DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Sennheiser OCX 686i SPORTS

SKU
4044155092479
2 490 Kč
Skladem

Je libo zbrusu nový model, který ukojí všechny potřeby, požadavky, přání a touhy? Znáte-li alespoň trochu řadu sportovních sluchátek 686, pak víte, že je unikátní variací kvality, dynamického akustického proudu, materiálů s odolností číslo jedna a vyspělým, promyšleným konstrukčním záměrem. Voděodolné provedení nijak netlumí bouřlivý projev těchto sluchátek, která jsou cenově dostupná a stoprocentně funkční. Zkuste to s nimi pod dobrém, neprohloupíte a oceníte jejich loajalitu.

Konstrukce a design

Je tomu podobně jako u brýlí, přídavné háky účinně napomáhají sluchátkům necestovat z místa na místo a odkazují je do patřičných mezí, také eliminují rozšiřování ruchů z kabelů. Oblíbená hudba si tak najde svoji cestu a její reprodukce je díky odolné konstrukci dokonalá. Společnost Sennheiser po vzorové kooperaci s týmem sportovců vyvinula takové sady sluchátek, kterým nevadí různé druhy sportu a každý z nich je adaptován pro ten který druh sportu, dle osobního výběru uživatele. Máte chuť si s nimi zaběhat nebo zacvičit v tělocvičně? Modely odolné proti vlhkosti, potu i vodě nevyžadují žádné extra ohledy, co se týče jejich užívání. Odolné high-tech materiály a kabely s para-aramidovými vlákny žádnou zvláštní péči nevyžadují. Vlastní konstrukce je uzavřeného typu, tlumící hluk z vnějšku, přičemž ušní adaptér je konstruován z antimikrobiálního materiálu SteriTouch. Proti zamotání slouží kabel tvarovaný do oválu, který zároveň omezuje mechanický šum. Ovládání na kabelu disponuje všesměrovým mikrofonem, jenž dovoluje snadné telefonování. Kompatibilní je s produkty Apple. Designové uchopení se nemohlo podařit lépe, nadčasový moderní vzhled v mladistvé barevnosti hovoří za vše.

Výkon, klady, využití

Sportovní design podporuje vysoce výkonná sluchátka a napomáhá jejich zařazení se mezi elitu. Vysoká odolnost vůči vodě a vlhku napovídá, že při dálkovém běhání problémy nenastanou, to je pro ně maličkost. Ideální systém pohodlného a bezpečného uchycení v uchu v kombinaci s antimikrobiálními materiály i s měničem skutečně výkonným umí zprostředkovat energicky nabitý zvuk, bez rušivých elementů. Spolehlivé para-aramidové kabely s výztuží znamenají dostatečnou kvalitní podporu pro kompatibilitu s iPhone, iPod, MP3, CD atd.

Vítejte ve světě techniky

Tato všesměrová sluchátka dosahují harmonického zkreslení (THD):< 0.5%. Nominální impedance je známa v hodnotě 20 Ohm. Frekvenční rozsah lze ohraničit veličinami 18 – 20.000 Hz. Hmotnost je 22,95 g a to včetně balení. Akustický tlak se drží na úrovni 120 dB.

Obohatí vaše prožitky

Zeleno šedé barevné schéma s poslušnými kabely, které jsou stavěny proti zamotání, je malým zázrakem na poli techniky a výdobytků moderní společnosti. Proč si nezasportovat při dešti nebo propotit nejedno tričko při aktivní prezentaci? Bohatství zážitků se nabízí komukoli, kdo má zájem. Fittness sluchátka se poddají v přítomnosti okamžiku a podřídí se i náročnému uživateli, na kterého mají při tom všem blahodárný vliv, okořeněný bohatostí prožitku. Tento model není kompromisem, nýbrž dobrou volbou produktu, jenž Sennheiser prodává za přiměřené, výhodné a adekvátní ceny. Zaváháte-li, nebudete obklopeni zvukem excelentních kvalit. Proč tedy tentokrát nedat důvěru prověřené a renomované značce, propagující všechny kvalitativní priority? Skvělá práce s vybranými materiály, komponenty a elementy jmenuje designovou špičku mezi excelentní, sportovně modifikované produkty.

​ Důležité vlastnosti:

- velmi pevný kabel zesílený para-aramidem
- oválný průřez kabelu předchází nepříjemnému zamotávání
- kabel zůstává i přes svou pevnost velmi lehký a poddajný
- součástí balení je též vak pro uložení sluchátek a spona
- Verze s kompletním ovládáním pro Apple (iPhone 4/S, iPhone 5/S/C, iPhone 6/Plus)

Technické parametry:

 • Materiál náušníků: Silikon
 • Tvar náušníků: Do uší (in-ear, intraaural)
 • Mikrofon: ano
 • Ovládání: 3tlačítkový pro Android
 • Frekvenční rozsah: 18 - 20.000 Hz
 • Citlivost: 120 dB (1 kHz/1 Vrms)
 • Impedance: 20 Ω
 • Harmonické zkreslení: <0.5%
 • Odpojitelný kabel: ne
 • Parametry kabelu: 120 cm, tvar Y
 • Konektor: 3,5 mm zlacený lom.

Obsah balení:

 • Vak, spona, nástavce velikostí S / M / L

Recenze sluchátak Sennheiser OCX 686G SPORTS

Výrobce Sennheiser
Frekvenční odezva od (Hz) 18 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 20000 Hz
Impedance (Ω) 20 Ω
Citlivost (dB) 120 dB
Mikrofon
Barva Zelená
Vaše hodnocení