DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Sennheiser GSX 1200 PRO
Sennheiser GSX 1200 PRO Sennheiser GSX 1200 PRO Sennheiser GSX 1200 PRO Sennheiser GSX 1200 PRO Sennheiser GSX 1200 PRO

Sennheiser GSX 1200 PRO

6 490 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Kdo chce vyhrát, musí mít zařízení, se kterým může současně všechno slyšet a jednat v jediném okamžiku. Pro opravdové hráče Sennheiser vyvinul chytré pomocníky -  GSX 1000 a GSX 1200 PRO, se kterými se dá postoupit ve hře do další úrovně zvukového výkonu.  Nápomocen k vítězství je pokročilý algoritmus 7.1 a Surround Sound reborn - poziční herní audio s neuvěřitelnou přesností prostorového povědomí, jenž se postará  o co nejvíce vzrušující zážitek ze hry.

 

 • Unikátní 7.1 Sennheiser vykreslující technologie - Binaural Rendering Engine
 • Chat Link - připojte až 8 GSX 1200 PRO pro přímou komunikace s okamžitou odezvou
 • Nabízí vyjímečné ponoření do zvuku, filmů, hudby a her
 • Hliníkové ovládání hlasitosti a vysoce kvalitní materiály pro velkou odolnost
 • Přepínání mezi headsetem a reproduktory pomocí stisknutí tlačítka
 • Přízpůsobení herní a komunikační audio zvlášť
 • Nastavení hlasitosti vlastního hlasu

 

Nový audio zesilovač

S využitím odborných profesionálních znalostí a zkušeností v oboru audio je tento nový model herního zesilovače pro uživatele konkurenční výhodou. Skvěle si vede v oblasti designu, ergonomie a v každém aspektu svého softwaru i hardwaru. Surround sound zase slibuje právě takový zvuk, jenž znamená bezprecedentní polohovou přesnost a jedinečnost fyzického návrhu, přitom se zdá být maximální kontrolou a nijak neodvádí pozornost od hry. Se svými pokročilými funkcemi je GSX 1200 PRO víc než jen uspokojujícím akčním přítelem.

 

Pro všechny, kteří chtějí vyhrávat

Díky Binaural Rendering Engine poskytuje zesilovač zážitek v podobě dokonalého prostorového zvuku ve zcela nové, profesionální dimenzi plné maximální reality. Obslužná sekce a designové uchopení je intuitivní zejména pro přesně umístěnou  LED označenou dotykovou plochu. Vše funguje rychle a s pochopením, i když design připomíná kopii nejnovějších linií podle sci-fi předloh. Přesto lze velmi přesvědčivě získat kontrolu nad funkčností i možnost hbitě ovládat hlasitost otočným ovladačem. Není zapotřebí instalovat jakékoliv jiné ovladače a jako bonus je možno uložit si až čtyři oblíbená nastavení. Se všemi přednostmi je GSX 1200 PRO synonymem herního zvuku, zvláště pro inovovaný, herně zaměřený DAC chip, který je nositelem luxusního poslechu a nepřeberných možností z oboru ekvalizace. Navíc je zcela reálné nastavit si jiný zvuk pro hru a jiný pro PC komunikaci.

 

Vítěz bere všechno

Tedy alespoň to, co nalezne v balení – dekodér a zesilovač GSX 1200 s příslibem vynikající zvukové kvality, dynamického zvuku při hrách, filmech, komunikaci. Ideální ovladač hlasitosti, přehledné LED označení, s bohatou nabídkou ekvalizace, včetně ozvěny, kdy není potřeba instalovat drivery. Funkce ChatLink znamená přímé drátové propojení až 8 GSX  1200 PRO a dovoluje tak jednodušší, rychlejší komunikaci mezi hráči. Vítězný audio zesilovač s DA převodníkem je pro hráče počítačových her doslova požehnáním, do vínku dostal Virtual Surround 7.1 a podporu PC/MAC, vzorkování zvuku: stereo do 96 kHz/24 bit, 7.1 do 48 kHz/16 bit a další. To všechno umí Sennheiser.

 

Sennheiser na špici

Německá společnost, kterou v roce 1945 založil Fritz Sennheiser, dosud existuje a nese jméno svého zakladatele. K tomu všemu se stala značkou kvalitní audiotechniky. Z původních specializací, zaměřených na elektronkové měřící přístroje, rozšířila svoje obzory na výzkum, výrobu i produkci mikrofonů, sluchátek, bezdrátových a konferenčních systémů, dalších produktů. Vše, co vychází z této světově proslulé dílny je v současnosti mistrovským dílem, a proto je nad slunce jasnější, že společnost i značka Sennheiser pomáhá utvářet budoucnost audio techniky ve světovém měřítku. Vážný zájemce o kvalitní výrobek může směle vsadit vše na jedinou kartu – GSX 1200 PRO nejenom skvěle vypadá, ale také skvěle funguje a umí vyhrávat. Je totiž profesionálem ve svém oboru.

 

Konektivita:

 • Součástí je 1,2 m USB kabel a 2 m kabel pro Chat Link
 • 1x 3,5 mm headset socket
 • 1x 3,5 mm socket pro mikrofon
 • 1x 3,5 mm socket pro reproduktor
 • 1x mini-USB socket
 • 2x 2,5 mm socket pro Chat Link

 

Podporované vzorkovací rychlosti:

 • 7.1: 44,1 kHz / 16 bit
 • 7.1: 48 kHz / 16 bit
 • 2.0: 44,1 kHz / 16 bit
 • 2.0: 48 kHz / 16 bit
 • 2.0 96 kHz / 24 bit

 

Představení Sennheiser GSX 1200 PRO:Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Dobrý den, zakoupil jsem si tento produkt, ale trápí mě jedna zvláštní funkcionalita. Po zapnutí stolního PC mi zesilovač najede, ale hned po tom se vypne. Musím ho po každém zapnutí PC vytáhnout z USB a znovu zapojit aby se zapnul a zapnutý zůstal. Zkoušel jsem ho dávat do různých USB portů, ale nic se nezměnilo. Nevíte co s tím? Děkuji moc
1


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Sennheiser GSX 1200 PRO

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Sennheiser
Frekvenční odezva od (Hz) 15
Frekvenční odezva do (Hz) 48 000
Vlastní baterie
Hmotnost (kg) 390