DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Sonos CONNECT
Sonos CONNECT Sonos CONNECT Sonos CONNECT Sonos CONNECT Sonos CONNECT Sonos CONNECT Sonos CONNECT

Sonos CONNECT

10 690 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Jak jednoduše ozvučit celý dům příjemnou a nevtíravou hudbou? Nabízí se varianta s bezdrátovým propojením, z produkce Sonos je na trhu tolik alternativ, kolik jen chcete. Sonos CONNECT se vyznačuje jednoduchou a intuitivní instalací, ovládáním i vyspělými pokročilými funkcemi, jenž ho staví na přední příčky v hledáčku široké veřejnosti. Nechybí ani propojení s internetovými rádii a funkcí Deezer Elite, jenž je dána formátem FLAC.

Co nabízí tento unikátní a zajímavý model

O bezdrátovém přehrávači se ještě nevyprávějí žádné pohádky. Přesto umí připojit audio soustavu, je schopen přehrávat oblíbenou hudbu z datových úložišť nebo mnoha světových internetových rádií a ovládá i jiné úžasné věci, včetně napojení na chytrá zařízení iOS, Android nebo PC. K tomu postačí jeden digitální a koaxiální vstup, analogový zvukový vstup a výstup.

Fungující systém

Jednotky systému pak dokáží mezi sebou vystavět svoji vlastní síť bez drátů, díky které lze přenášet data a vzájemně mezi sebou komunikovat. Postačí pak už jen vlastnit tablet, telefon s dotykovým displejem. Výjimkou je aplikace Sonos Desktop, jenž může pracovat hned z PC nebo notebooku. Podmínkou dokonale fungujícího systému je ale hlavně přítomnost domácí Wi-Fi bezdrátové sítě, poté je o kvalitní automatické ovládání všech jednotek v síti systému Sonos postaráno. Přitom platí, že každá jednotka je jak přijímačem, tak i vysílačem této sítě.

Víte, že…

Víte, že nepotřebujete žádné propojovací kabely a i bez nich dokážete ovládat jakýkoli přístroj – Sonos jednotku – z vybraného interiéru v libovolné části domu nebo bytu? Víte, že si můžete vybírat ze světových rádií, kterých je více než 100 000 a není třeba přitom ani zapínat domácí PC? Víte, že intuitivnost zařízení je bonusem číslo jedna, protože ovládnout Sonos dokáže i člověk bez technických znalostí?

Konektivita je vždy to, co nás zajímá

Internetová konektivita je právě v tomto případě jednoznačně zastoupena pro všechny přístroje přidané do systému. CONNECT má k dispozici dva ethernetové porty, které jsou třeba ke sdílení internetového připojení se set-top boxem, PC, herní konzolí, NAS. Výhodou je také ovládání hlasitosti až do úplného ztlumení telefonem nebo tabletem. S oblíbenou hudbou a jejím načasováním, respektive naplánováním jde také vstávat i usínat, cvičit, zpívat, tančit, jak je libo. Funkce časovače zapnutí a vypnutí – to je tedy věc!

Vyspělé audio technologie se rovnají chytrému přehrávání hudby

Věda a technika vládne světem. Již nikoho nepřekvapuje Multi-room systém, vždyť poslech hudby v kterékoli místnosti z libovolné jednotky už není ničím novým pod sluncem. Špičkou mezi technologiemi je SonosNet, bezdrátová síť, jenž zvládne pokrýt celou domácnost synchronně, bez výrazných vlivů, ozvěn, zpoždění či jiného rušení.
Dosah je dostačující, kvalita síťového provozu je odvislá od počtu antén a vysílačů v každé jednotce a značně ji ovlivňuje také technologie MIMO, která se pyšní více vstupy i výstupy. Starší modely Sonos nemusí končit v kontejneru, neboť zde platí též zpětná kompatibilita – přivítají ji zejména audiofilové vlastnící předcházející verze novinkových modelů.

JEN TAK SE ZAPOSLOUCHAT…

Je jenom jedna chvíle, ale různá přání, různé nálady, požadavky, touhy. Člověk je tvor proměnlivý. Jak příhodně řeší tuto alternativu Sonos! Ve stejnou chvíli se mohou lidé v různých koutech domu zaposlouchat do různého hudebního žánru, poslouchat právě tu svoji oblíbenou skupinu nebo zpěváka.
Že tohle už zavání sci-fi? Ne, to jenom Sonos ukazuje, co všechno dokáže.

Důležité vlastnosti:

 • Streamování hudby z celého světa
 • Ovládání pomocí tabletu, smartphonu nebo PC
 • Bezdrátová komunikace mezi všemi jednotkami
 • Poslech přes 100 000 internetových rádií bez nutnosti zapnutí počítače
 • Obsahuje dvouportový switch
 • Podpora naprosté většiny známých audioformátů

Konektivita:

 • 2x LAN Ethernet
 • 1x Digitální optický výstup
 • 1x Digitální koaxiální výstup
 • 1x Analogový RCA vstup
 • 1x Analogový RCA výstup

Technická data:

 • Napájení síťové: 230 V adaptér AC 9V / 0.7A (AC to AC)
 • Rozměry(Š x H x V): 365 x 140 x 74 mm 
 • Hmotnost: 690 g

Obsah balení:

 • Bezdrátový přehrávač Sonos CONNECT
 • Napájecí kabel
 • Ethernetový kabel
 • Instalační CD

Ukázka Sonos ConnectPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Sonos CONNECT

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Sonos
Barva Bílá
Šířka (mm) 365 mm
Výška (mm) 74 mm
Hloubka (mm) 140 mm
Hmotnost (kg) 690 kg