DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Sennheiser GSP 300
Sennheiser GSP 300 Sennheiser GSP 300 Sennheiser GSP 300 Sennheiser GSP 300

Sennheiser GSP 300

Běžná cena: 2 690 Kč

Special Price 2 140 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Pro milovníky her byl Sennheiserem vytvořen zcela nový modul, který dokáže zážitek z počítačových her ještě více prohloubit. Profesionální headset je zároveň synonymem komfortu, díky ultra pohodlným paměťovým pěnovým náušníkům dokáže zajistit skutečnou kvalitní produkci s maximálním potlačením okolních vlivů, kdy šum z pozadí je eliminován na nejmenší možnou míru, což  je v tomto ohledu zcela zásadní.

 

 • Sennheiser zvuková kvalita s vylepšeným basovým výkonem a akustickou čistotou
 • Mikrofon s filtrem okolního šumu vhodný pro živé vysílání
 • Vysoko kvalitní materiál pro značnou odolnost
 • Automatické vypnutí mikrofonu zvednutím
 • Intuitivní změna hlasitosti pomocí ovládání na pravém naušníku
 • Maximálně komfortní naušníky s pěnou pro úplné akustické utěsnění
 • Kompatibilní s PC, Mac, PS4, Xbox One

 

Multifunkční využití

S využitím známé akustické technologie je produkce velmi jasná a realistická, a to nejenom při hraní her. Skutečné basy a dynamická reprodukce jsou stěžejní,  jejich intenzivní účinek dovoluje prožívat naplno také poslech filmů a moderní hudby v unikátní kvalitě, s nejmenšími detaily. Skvělá scéna, přesně vystižený okolní prostor a všudypřítomná realita je udivující i žádoucí, protože dokonalá orientace v prostoru sluchem je zcela nepostradatelná právě pro úspěch ve hře.

 

Bezkonkurenční výbava

Náušníky jsou polstrovány měkkým materiálem (paměťová pěna), jenž je přirozeně přizpůsobivý vůči tvaru hlavy uživatele. Circumaurální sluchátka disponují mušlemi, které pohodlně uspokojí i větší sluchový aparát. Letecká sluchátka připomíná tvar a polstr temenního mostu, pohodlí je zaručeno i při dlouhodobém poslechu nebo hodinách strávených hraním her. K výbavě náleží automatický profesionální rozhlasový MUTE mikrofon (noise-canceling), který je instalován na pohyblivém raménku a slouží k bezpečné komunikaci s dalšími hráči. Precedentem je uzavřená konstrukce sluchátkových ozvučnic a proto jsou vhodná i pro velká herní klání.

 

Specifické vlastnosti headsetu

K vlastnostem, které činí headset vynikajícím, patří hlavně kvalita zvuku  (zejména pro zvukovou dynamiku her, filmů i komunikace) a ovladač hlasitosti. Je ideálně dostupný, umístěný na ozvučnici pravého sluchátka. Mikrofon se vyhýbá okolním hlukům, přenáší pouze hlas a to v nejvyšší možné čistotě. Výhodou mute mikrofonu je automatické vypnutí zvednutím mikrofonního ramínka. Dlouho a pohodlně hrát lze díky uzavřenému akustickému designu modelu bez potíží.

 

Ze světa technických pojmů

Sluchátka disponují frekvenčním rozsahem 15 – 26 000 Hz, nominální impedance je 19 Ohm a maximální akustický tlak činí 113 dB ( 1 kHz / 1 VRMS ). Set je konstruován jako dynamický, uzavřený circumaurální (obepínající celé ucho) systém, a váží pouhých 630 g. Příslušný kabel je dlouhý 2,5 m,  sluchátkový konektor disponuje parametry 2 x 3,5 mm / 1 x 3,5 mm (PCV 05 Combo Audio Adaptor). Co se týká technických dat mikrofonu, pak jeho frekvenční rozsah se pohybuje mezi 10 – 24 000 Hz a citlivost je -41dBV/PA.

 

Multi-platforma kompatibilní

Model GSP 300 obsahuje PCV 05 a proto ho lze využít na více platformách – např. Mac konzole, PC, chytré telefonní přístroje, tablety, což dovoluje vychutnat si hraní v plném rozsahu a kdykoliv. Prostorová zkušenost je dána konstrukcí, kdy jedním kliknutím lze modul otočit o 360˚.  A „operace“ Game může začít!

 

Seznamte se se Sennheiserem

Kdo by neznal mezinárodní německou společnost, která se usídlila nedaleko Hannoveru a která je více než 60 let prestižním výrobcem mikrofonů, sluchátek, bezdrátových i drátových zvukových systémů. Své velmi kvalitní výrobky produkuje směle do všech zemí světa,  ty s logem Sennheiser nachází své místo ve studiích, slouží zpěvákům, moderátorům, reportérům, na úřadech, v call centrech a jinde. Poslouží i v domácím využití, a pro svoji přijatelnou cenu si je může dovolit téměř každý milovník dobrého zvuku. 

 

Technické údaje:

 • Frekvenční rozsah (sluchátka): 15 - 26 000 Hz
 • Frekvenční rozsah (mikrofon): 10 - 15 000 Hz
 • Citlivost (mikrofon): -41 dBV / PA
 • Impedance: 19 Ohm
 • Akustický tlak (SPL): 113 dB
 • Náušníky: Circum-aural
 • Délka kabelu: 2 m
 • Hmotnost: 290 g
 • Citlivost mikrofonu: - 41 dBV/PA

 

 Podrobná ukázka sluchátek Sennheiser GSP 300:

 

 Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Zákaznické recenze

Tomas
10.04.2019

spokojenost

Perfektně sedí, byl jsem překvapen jak tlumí zvuk okolí. Zvuk kvalitní.

David
30.03.2018

Kvalitní výrobek za přiměřenou cenu

Velmi kvalitní sluchátka s výborným zvukem, dobrou ergonomií a kvalitním mikrofonem. Určitě doporučuji :-)

Zdeněk
28.03.2018

celková spokojenost s produktem

Mám je krátce, ale i tak mne kvalitou již přesvědčili o výhodnosti nákupu. Kvalitní je jak zvuk ze sluchátek, tak snímaný zvuk z mikrofonu - což jsem slyšel zprostředkovaně. Ostatně i materiálové zpracování je na výborné úrovni.

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Sennheiser GSP 300

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Sennheiser
Frekvenční odezva od (Hz) 15
Frekvenční odezva do (Hz) 26 000
Impedance (Ω) 19
Citlivost (dB) 113
Délka kabelu (m) 2

Dokumentace

Produktový list