CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Sony MDR-7506
Sony MDR-7506 Sony MDR-7506 Sony MDR-7506 Sony MDR-7506 Sony MDR-7506 Sony MDR-7506 Sony MDR-7506 Sony MDR-7506

Sony MDR-7506

2 890,00 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Ten, kdo chce zažít unikátní poslech nebo ten, kdo má co do činění s hudbou, by měl při výběru sluchátek zabrousit trochu jiným směrem. Profesionální sluchátka značky Sony mají ve vínku skvělou variaci výkonu, pohodlí a kvality, jsou praktická, komfortní, krásná a dokonalá. Nezaskočí je ani každodenní maratón ve vysílacích či nahrávacích studiích. K jejich kladům patří také skládací varianta, jejíž zdokonalení je ještě lepší v kombinaci s ochranným pouzdrem. Vzít je kamkoli je tak jednoduché! Jako bonus může být brána absolutní flexibilita modelu.

Není design jako design

Sluchátkové mušle jsou libých tvarů a padnou téměř každým uším. Vzhled a linie samotného polstru s potahem z měkké kůže dotvářejí autentičnost poslechu a staví tak akustický proud na vynikající úroveň. Takto se sluchátka umějí chovat i v ne úplně ztichlém prostředí. Odizolování zvuku napovídá, že není nutno mít naplno hlasitost k tomu, aby vnímání detailů bylo úplné. Ovšem vzhledově dokáží svého uživatele doslova uchvátit pro svůj jedinečný, stylový a přitom i vážně nadčasový vzhled v módním, temném provedení. Představte si svůj dech ve spárech tohoto úžasného profesionála!

Konektivita jak se patří

Pro zcela neslýchaný a bezchybný přenos signálu je určen jednostranný kabel z bezkyslíkaté mědi, stejně jako 3,5 mm pozlacený konektor s adaptérem, čímž je absolutně jasná poměrně široká kompatibilita s různou audio technikou. Pozlacené konektory s OFC kabelem a stereofonní konektor Unimatch jsou samozřejmou výbavou, obohacenou o adekvátní stylově tvarované pouzdro. S tímto uzavřeným dynamickým typem novodobých sluchátek jdou dělat zázraky, a proto náleží dozajista k profi produktům z pera erudované známé japonské společnosti, která má letité zkušenosti, dlouhodobou praxi a renomé, jenž jí může leckdo závidět.

Specifické v každém směru

Tato náhlavní sluchátková soustava Sony MDR-7506 má rozsah 10 až 20 000 Hz, také pro svůj 40 mm měnič s neodymiovým magnetem zvládne vytvářet přesný a neutrálně laděný zvuk. Jedinečný je přenos signálu bez šumu, jelikož uzavřený design nevpustí žádné rušivé elementy ven, ani dovnitř. Mnoho hodin ničím nerušeného poslechu nejsou ničím neuskutečnitelným.
Směrodatná je zatížitelnost, která činí1000 mW (IEC), dále akustická citlivost v hodnotě 106 dB/mW. Impedanční hodnota se ustálila na 63 ohmech při 1 kHz. S 3m kabelem, dodávaným vakem pro uskladnění při přenosu a hmotností 230 g jsou sluchátka velmi praktická. Specifikem a základním konstrukčním označením je pro tento DJ typ super skvělé ovládání a intuitivní používání při všech studiových, nahrávacích a jiných profesionálních aktivitách, které každého vážného zájemce o přátelství s MDR-7506 čekají.

Co možná nevíte o SONY

Tato známá japonská korporace vznikla již v roce 1946, toho času se sídlem v Tokiu. Začátky kariéry firmy Sony se jevily nenápadným a prvním výrobkem rodícím se pod záštitou této značky, bylo jím tranzistorové rádio.
Expanze 60. let proběhla právě v duchu vznikajících moderních rádií a světlo světa začaly spatřovat další a další produkty Sony, které velmi rychle a velmi dobře uspokojovaly klientskou veřejnost, zejména díky své kvalitě v poměru s vynikajícím cenovým ohodnocením. Typická japonská houževnatost a odvaha pomohla společnosti přečkat i horší časy, a posléze jí pomohla vyšvihnout se do čelních míst světového žebříčku podobně zaměřených firem. Na svém kontě má také jedinečný vývojový proces, týkající se CD disku, DVD disku a později i herních konzolí PlayStation. Propojené specializační oblasti elektronika, videohry a zábavní technika jsou tím, co momentálně tvoří téměř univerzální společnost Sony.

Technické parametry:

 • Typ konstrukce: Uzavřená (circumaurální)
 • Magnety: Neodymové
 • Velikost měniče: 40 mm
 • Frekvenční rozsah: 10 - 20 kHz
 • Impedance: 63 Ohm
 • Citlivost: 106 dB/W/m
 • Max. zatížitelnost: 1,000mW
 • Konektor: rovný zlacený Jack 3,5 mm se šrubovacím adaptérem 6,3 mm
 • Kroucený kabel o délce 3 m
 • Hmostnost: 230 g
 • Dodávané příslušenství: vak na přenášení

Recenze sluchátek Sony MDR-7506

 Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Sony MDR-7506

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Sony
Frekvenční odezva od (Hz) 10 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 10 Hz
Impedance (Ω) 63 Ω
Citlivost (dB) 106 dB
Délka kabelu (m) 3 m