CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

Letní provozní doba od 8:00 do 16:00 hod., pro objednané zákazníky na showroom do 17:00 hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Sennheiser HD 2.30G
Sennheiser HD 2.30G Sennheiser HD 2.30G Sennheiser HD 2.30G Sennheiser HD 2.30G Sennheiser HD 2.30G Sennheiser HD 2.30G Sennheiser HD 2.30G Sennheiser HD 2.30G

Sennheiser HD 2.30G

2 430 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

2 430 Kč

Popis

Toužíte po uzavřených, mimořádně lehkých dynamických sluchátkách, která uspokojí všechny lačné sluchové buňky? Která budete moci používat jak na cestě do zaměstnání, tak i při práci nebo ve chvílích osobního volna? V dopravě i na ulici umějí dostát výborné kvalitě akustické i vynikajícímu odstínění hluku zvenčí. O čem je řeč? Prostě ideální alternativa pro všechny milovníky přenosných přehrávačů a chytrých mobilů rovná se HD 2.30.

Jedinečný vzhled

Na první pohled je vidět, že tato on-ear sluchátka vděčí především účelovému minimalistickému designu. Právě v tomto případě bezprecedentně platí, že méně znamená více, a tak se mohou stát přirozeným elegantním doplňkem pracovního i oddechového dne svého potenciálního majitele. Vizuální vjemy jsou naplněny až po okraj, ať jejich objektem je model v úpravě Black či White, nenápadné logo činí na dortu celého skvěle vyvedeného kompletního modelu onu poslední příjemnou a exkluzivní třešničku.

Inteligentní výbava

All-in balíček kromě elegantního designu těchto dynamických, lehkých, avšak robustních supra-aurálních skládacích sluchátek nabízí odnímatelný jednostranný kabel s in-line dálkovým ovladačem. V kabelu je vestavěno tří-tlačítkové ovládání s integrovaným mikrofonem. Sluchátka optimálně fungují s Apple iOS (HD 2.30i), dále tolerují zařízení se systémem Android (HD 2,30 g), dovolují individuálně ovládat hudbu, volat i přijímat hovory. Komfortní pocit přináší také možnost ukládat je do měkkého originálního pouzdra, jenž je součástí příslušenství. A tak lze jednoduše přijímat hovory, telefonovat a hovor ukončit bez nutnosti jakékoliv manipulace s mobilním telefonem. Kvalita setu není až tak překvapivým aspektem, jako jeho přirozený a velmi příjemný basový projev.

Komfort především

Příjemnému nošení i poslouchání napomáhají bezesporu náušníky s koženkovým lemem, přitom ani dlouhodobý poslech nijak neomezuje uživatele v jeho komfortních nárocích. Hlavový most i ergonomické náušníky jsou maximálně pohodlné, zajištěno je taktéž mimořádné pasivní potlačení okolních ruchů a hluku. Ultra lehká membrána disponuje speciálním tvarem, je ideální pro reprodukci velmi nízkých kmitočtů. Výrobek se hodí pro všechny kompaktní systémy, mobily a přenosné přehrávače, zajišťuje tak výkonný stereofonní zvuk. Kromě kvalitně provedeného transportního pouzdra náleží k setu sluchátek i 1,4 m jednostranný kabel s ovladačem, 3,5 mm Jack.

Specifické údaje

Sluchátka vynikají čistotou ve všech směrech. V zásadě jsou dána uzavřenou, dynamickou circum – aurální (obepínající celé ucho) konstrukcí a přidaným kabelem s úhlovým konektorem. Frekvenční rozsah se pohybuje v rozmezí 18 – 22 000 Hz a nominální impedanční hodnota činí 22 Ohm. Akustický tlak má hodnotu 112 dB (1 hKz / 1 VRMS) a harmonické zkreslení je <0,5% (1 kHz /100 dB).

Nalezněte svůj styl

Člověk nemusí mít rád černou pouze v odívání či bytovém zařízení, sofistikovaný vzhled a prvky antracitu u sluchátek je doslova charismatickým znakem. Bílá s nádechem růžového zlata sluchátkům naopak dává nadčasovost a čistotu. Takhle komplexně uchopit design, konstrukci a technologii umí jenom Sennheiser – společnost s tradicí, jasnou strategií, s historií a letitou praxí v audio průmyslu, jenž jí zajistila světový věhlas i dobré jméno. A pokud jsou výrobky, ke kterým náleží také Headphones Headset On Ear HD 2.30, korunovány ještě navíc příjemným cenovým ohodnocením, pak jakékoliv váhání ve smyslu koupit či nekoupit zcela jistě není na místě.  

Důležité vlastnosti:

 • Verze pro Android
 • Chytré dálkové ovládání s mikrofonem na kabelu – ovládá přehrávání hudby, přijímá nebo ukončuje hovory, regulace hlasitosti
 • Unikátní systém skládání – umožňuje snadné složení sluchátek, která tak nezaberou mnoho místa
 • Lehká a komfortní konstrukce s měkkým koženkovým polstrováním náušníků
 • Skvělý Sennheiser stereo zvuk – silné neodymové magnety zaručují výjimečně malé zkreslení; velmi dynamická a silná reprodukce zvuku

Specifikace:

 • Konstrukce: na uši, uzavřená
 • Jmenovitá impedance: 22 Ω
 • Frekvenční rozsah: 18 – 22 000 Hz
 • Akustický tlak: 115 dB (1 kHz/1 Vrms)
 • Harmonické zkreslení (THD): <0.5% (1 kHz/100 dB)
 • Délka kabelu: 1,4 m
 • Konektor: 3,5 mm jack, rohový
 • Mikrofon: na kabelu
 • Citlivost mikrofonu: -44dBV/Pa

Obsah balení:

 • Headset HD 2.30
 • RCA 2.30 - odnímatelný kabel 1,4 m s třítlačítkovým ovladačem a mikrofonem
 • 3,5 mm plug
 • Pouzdro

Představení sluchátek Sennheiser HD 2.30:Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Sennheiser HD 2.30G

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Sennheiser
Frekvenční odezva od (Hz) 18
Frekvenční odezva do (Hz) 22000
Impedance (Ω) 22
Citlivost (dB) 115
Mikrofon
Délka kabelu (m) 1,4

Dokumentace

Rychlý návod