DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 - černá

SKU
508674
Hodnocení:
100%
7 990 Kč
Skladem

Nejnovější model True Wireless 2 z prémiové řady MOMENTUM je tu!

Sluchátka MOMENTUM True Wireless 2 jsou určena pro posluchače zvyklé poslouchat dokonalý zvuk. Plný, barevný a přesný. Tento hudební zážitek je umožněn jednopásmovou konstrukcí s jedním, na malá sluchátka mimořádně velkým (7 mm), měničem. Je pro posluchače, kteří současně požadují zcela miniaturní rozměry a bezpečné nošení v uchu. Chtějí nejen užívat luxusu bezdrátového připojení k mobilu, notebooku či přehrávači, ale i vychutnávat hudbu v tichu a bez rušení okolním hlukem běžného dne. Aktivní potlačení hluku – Active Noise Cancellation vám vytvoří oázu klidu a překvapivého ticha téměř kdekoli. Výhodou mimo jiné je i to, že nemusíte, pro plné vychutnání hudby, poslouchat se zvýšenou hlasitostí a ušetříte si tak svůj sluch v dobré kondici a bez únavy. Můžete tak odpočívat, meditovat či přemýšlet uprostřed letištní haly nebo v jedoucím vlaku.

 

 • Referenční třída bezdrátových sluchátek pro poslech v exteriéru i interiéru
 • Nabíjení konektorem USB-C
 • Dynamický zvuk s bohatými basy a nevídaným prostorem u takto malých sluchátek
 • Lineární podrobný zvuk i pro náročné posluchače
 • Bezdrátový Bluetooth 5.1 přenos s využitím kodeků aptX, AAC i SBC
 • Přirozený poslechový vjem – mimořádně realistické a přirozené zvukové pole
 • Odolnost proti stříkající vodě dle certifikace IPX4
 • Prémiové nabíjecí, pevné a elegantní pouzdro

 

Obsah balení:

 • Sluchátka MOMENTUM True Wireless 2
 • Silikonové ušní adaptéry velikosti XS/S/M/L
 • Pevné pouzdro
 • USB nabíjecí kabel
 • Návod

 

Širokou využitelnost sluchátek MOMENTUM True Wireless 2 garantuje fakt, že sluchátka při bezdrátovému přenosu akceptují kodeky SBC, aptX i AAC. Protože ani v současné době nejsou všechny hudební nahrávky pořizovány ve špičkové zvukové kvalitě, nabízejí sluchátka MOMENTUM True Wireless 2 mimořádnou možnost využít ekvalizačních úprav zvuku. Tato funkce je součástí Smart ControlApp, kterou si snadno stáhnete do mobilu a zvuk vyladíte tak, jak vám bude nejlépe vyhovovat. Základní ekvalizaci a přímé ovládání většiny funkcí můžete i za pomocí doteků na sluchátkách.

 

Stejně jako ostatní sluchátka z prémiové řady MOMENTUM, reprezentuje tento zcela nový model perfektní propojení stylového zpracování materiálů té nejvyšší úrovně. Novinku - schopnost výrazně potlačit vnímání okolního hluku díky funkci Active Noise Cancellation – využijete i ke kvalitnímu, nerušenému telefonování. Komunikace bez rušivých vlivů je také posílena schopností mikrofonu redukovat snímání hluku větru (Wind noise reduction). Váš hlas tedy bude v druhém mobilu slyšet zcela čistě a bez rušivých hluků. Perfektní srozumitelnost dialogu je důležitá pro dosažení příznivé obchodní či jiné dohody.

 

Doba provozu na jedno nabití je až 7 hodin (s využitím nabíjecí kapacity pouzdra až 28 hodin). Desetiminutové nabíjení zabezpečí provoz až na 90 minut. Při vyjmutí sluchátka se přehrávání hudby z mobilu automaticky „zapauzuje“. Když sluchátko opětovně zasunete do ucha, pokračuje přehrávání. Mimořádně snadný je také přístup k hlasovým asistentkám Google Assistent a Apple Siri. Dotykové ovládání si můžete personalizovat podle svých představ.

 

Díky funkci Transparent Hearing můžete komunikovat s okolím bez potřeby sluchátka vyjímat z uší. Díky vestavěným mikrofonům s technologií Beamforming můžete také bez problémů telefonovat nebo komunikovat s Apple Siri nebo Google Assistant. Sluchátka jsou odolná proti potu a stříkající vodě dle certifikace IPX4.

 

 

Výrobce Sennheiser
Typ sluchátek Do uší
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Průměr měniče (mm) 7
Frekvenční odezva od (Hz) 5
Frekvenční odezva do (Hz) 21000
THD (%) <0,08
Hlasový asistent Google Assistant, Siri
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Bezdrátový přenos Bluetooth
Nadstandardní BT kodek AAC, aptX™
Dosah signálu (m) 10
NFC
Odolnost vůči vnějším vlivům Voděodolnost IPX4
Výdrž baterie (hod.) 7
Doba nabíjení (hod.) 1,5
Mikrofon
Konektor USB-C
Barva Černá
Hmotnost (g) 6 + 6
Příslušenství Sluchátka MOMENTUM True Wireless 2, silikonové ušní adaptéry velikosti XS/S/M/L, pevné pouzdro, USB nabíjecí kabel, návod
Vaše hodnocení