DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Sonos PLAY:5-2
Sonos PLAY:5-2 Sonos PLAY:5-2 Sonos PLAY:5-2 Sonos PLAY:5-2 Sonos PLAY:5-2 Sonos PLAY:5-2 Sonos PLAY:5-2 Sonos PLAY:5-2 Sonos PLAY:5-2 Sonos PLAY:5-2 Sonos PLAY:5-2 Sonos PLAY:5-2

Sonos PLAY:5-2

14 790 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

14 790 Kč

Popis

Všude tam, kde chtějí lidé zpívat, tančit, odpočívat kulturně a relaxovat, nenamáhaje dále svůj organismus, může klidně nastoupit ona léčivá síla hudby. Hudba nás spojuje, obohacuje a uklidňuje, umí však i rozvášnit a rozbouřit, záleží na tom, po čem jako posluchači a uživatelé toužíme. Hudební systémy jsou dnes moderní součástí domácích interiérů, pokud jsou bezdrátové a síťové, pak přinášejí komfort a skutečné pohodlí. Společnost Sonos má na svém kontě pěknou řádku skvělých modelů, PLAY:5 je ukázkou druhé generace s dokonalou výbavou.

 

  • Vyplní velkou místnost čistým, skvělým zvukem
  • Dynamický, intenzivní s hlubokým basem
  • Responzivní vrchní ovládací panel
  • 6 digitálních zesilovačů třídy D
  • Wi-Fi a Ethernet RJ45
  • AUX in (jack 3,5 mm)

 

Dobře vybavený stereo přehrávač hudby

Model PLAY:5 je konstrukčně kompaktní, ucelený a vytříbený svým tělem, tradiční funkčností i designem. Výbavu tvoří pět reproduktorů, z nichž dva jsou výškové, dva středopásmové a jeden subwoofer, s napájením z pěti digitálních zesilovačů třídy D. Zapojení je možné coby sadu stereo pár nebo společně s domácím kinem a PLAYBARem, ani vícezónové propojení není výjimkou. Umí přehrávat hudbu z HDD, NAS a PC v síti, dokáže akčně využívat veškerá internetová rádia a jiné hudební služby. Zájemci o možné ovládání uvítají alternativu s iPhonem nebo iPodem, SONOS CONTROL, Mac či PC. Dále tento modul disponuje Audio vstupem pro iPhone nebo jiný audio zdroj a výstupem, určeným pro sluchátka. Možnost připojení je dána příslušnou WiFi sítí, dále také dvěma LAN konektory RJ45 (vestavěný switch).

 

I AUDIO MODULY můžeme vybírat očima

Mnohé výrobky z produkce novodobé společnosti Sonos, která je známá svým ojedinělým přístupem k uživatelům, svojí filozofií i užitím nejmodernějších technologií při výrobě elementů i celých produktů, se může po právu pyšnit skvělým renomé. Vychází z předchozích modelů a díky specifikacím, inovovaným parametrům, modifikovaným komponentům a precizně provedené práci jsou na stále vyšší a vyšší úrovni. PLAY:5 staví na zkušenostech z výroby předcházejícího modelu první generace, oproti němu má však proměněný a progresivnější design, tvar, zpracování, je poplatný moderní době a odpovídá požadavkům i té nejnáročnější audio klientely.  Na první pohled je elegán, jak v černém, tak v bílém elegantním hávu.

 

Jedinečný zážitek z prostorového zvuku

Plně digitálně stavěný zvukový formát snadno a rychle uchvátí blízké posluchače, dokáže je nadchnout natolik, že využijí integrovaný Multi-room technologický systém a rozšíří zvuk i do těch nejzazších koutků svého domova. Mohou pak poslouchat oblíbenu hudbu jak v koupelně, posilovně, ložnici nebo na toaletě – hudba všude kolem, podle přání a libosti, s jednoduchou instalací i ovládáním ze zařízení, které je zrovna po ruce. Není tohle dostatečný komfort?

 

SonosNet je bezdrátová hudba vždy a všude

Jak funguje systém SonosNet? I ve vícero místnostech bez zpoždění a v dokonalé synchronii může zaznít to, co si uživatel právě vybere, naprogramuje, vyhledá. S ovládáním hlasitosti pro každou místnost zvlášť je pak zcela snadné na hudebním pozadí relaxovat, pracovat či se jinak realizovat, tanec či zpěv nevyjímaje. Každý svého štěstí strůjcem lze v daném okamžiku pozměnit na prosté Každý své spokojenosti strůjcem. Stačí jenom vyzkoušet, vybrat, pořídit, instalovat a ke svému maximálnímu uspokojení využívat ve všech směrech, což PLAY:5 nové generace nabízí a umožňuje. Beethoven nebo Sting, v koupelně nebo v kuchyni, vždy s láskou a harmonií podaná hudební předloha dokáže své – učinit z pouhého uživatele velmi spokojeného, citlivého a nadšeného posluchače.

 

Ukázka reproduktoru Sonos PLAY:5-2Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Zákaznické recenze

grincdan
28.05.2018

praáda

ten zvuk je bomba, ale to jsem věděl z celosvětových recenzí ;)
nejlepší na celém nákupu byla komunikace s obchodem - jsou to profíci a rádi pomohou ;)

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Sonos PLAY:5-2

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Sonos
Počet reproduktorů 1
Hlasový asistent
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Multiroom aplikace Sonos
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Deezer, Spotify, TIDAL
Lokální streamování AirPlay, Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Nadstandardní BT kodek
Rádio
Mikrofon
NFC
Digitální vstup
Analogový vstup Jack (3,5 mm)
Analogový výstup
Nabíjení jiných zařízení
PCM - vzorkování (kHz) až 48
PCM - kvantování (bit) 16
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF, WMA , MP3, AAC, OGG VORBIS
DSD
Šířka (mm) 364
Výška (mm) 203
Hloubka (mm) 154
Hmotnost (kg) 6,36

Doporučujeme