Sennheiser HD 350BT - Bílá

SKU
4044155249675
Hodnocení:
100%
1 889 Kč
Skladem
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (2)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Sennheiser HD 350BT

Co je snem audiofilů

Všichni by rádi ten nejzvučnější zvuk hi-fi aparatury, který evokuje u posluchačů nejlepší a nejvytříbenější poslech. Zprostředkovat jej pomůže vedle reproduktorové techniky většího kalibru i svět sluchátek. Společnost Sennheiser tak mnoha audiofilům pomáhá jejich sen uskutečnit. Nejnovějším přírůstkem v portfoliu bezdrátových sluchátek střední třídy jsou sety HD 350BT a HD 450BT.

 

Ideální volba

SluchátkaHD 350BT jsou vhodná pro lidi, kteří milují skvělý zvuk. Ať už při soukromé relaxaci nebo na cestách je výjimečnou kombinací všestrannosti a vynikajícího zvuku z pera zvukových specialistů. Mají našlápnuto zajistit bezkonkurenční poutavý zvukový zážitek, včetně hluboké basové sekce a dynamiky.

Vlastnosti a přednosti sluchátek

Kromě výjimečného projevu se mohou pyšnit též dlouhodobým provozem, vydrží hrát až 30 hodin na jedno nabití. K dispozici je rychlé dobíjení prostřednictvím konektoru USB-C. Kvalitní návrh potvrzuje i udaný frekvenční rozsah, který je pro obě varianty sluchátek 18 – 22 000 Hz. O audio přenos z libovolného zdroje se stará technologie Bluetooth, verze 5.0, včetně kodeků AAC, AptX a AptX Low Latency. Poslední kodek zajišťuje synchronizaci obrazu a zvuku při sledování videí i hraní her. Specialitou je dedikované tlačítko, které umí aktivovat hlasové asistenty Siri a Google Assistant.

Třešnička na dortu kvality

Tím nejlepším pro natěšené posluchače je však špičkově propracovaný systém potlačení okolního hluku Noise Guard. Osvědčil se nejen v letadle, ale i v ruchu města, kde zmizí i nepříjemný a obtěžující hluk městského provozu. Vyšší model k dispozici nabízí 3,5 mm jack konektor, který lze použít například k propojení se zábavními systémy na dlouhých cestách. Sluchátka se vymykají ostatním díky vynikajícímu útlumu pasivního šumu a inteligentním funkcím pro poslech hudby.

Synchronie videa a audia

Zvukový zážitek není všechno.Bezchybný přenos funguje díky nejnovější bezdrátové technologii a bezdrátovým kodekům pro perfektní synchronizaci zvuku s videem. Přizpůsobení zvukového zážitku bravurně zvládá aplikace Sennheiser Smart Control, kterou lze snadno nastavit díky intuitivnímu ekvalizéru. Aplikace také umožňuje snadný přístup ke zjištění stavu baterie. Smart Control pomáhá vybrat speciální režim podcastů, s cílem optimalizovat srozumitelnost podcastů, zvukových knih a řečového obsahu.

Technická specifika a parametry

Sluchátka vydrží hrát 30 hodin, s rychlým nabíjením za pomocí USB-C se jeví jako ideální a lákají ke komfortnímu poslechu po celý den. Vyrábějí se v černé nebo bílé barvě z odolných, vysoce kvalitních materiálů. Jsou velmi pevná, kompaktní, se skládacím designem, poskytující pohodlí a minimalistický  styl. Ovládání hudby a hovorů je intuitivní, což zajišťují zabudovaná funkční tlačítka na sluchátkové mušli pro rychlé ovládání. Dosah Bluetooth uzavřených dynamických circum-aurálních sluchátek s 32 mm měniči je až 10 m. Nechybí ani mikrofon pro vedení handsfree hovorů. Ruchy zajistí vynikající pasivní izolace, dlouhodobý provoz zase integrovaná 300 mAh baterie s výdrží 30 hodin na nabití. Citlivost zvuku je 108 dB (pasivní 1 kHz/ 1 V RMS).

Sluchátka, která potěší

Tento typ je určen zejména zkušenějším a náročnějším posluchačům, kteří ocení mohutnější, audiofilní zvuk. Umějí ohromit věrností a plností reprodukce, ideální jsou pro počítačové hry, na cesty i na doma. Jsou ukázkou špičkového bezdrátového poslechového systému, fungujícím i v nepříznivých podmínkách. Akceptují také mobilní přístroje vyšší třídy a umožňují nerušený kvalitní poslech i detailní, precizně vykreslený akustický rozsah speciálních reproduktorů Sennheiser.

Výrobce Sennheiser
Typ sluchátek Kolem uší
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Frekvenční odezva od (Hz) 18
Frekvenční odezva do (Hz) 22000
THD (%) < 0.3 % (1 kHz, 100 dB)
Maximální výkon - SPL (dB) 108
Hlasový asistent Google Assistant, Siri
Bezdrátový přenos Bluetooth
Nadstandardní BT kodek AAC, aptX®, aptX® Low Latency
Dosah signálu (m) 10
NFC
Výdrž baterie (hod.) až 30
Doba nabíjení (hod.) cca 1,5 hod
Mikrofon
Konektor USB-C
Barva Bílá
Hmotnost (g) cca 238
Příslušenství USB-C nabíjecí kabel, manuál