DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Sennheiser OCX 686i SPORTS
Sennheiser OCX 686i SPORTS Sennheiser OCX 686i SPORTS Sennheiser OCX 686i SPORTS

Sennheiser OCX 686i SPORTS

Prodej produktu byl ukončen
Litujeme, ale tento produkt byl vyprodán
Jako alternativu bychom Vám rádi nabídli:

Popis

Je libo zbrusu nový model, který ukojí všechny potřeby, požadavky, přání a touhy? Znáte-li alespoň trochu řadu sportovních sluchátek 686, pak víte, že je unikátní variací kvality, dynamického akustického proudu, materiálů s odolností číslo jedna a vyspělým, promyšleným konstrukčním záměrem. Voděodolné provedení nijak netlumí bouřlivý projev těchto sluchátek, která jsou cenově dostupná a stoprocentně funkční. Zkuste to s nimi pod dobrém, neprohloupíte a oceníte jejich loajalitu.

Konstrukce a design

Je tomu podobně jako u brýlí, přídavné háky účinně napomáhají sluchátkům necestovat z místa na místo a odkazují je do patřičných mezí, také eliminují rozšiřování ruchů z kabelů. Oblíbená hudba si tak najde svoji cestu a její reprodukce je díky odolné konstrukci dokonalá. Společnost Sennheiser po vzorové kooperaci s týmem sportovců vyvinula takové sady sluchátek, kterým nevadí různé druhy sportu a každý z nich je adaptován pro ten který druh sportu, dle osobního výběru uživatele. Máte chuť si s nimi zaběhat nebo zacvičit v tělocvičně? Modely odolné proti vlhkosti, potu i vodě nevyžadují žádné extra ohledy, co se týče jejich užívání. Odolné high-tech materiály a kabely s para-aramidovými vlákny žádnou zvláštní péči nevyžadují. Vlastní konstrukce je uzavřeného typu, tlumící hluk z vnějšku, přičemž ušní adaptér je konstruován z antimikrobiálního materiálu SteriTouch. Proti zamotání slouží kabel tvarovaný do oválu, který zároveň omezuje mechanický šum. Ovládání na kabelu disponuje všesměrovým mikrofonem, jenž dovoluje snadné telefonování. Kompatibilní je s produkty Apple. Designové uchopení se nemohlo podařit lépe, nadčasový moderní vzhled v mladistvé barevnosti hovoří za vše.

Výkon, klady, využití

Sportovní design podporuje vysoce výkonná sluchátka a napomáhá jejich zařazení se mezi elitu. Vysoká odolnost vůči vodě a vlhku napovídá, že při dálkovém běhání problémy nenastanou, to je pro ně maličkost. Ideální systém pohodlného a bezpečného uchycení v uchu v kombinaci s antimikrobiálními materiály i s měničem skutečně výkonným umí zprostředkovat energicky nabitý zvuk, bez rušivých elementů. Spolehlivé para-aramidové kabely s výztuží znamenají dostatečnou kvalitní podporu pro kompatibilitu s iPhone, iPod, MP3, CD atd.

Vítejte ve světě techniky

Tato všesměrová sluchátka dosahují harmonického zkreslení (THD):< 0.5%. Nominální impedance je známa v hodnotě 20 Ohm. Frekvenční rozsah lze ohraničit veličinami 18 – 20.000 Hz. Hmotnost je 22,95 g a to včetně balení. Akustický tlak se drží na úrovni 120 dB.

Obohatí vaše prožitky

Zeleno šedé barevné schéma s poslušnými kabely, které jsou stavěny proti zamotání, je malým zázrakem na poli techniky a výdobytků moderní společnosti. Proč si nezasportovat při dešti nebo propotit nejedno tričko při aktivní prezentaci? Bohatství zážitků se nabízí komukoli, kdo má zájem. Fittness sluchátka se poddají v přítomnosti okamžiku a podřídí se i náročnému uživateli, na kterého mají při tom všem blahodárný vliv, okořeněný bohatostí prožitku. Tento model není kompromisem, nýbrž dobrou volbou produktu, jenž Sennheiser prodává za přiměřené, výhodné a adekvátní ceny. Zaváháte-li, nebudete obklopeni zvukem excelentních kvalit. Proč tedy tentokrát nedat důvěru prověřené a renomované značce, propagující všechny kvalitativní priority? Skvělá práce s vybranými materiály, komponenty a elementy jmenuje designovou špičku mezi excelentní, sportovně modifikované produkty.

​ Důležité vlastnosti:

- velmi pevný kabel zesílený para-aramidem
- oválný průřez kabelu předchází nepříjemnému zamotávání
- kabel zůstává i přes svou pevnost velmi lehký a poddajný
- součástí balení je též vak pro uložení sluchátek a spona
- Verze s kompletním ovládáním pro Apple (iPhone 4/S, iPhone 5/S/C, iPhone 6/Plus)

Technické parametry:

 • Materiál náušníků: Silikon
 • Tvar náušníků: Do uší (in-ear, intraaural)
 • Mikrofon: ano
 • Ovládání: 3tlačítkový pro Android
 • Frekvenční rozsah: 18 - 20.000 Hz
 • Citlivost: 120 dB (1 kHz/1 Vrms)
 • Impedance: 20 Ω
 • Harmonické zkreslení: <0.5%
 • Odpojitelný kabel: ne
 • Parametry kabelu: 120 cm, tvar Y
 • Konektor: 3,5 mm zlacený lom.

Obsah balení:

 • Vak, spona, nástavce velikostí S / M / L

Recenze sluchátak Sennheiser OCX 686G SPORTSPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Sennheiser OCX 686i SPORTS

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Sennheiser
Frekvenční odezva od (Hz) 18 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 20000 Hz
Impedance (Ω) 20 Ω
Citlivost (dB) 120 dB
Mikrofon
Barva Zelená