DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Sennheiser GSX 1000
Sennheiser GSX 1000 Sennheiser GSX 1000 Sennheiser GSX 1000 Sennheiser GSX 1000 Sennheiser GSX 1000

Sennheiser GSX 1000

5 990 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Německá společnost představuje novinku, kterou uvítají zejména nadšenci a milovníci počítačových her. Nový herní audio zesilovač s DA převodníkem je vybavený Virtual Surround 7.1, se kterým by měla být podpora zážitku ze hry maximální. Co tomuto modulu skutečně nechybí je podpora PC / MAC, lze nastavit ekvalizér a to dle momentální potřeby - pro poslouchání hudby, při sledování filmu nebo eSportu. Zesilovač disponuje také jedinečným systémem Binaural Rendering Engine.

 

 • Unikátní 7.1 Sennheiser vykreslující technologie - Binaural Rendering Engine
 • Nabízí vyjímečné ponoření do zvuku, filmů, hudby a her
 • Hliníkové ovládání hlasitosti a vysoce kvalitní materiály pro velkou odolnost
 • Přepínání mezi headsetem a reproduktory pomocí stisknutí tlačítka
 • Přízpůsobení herní a komunikační audio zvlášť
 • Nastavení hlasitosti vlastního hlasu

 

Dokonalé zážitky

Herní zvukový zesilovač GSX 1000 umí velmi citlivě zprostředkovat prožitek a pocítit vnímání prostorového zvuku v úplně jiných dimenzích. Velmi překvapivý je dojem z 7.1 virtuálního surroundu – nic není náhodné, nýbrž vše je přesně propočítáno a řídí se speciálně navrženým algoritmem. Potom může klient doopravdy posunout hranici pouhé hry ke skutečné realitě.

 

Jak na GSX 1000?

Vzájemná souhra není sama sebou, ovládání souvisí s designem, vše je intuitivní. LED označená dotyková plocha přivede uživatele k rychlému pochopení systému, k jeho dokonalému ovládnutí, přičemž nakonec získá naprostou kontrolu nad všemi důležitými funkcemi. Potom tedy není vůbec žádný problém ovládat hlasitost za pomocí otočného ovládacího modulu, není ani třeba instalovat další ovladače a dokonce se nabízí možnost uložit si až čtyři oblíbené stavitelné modulace. Bez takto komplexního herního zvuku, který je  zaměřený na DAC chip, už si onu exkluzivní zvukovou úroveň a mnohé další výhody, klady a možnosti, včetně volitelné ekvalizace málokdo umí představit. Malým bonusem, jenž uživatel jistě uvítá, je možnost nastavení odlišného zvuku pro hry a PC komunikaci.

 

Intuitivní audio i vizuální kontrola

Displej je originální a velmi funkční díky černému podkladu s červenými údaji, barva se umí rozjasnit i ztlumit při užívání, stejně tak flexibilní je hliníkový kroužek pro rychlou kontrolu ovládání. Lze korigovat okamžitě jak hlasité zvuky, tak svůj vlastní hlas, přepnutím volit mezi headsetem a zvukem reproduktoru bez odpojení kabelů. Významnými precedenty je tedy vynikající zvuková kvalita, odtud pramení původ dynamického zvuku her, filmů i jasné,  zřetelné hlasové komunikace. Výhodou je, že není třeba instalovat drivery.

 

Vzhled není podružným znakem

Konstrukčně si tento progresivní model nezadá s těmi nejmodernějšími herními audio zesilovači na současném trhu s elektronikou. Módní vzhled je vysoce nadčasový, netradiční design je dílem týmu profesionálů, směřujícího k estetickému i faktickému nadhledu, který přímo souvisí s potřebami a požadavky třetí generace. V černém kabátku tento sofistikovaný model přitahuje pozornost a oslovuje široké vrstvy potencionálních zájemců.

 

O čem sní Sennheiser

Od roku svého založení (1945) má nyní renomovaná německá společnost pod vedením zakladatele ing. Fritze Sennheisera, obklopeného týmem akustických odborníků a inženýrů, prioritní zájem pracovat na vývoji, modifikacích i produkci mikrofonů a sluchátek, jejichž kvality by byly nepřehlédnutelné. O tom, jak byla zúročena léta nabitá zkušenostmi, objevy, technologickými úspěchy z oblasti akustiky i audio techniky, vypovídají špičkové, propracované a precizní výrobky novodobé produkce. Společnost Sennheiser a potažmo i stále častěji užívaná značka audio techniky se tak stává jednoznačně nepřehlédnutelnou, světově známou, její tradice je věhlasná a postavení této renomované firmy tak má velmi malou konkurenci v dané sekci, v oboru. Atraktivní herní zesilovací model GSX 1000 je toho také zářným příkladem a důkazem.

 

Konektivita:

 • Součástí je 1,2 m USB kabel
 • 1x 3,5 mm headset socket
 • 1x 3,5 mm socket pro mikrofon
 • 1x 3,5 mm socket pro reproduktor
 • 1x mini-USB socket

 

Podporované vzorkovací rychlosti:

 • 7.1: 44,1 kHz / 16 bit
 • 7.1: 48 kHz / 16 bit
 • 2.0: 44,1 kHz / 16 bit
 • 2.0: 48 kHz / 16 bit
 • 2.0 96 kHz / 24 bit

 

Představení funkcí Sennheiser GSX 1000:Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Dobrý den, je prosím nutnost nějakých speciál sluchátek pro zvuk 7.1. Předem díky za odpověď.
1


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Sennheiser GSX 1000

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Sennheiser
Frekvenční odezva od (Hz) 15
Frekvenční odezva do (Hz) 48 000
Hmotnost (kg) 390