Sennheiser HD 660 S

SKU
4044155249569
AKCE
Hodnocení:
100%
Akční cena 9 390 Kč Běžná cena 12 900 Kč
Skladem
Spolu to funguje
Hodnocení:
100%
Akční cena 9 390 Kč Běžná cena 12 900 Kč
+
Akční cena 3 790 Kč Běžná cena 4 590 Kč
=
13 180,00 Kč
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (2)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Když sluchátka, tak pořádná a od specialistů. Když specialista, tak Sennheiser. Otázka proč není na místě, protože tento německý výrobce je jedním z nejuznávanějších a své klienty si doslova hýčká. V rukávu má pro ně hned několik es – kvalitu, vášeň a jedinečný akustický zážitek. Špičkové vlastnosti ve své třídě nabízí sluchátkový model HD 660 S, jehož klíčové přednosti nelze jen tak přehlédnout.

 

 • Výrazný zvukový posun oproti legendárním HD 650
 • Nekompromisní řemeslné zpracování pro maximální komfort a výkon
 • Inovované měniče s mimořádně nízkým harmonickým zkreslením
 • Ručně vybírané a párované měniče pro precizní souběh
 • 150 ohmů impedance pro snadné připojení i přenosných Hi-Res přehrávačů
 • Kabely vyrobeny z vysoce vodivé OFC mědi, s velmi nízkým šumem, zesílené para-aramidovými vlákny

 

Legendární model a jeho stylový následník

Dobrým přítelem a společníkem jsou sluchátka HD 600 a HD 650, která nabízí Sennheiser již pěknou řádku let. Kdysi představovaly tyto modely absolutní špičku a pořídit si je nemohl každý jen tak. S otevřenou konstrukcí, muzikalitou, dynamikou a křišťálovým zvukem se staly legendou, z níž vychází model HD 660 S, obohacený o současné novinky v konstrukci reproduktorů. V těchto sluchátkách je možné vysledovat vrcholné technologie a tradiční německou kvalitu. Klíčové vlastnosti jsou dokonalou prací techniků a jako třešnička na dortu se vyjímá jejich designová úprava. Černý a antracitový kolorit je výsledkem současného vývoje designu a je synonymem nadčasové elegance.

 

Poslouchání nás baví

Aby byl poslech komfortní, je třeba využít odolné a mimořádně lehké konstrukce, eliptických náušníků přesně tvarovaných podle anatomie lidského ucha a přímé konektivity s domácími Hi-Fi komponenty nejvyšší třídy. K dispozici je za tím účelem nesymetrický kabel se zlaceným konektorem 6,35 mm, ale i symetrický s konektorem 4,4 mm Pentaconn. Základem speciálně uzpůsobených kabelů je vysoce vodivá OFC měď s minimálním přenosovým šumem a para-amidem posílená konstrukce. Audiofilové si tak přijdou na své a uslyší i nejjemnější nuance hudby, jelikož reprodukce je přesná, transparentní, emotivní. Příjemnými pro uši jsou také mimořádně pohodlné polstrované semišové náušníky, skvěle padnoucí díky ergonomickému designu, výhodou je odpojitelný kabel. Nevěříte? Přijďte si je k nám vyzkoušet na vlastní uši!

 

Klíčové aspekty

Dynamická otevřená sluchátka HD 660 S jsou založena na audiofilní technologii, vycházející z unikátního frekvenčního rozsahu 10 – 41 000 Hz při zkreslení pod 0,04% THD a s maximální hladinou akustického tlaku (SPL) až 104 dB. Impedance sluchátek činí 150 Ohm, ideání pro snadné připojení jak domácích, tak přenosných Hi-Res přehrávačů. Konstrukce je vyztužena kevlarovým vláknem, páry reproduktorů jsou pečlivě ručně vybírané. Inovovaný model je osazen dynamickým měničem s velmi nízkým harmonickým zkreslením a optimalizovaným systémem magnetů. Použité akustické hedvábí přináší přesný, rovnoměrně vyvážený útlum. Díky modifikovaným materiálům je dosaženo lepší, barevnější reprodukce, extrémně lehounké hliníkové cívky přidají schopnost precizní rychlé a impulzivní odezvy.

 

Být náročný přináší lehkost bytí

Mít dvoje uši se vyplatí, obzvláště když ty „nevlastní“ váží pouhých 260 g. Pýchou audiofilského sluchátkového setu Sennheiser typu HD 660 S je prvotřídní akustická kvalita, stylové provedení a moderní, inovativní výbava. Na těchto základech vystavět věrný zvuk plný přirozenosti a komfort emotivních zážitků není zhola nic neuskutečnitelného. Všech precedentů je cíleně využito k přísnější kontrole nad pohybem membrány, k mikroskopicky přesnému zpracování ocelových dílů, ve prospěch okamžité reakce a nevelké setrvačnosti pohybu membrány. Velkou roli hraje dokonalejší akustické okolí, tvořené ozvučnicí sluchátek. Dlouhé hodiny poslechu uspokojí amatérské i profesionální posluchače, zvukaře, muzikanty. Spojení příjemného s užitečným má společného jmenovatele. Snít o tom ale nestačí. Sennheiser není sen, Sennheiser HD 660 S je skutečnost. 

 

Balení obsahuje:

 • Sluchátka HD 660 S
 • Kabel s jack 6.3 mm
 • Kabel s jack 4.4 mm Pentaconn
 • Redukci samici 6.3 mm na 3.5 mm jack
 • Manuál
 • Přepravní pouzdro
Výrobce Sennheiser
Typ sluchátek Kolem uší
Konstrukce Otevřené
Měniče Dynamické
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 41000
THD+N (%) < 0,04
Impedance (Ω) 150
Citlivost (dB) 104
Mikrofon
Délka kabelu (m) nespecifikováno
Barva Černá
Hmotnost (g) 260