičkový vestavěný mikrofon.

 

Přístroj s přidanou hodnotou

Pohledná sluchátka disponují dále ovladačem k řízení hudby a telefonování. V příslušenství má přibalenou sadu adaptérů ve velikostech XS, S, M, L a velmi praktický spojovací kabel, který slouží k pohodlnému nošení sluchátek na krku. K mobilnímu použití náleží ochranné a bezpečné měkké pouzdro, USB nabíjecí kabel a návod k použití. Specifickou dispozicí je též poměrně dlouhá provozní doba na jedno nabití, přičemž nabíjení trvá pouze 1,5 hodiny.

 

Priority? Působí jako magnet.

Tím, co přitahuje uživatelskou klientelu, nejsou jenom audiofilské zkušenosti bez drátů. Tento soudobý způsob připojení je velmi pohodlný, podobně jako i způsob usazení sluchátek do ucha (intraaurální) a způsob uchycení v uších. Očekávaným komfortem těchto sluchátek, která se podobají špuntům, je bezpochyby mikrofon, IFE adaptéry, a dále jejich přenositelnost, všestrannost, snadné ovládání hlasitosti, typ konektoru jack 3,5 mm. Vyrábějí se v černém dezénu.

 

Vše pod kontrolou

CX 6.00BT ve své podstatě představuje náhlavní soupravu s pokročilými funkcemi a s pohodlným, vícenásobným připojením. Užívání setu, včetně přijímání hovorů, je velmi svižné díky integrovanému mikrofonu a trojcestnému přenosu. Dálkový ovladač se třemi tlačítky dovoluje ovládat hudbu a hovory velmi snadno, prsty. Dalším zjednodušením jsou hlasové pokyny, jež zvyšují snadnost používání dalším upozorněním na příchozí volání a potažmo i na stav baterie. Pod kontrolou má výrobce také vybrané materiály a jejich precizní zpracování, stejně jako inovativní současné návrhářské i výrobní technologie.

 

Užívejte všechny smysly

Pokud není lidský sluch degradován hlukem, rezonancemi a nepřesnostmi během reakce na akustický podnět, je dojem z poslechu hudby či sledování filmů plnohodnotný, věrohodný, přirozený a jedinečný. Během poslechu vyplouvá na povrch mimořádná čistota, vyladěná jemnou vyvážeností a bohatou dynamikou. Model CX poskytuje bezkonkurenční kontrolu nad in-line smart ovládáním, funkčnost slibuje i vysoce kvalitní mikrofon, směřující k čistotě telefonních hovorů. Zkušená výrobní společnost Sennheiser využívá k pohodlí lehkého, řemeslného zpracování kvalitních materiálů. I maličkosti stojí za velkými úspěchy. Moderní náušníky jsou naprosto sladěny s ergonomií lidského ucha a výsledkem při poslechu je optimální komfort. Klasicky polstrovaná čelenka a pohyblivé, rotující náušní poháry jsou zcela neutrální a nenarušují poslech, přinášejí však cenný pocit čirého potěšení. Modul lze jednoduše a prakticky složit do diskrétního balíčku, bezkonkurenčně je tedy rychlým a také vysoce elegantním uskladněním v době přenosu.

 

Sennheiser Wireless CX 6.00BTPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Sennheiser CX 6.00BT

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Sennheiser
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Frekvenční odezva od (Hz) 17
Frekvenční odezva do (Hz) 21000
THD (%) nespecifikováno
THD+N (%) 0,05
Impedance (Ω)
Citlivost (dB) 112
Maximální výkon - SPL (dB) nespecifikováno
Hlasový asistent
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Bezdrátový přenos Bluetooth
Nadstandardní BT kodek
Dosah signálu (m) 10
NFC
Výdrž baterie (hod.) 6
Vydrž baterie - ANC + Bluetooth (hod.)
Výdrž baterie - ANC + drátový přenos (hod.)
Doba nabíjení (hod.) nespecifikováno
Mikrofon Handsfree
Konektor
Barva Černá
Hmotnost (g) nespecifikováno