DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Sennheiser IE 60

SKU
4044155071658
2 988 Kč
Skladem

Sluchátka, která si rozhodně zaslouží přízeň posluchačů, mohou samozřejmě sloužit i jako adekvátní možnost odposlechu pro muzikanty. Jsou spolehlivá a zdařile konstruovaná, při soustředěném sledování hudební produkce je potěšující, že slyšet jsou zcela zřetelně mnohem jemnější odstíny a nuance hudebního proudu, ať už se jedná o jakýkoli hudební žánr. Tzv. intra-aurální sluchátková varianta napovídá, že žádný náušník nenajdeme, neboť zvuk malé „špunty“ servírují přímo do uší posluchače

 

Luxus za přiměřenou cenu

Svojí konstrukční daností tento model sluchátek plynule navázal na IE 6 a IE 8. Pro poslech venkovní i pódiový jsou ideální, tato IE 60 disponují černým plastovým tělem, jenž je asymetrické vůči svému sluchátkovému dvojčeti (je vždy nutné zkontrolovat, do kterého ucha které sluchátko patří). Patří k nim pevný symetrický kabel, který je 1,2 m dlouhý a 2 mm silný. Cca 40 cm od sluchátka jsou kabely spojeny pohyblivou sponou z plastu. Citlivá tělíčka pak umě rozpoznají i ty nejvyšší výšky, basy, a také okraje pásma se bravurně předvedou, aniž by zvuk byl nějak ochromen či zkreslen. Jednou větou: hrají velmi dobře v celém svém dostatečně velkém frekvenčním rozsahu (10 – 18 000 Hz).

 

Bohaté příslušenství jako bonus

Kromě sluchátek lze objevit v menší plastové přepravní krabičce ve tvaru šuplíku a o rozměrech 97 x 71 x 28 mm set náhradních ušních adaptérů, taktéž potřebný malý nástroj k čištění, tvarované brýlové náušníky, malou klipsnu pro přidržení kablíku k čemukoli a v neposlední řadě i stručný návod k použití. Sluchátka jsou to velice elegantní a svému účelu dobře slouží.

 

Ze slovníku technických pojmů

Impedanční nominální hodnota se pohybuje na hranici 16 Ohm, akustická citlivost je odvislá od 115 dB (1kHz/VRMS), a váží pouhých 5 g. Charakterově jde o sluchátka dynamická, navíc ergonomicky a moderně tvarovaná pro pohodlné vkládání do uší, kde drží díky měkké, dobře vytvarované vložce. Pro zájemce, které zajímá číselná hodnota harmonického zkreslení aneb THD, je tato < 0,1 %. Zvuk je jasný, přehledný, zřetelný, autentický. Jako dokonalý celek hrají brilantně, precizní v celém slyšitelném rozsahu dávají potencionálnímu uživateli velmi dobrý poslechový potenciál a bravurně uspokojí jeho vysoké sluchové nároky.

 

Shrnutí vlastností a kvalit produktu

Všichni ti, kteří si žádají vysokou hudební kvalitu tuší vše o vnímání okolních ruchů, které je velmi dobře tlumeno, taktéž frekvenční odezva je nadmíru uspokojivá a odpovídající. Zajímavým plus je, že kabely lze variabilně měnit, pročež konstrukce je zdařile velmi odolná. Důležitá je jistě také kompatibilita s okolními přenosnými přehrávači, pokud jsou kvalitní – iPad, iPod, iPhone a další. K transportu slouží praktické pouzdro, které je vybaveno balíčkem s odvlhčovací solí, stejně jako sada ušních adaptérů, ušních háků a klip na kabel.

 

Sennheiser znamená dobrý zvuk

Když Fritz Sennheiser po válce začal pracovat se svými kolegy inženýry na vzniku a rozvoji své původně malé elektronické firmy, nikdo zřejmě netušil, že jeho příjmení bude jednou synonymem velkého zvuku a kvalitních mikrofonů i špičkových sluchátek. Jeho koncepce byla rozvíjena vzájemnou spoluprací a řady výrobků se rychle rozrůstaly o stále lepší a výkonnější typy. V každém případě si nyní může každý ze zájemců udělat obrázek sám a vyzkoušet je na vlastní uši.

 

Technické parametry:

 • Materiál náušníků: Silikon
 • Tvar náušníků: Do uší (in-ear, intraaural)
 • Frekvenční rozsah: 10 - 18.000 Hz
 • Citlivost: 115 dB/mW
 • Impedance: 16 Ω
 • Harmonické zkreslení: <= 0,1 %
 • Hmotnost: 5 g
 • Odpojitelný kabel: ne
 • Parametry kabelu: 1,2 m
 • Konektor: 3,5 mm lomený

 

Obsah balení:

 • Pouzdro
 • náhradní nástavce (S, M, L)
 • nástroj na čištění
 • klip na kabel
 • klipy za uši

 

Rozbalení sluchátek Sennheiser IE 60

Výrobce Sennheiser
Frekvenční odezva od (Hz) 10 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 18000 Hz
Impedance (Ω) 16 Ω
Citlivost (dB) 115 dB
Mikrofon
Délka kabelu (m) 1,2 m
Barva Černá
Vaše hodnocení